Ace Combat: Assault Horizon | X360

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
قابل توجه همه دوستان پـــــــــــواز : اين بازي هم مثل فورزا چك امنيتي داره و با ارور مواجه ميشيد . اين اتفاق براي من افتاد . اما اينها هيچ كدوم دليل بر فلگ شدن دستگاه نيست . دقيقا مثل قضيه بازي اساسين كريد برادر هـــــــود . تو اون بازي هم از چك هاي امنيتي جديد استفاده شده بود . خيلي ها هم بازي كردن و حتي ارور دريافت كردن. لايو رفتن و هنوز كه هنوزه بعد از 1 سال و نيم ، نه فلگ شدن و نه بن !!!!‌ پس اينقدر بد به دلتون راه ندين . فقط زمان انتشار بازي هاي بزرگ بازي نكنيد ، اينطوري حتي اگر فلگ هم شده باشيد ، بن نميشيد !!!
من هم بار اول یه ارور داد کنسول و برگشت تو داشبورد و بعدش هم هنگ کرد بعد خاموش روشن کردم و دوباره که رفتم مشکل نداشت ، کسی نگفته بود این هم قفل داره که ؟
----------------------------
بازی به نظر من به نسخه های قبلش نمیرسه و 2 نمره با قبلی ها فاصله داره ولی این زیاد هم بد نیست و میشه ازش لذت برد اگه با این دنبال کردن اتوماتش مشکلی نداشته باشی ( که به نظز من بدترین اشتباه رو کردن با این کارشون و گرنه باز هم نمره های بالایی میگرفت )

oxford

کاربر سایت
May 11, 2009
246
نام
حمید
مگه یه جنگنده با چنتا موشک نابود میشه که هر چی میزنمش انگار که نه انگار که نه انگار
همون مارکرف با اون دوست جوانشو میگم

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
مگه یه جنگنده با چنتا موشک نابود میشه که هر چی میزنمش انگار که نه انگار که نه انگار
همون مارکرف با اون دوست جوانشو میگم
مارکو رو که داخل میشن 16 باید بزنی ولی بلک رو تا گردباد تعقیب کن داخل اونجا با DFM راحت زده میشه

در مورد مارکو هم باید با DFM دنبالش کنی تا ( دقیق یادم نیست ، کاخ سفید بود فکر کنم ) اونجا با ماشین گان بزنیش بعد هم بیفتی دنبال موشک کروز و بزنشی ( بهترین انتخاب هم F-22 )

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
دوستان یه سوال!!
بازی چنتا چپتر داره!!

فکر کنم 16 تا چپتر داره
ولی هوش مصنوعی دشمن خیلی خوب شده
اصلا نمیشه از دستشون در بری یا راحت بزنی
به سختی میمیرن :d
تنها مشکلش همین طولانی بودن مراحله
10 تا هواپیما میزنی باز میبینی کلی فک میزنن 4 تا دیگه اضافه میکنن 8-|

• Like
Reactions: гадюка

t-mac

کاربر سایت
Jan 29, 2010
159
نام
Majid
ریست شدن دستگاه

دوستان امکان داره یه توضیح بدین چرا این بازی بعد چند روز بازی کردن بدون مشکل حالا که میزارم تو دستگاه بعد از اجرا شدن نرسیده به منوی اصلی دستگاه ریست میشه و میاد بیرون
به لایو هم وصل نشدم این چند وقت
بعد از ریختن lt 2
ممنون

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
دوستان امکان داره یه توضیح بدین چرا این بازی بعد چند روز بازی کردن بدون مشکل حالا که میزارم تو دستگاه بعد از اجرا شدن نرسیده به منوی اصلی دستگاه ریست میشه و میاد بیرون
بعد از ریختن lt 2
ممنون
یعنی تا قبل از ریختن Lt 2.0 همچین مشکلی نداشتی!!بازی رو روی هارد ریختی!!

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
بعد از ریختن lt 2
ممنون
کلا بازی که XGD3 هستتو برای اجرا ملزم به LT2
مشکل شما هم از رایت بد دیسکِ و سعی کنید نسخه رایت کامل شده را تهیه کنید

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
من تازه وقت کردم این بازیو شروع کنم. هنوز بتمن هم توی نوبته! اولین Ace Combat ی هستش که بازی میکنم. این چرا انقدر مرحله هاش طولانیه!!! انگاری تعداد هواپیماهای دشمن نامحدودن!!! فکر میکردم از HAWX خیلی قشنگتر بشه ولی HAWX رو بیشتر از این پسندیدم. فقط یکم HAWX گرافیکش ضعیفتر از اینه.
سه تا سوال داشتم سوال. دشمن که پشت سرت هست دوتا راه داری. یا کاری کنی که دیگه نتونه دنبالت بیاد یا 1دور کامل بزنی و بیوفتی پشت سرش
حالا باید چیکار کنم که از شرش خلاص شم و گمم کنه و نتونه بیاد دنبالم؟ و چیکار کنم که بیوفتم پشت سرش؟
یه سوال دیگه اینکه وقتی موشک میزنن مگه نمیشه مثل بقیهء بازی های هواپیمایی جهت حرکتت رو عوض کنی و یکم مانور بدی تا موشک رد بشه؟ پس چرا همهء موشکا بهم میخورن؟؟؟؟
یکم توضیح بدید راجب این دوتا سوالم ممنون میشم
یه سوال دیگه اینکه کسی این رو آنلاین بازی کرده؟ مثل فورزا مشکل نداره؟

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
من تازه وقت کردم این بازیو شروع کنم. هنوز بتمن هم توی نوبته! اولین Ace Combat ی هستش که بازی میکنم. این چرا انقدر مرحله هاش طولانیه!!! انگاری تعداد هواپیماهای دشمن نامحدودن!!! فکر میکردم از HAWX خیلی قشنگتر بشه ولی HAWX رو بیشتر از این پسندیدم. فقط یکم HAWX گرافیکش ضعیفتر از اینه.
سه تا سوال داشتم سوال. دشمن که پشت سرت هست دوتا راه داری. یا کاری کنی که دیگه نتونه دنبالت بیاد یا 1دور کامل بزنی و بیوفتی پشت سرش
حالا باید چیکار کنم که از شرش خلاص شم و گمم کنه و نتونه بیاد دنبالم؟ و چیکار کنم که بیوفتم پشت سرش؟
یه سوال دیگه اینکه وقتی موشک میزنن مگه نمیشه مثل بقیهء بازی های هواپیمایی جهت حرکتت رو عوض کنی و یکم مانور بدی تا موشک رد بشه؟ پس چرا همهء موشکا بهم میخورن؟؟؟؟
یکم توضیح بدید راجب این دوتا سوالم ممنون میشم
مراحل بازی که خیلی خیلی کوتاه هستن ، فقط زدن ابجکت ها طول میبره که این هم مربوط به انتخاب خوب هوایپیما برای ماموریتِ

یه چیز هم عرض کنم کسانی که کنترل بازی رو با HAWX مقایشه میکنن ، کنترل هواپیما دقیقا شبیه نسخه دوم بازی ( AC2 ) هست و فقط قابلیت DFM اضافه شده برای سینماتیک شدن بازی ( ولی قبول دارم بعضی جاها کنترل هواپیما میره رو مخ )

حالا باید چیکار کنم که از شرش خلاص شم و گمم کنه و نتونه بیاد دنبالم؟
LS رو رو به سمت چپ یا راست بگیرین و RT هم بگیرین تا از DFM دشمن دربیاید

چیکار کنم که بیوفتم پشت سرش؟
فلش سبز رو روی قرمز منطبق کنید با کم کردن سرعت و مثلا جهت گوشه بالا و بعد هم RT+LT رو بزنین ( معلومِ )

اگر دایره DFM روتون پر و موشک پرتاب شده براتون راهی جز زدن RS ندارین در غیر اینصورت هم بستگی به مهارت خودتون داره

کمی وقت بزارین و پست های قبلی رو ببینین جواب سوالتون رو میگیرین

هیچکدام از بازی های XGD3 فعلا قابلیت بازی انلاین ( دیسک های کپی ) رو ندارن و موجب فلگ شدن میشن

• Like
Reactions: aria_victor

t-mac

کاربر سایت
Jan 29, 2010
159
نام
Majid
LS رو رو به سمت چپ یا راست بگیرین و RT هم بگیرین تا از DFM دشمن دربیاید

فلش سبز رو روی قرمز منطبق کنید با کم کردن سرعت و مثلا جهت گوشه بالا و بعد هم RT+LT رو بزنین ( معلومِ )

فک میکنم RB+LB منظورتون باشه l-)

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان به نظرتون اون حرکت هواپیما بعد از قفل کردن دشمن از پشت که با یه چرخش دشمن رو دور میزنِ ، واقعیت خارجی داره یا تخیل سازندس ؟
اصلا مگه هواپیما ترمز دستی داره
من که کلا بازی های مثل این و ریسینگ رو در حده تست هفت هشت مرحله میرم به نظرم این سیستم رو نداشت بهتر بود
الان شما HAWX رو ببینید وقتی هواپیما سرعتش بیش از حد کم میشه ، نرم به سمته پایین سقوط میکنه یا میتونه به شکلی جالب تر بچرخه ، به نظرم HAWX ازنسخه این AC واقعی تره ... :-b
البته نباید منکر گرافیک اساسی و سحنه آهسته های جذاب شد .....

آخرین ویرایش:

shahnam

کاربر سایت
Mar 3, 2009
322
دوستان به نظرتون اون حرکت هواپیما بعد از قفل کردن دشمن از پشت که با یه چرخش دشمن رو دور میزنِ ، واقعیت خارجی داره یا تخیل سازندس ؟
اصلا مگه هواپیما ترمز دستی داره
دوست عزیز اسم اون حرکت مانور کبراست که برای اولین بار توسط پوکاچف با هواپیمای سوخو27 اجراشده. و کاملا هم واقعیت داره.
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]مانور كبرای پوگاچف Pugachevs Cobra[/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]كبرای پوگاچف یا ترمز كردن پویا مانوری است كه طی آن در عرض 3 تا 4 ثانیه دماغه هواپیما طی زوایای حمله بزرگ 80 تا 110 درجه بالا كشیده شده و سپس به پرواز افقی نرمال باز گردانده میشود . در طول این مانور سرعت زیادی از دست داده می شود . شما می توانید در ارتفاعات مختلف و با سرعت 350 تا 450 كیلو متر در ساعت , مانور كبرا پوگاچف را از پرواز افقی آغاز نمایید . [/FONT]
[/FONT]
اینم کلیپ کبرا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر