AC 2 بیش از 9 میلیون نسخه فروش خواهد کرد !

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
assassinscreed29.jpg

رئیس تیم سازنده Patrice Desilets در Gamescom به VG247 گفت : Assassins Creed 2 رکورد فروش نسخه اول خود را خواهد زد و بیش از 9 میلیون نسخه فروش خواهد کرد.
*چرا ؟ بخاطر ایتالیا* وی گفت :*ایتالیا جدا یک چیزی دارد. من تعداد زیادی از مردم را در ایتالیا دیدم و ایتالیا چیزی دارد. ایتالیا یکی از پربیننده ترین جاهای جهان است. و این دلیلی برای فروش بازی میباشد!*

*توانایی مشاهده فلورانس و ونیز و ایتالیا چیزی است که مردم را جذب خود خواهد کرد.*

همچنین وجود شماره *II* در اخر عنوان بازی هم به فروش بیشتر بازی کمک خواهد کرد.
*و این یک ادامه میباشد، که روی ان فشار زیادی خواهد بود. بنابراین من فکر میکنم که بازی فروش بهتری نسبت به نسخه اصلی خود خواهد داشت.*

هرچند که این یک بیزینس جدی نیست.
*سازنده و من شوخی میکنیم که ما میخوایم حدود 725 میلیون از بازی را بفروشیم*

هرکسی نیاز به هدفی دارد. GP بازی به شدت زیبا به نظر میرسد، بازی 20 November عرضه خواهد شد.

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
*ایتالیا جدا یک چیزی دارد. من تعداد زیادی از مردم را در ایتالیا دیدم و ایتالیا چیزی دارد. ایتالیا یکی از پربیننده ترین جاهای جهان است. و این دلیلی برای فروش بازی میباشد!*
چه حرفا.یادم باشه به بازی سازای ایرونی هم بگم شماره بعدی quest of persia رو یه جوری بسازن که از کنار ایتالیا هم رد بشن این شخصیتاش.

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
سام ممنون بابت خبر فقط یه مشکل !
*و این یک ادامه میباشد، که روی ان فشار زیادی خواهد بود. بنابراین من فکر میکنم که بازی فروش بهتری نسبت به نسخه اصلی خود خواهد داشت.*
“And it’s a sequel, and [there's been] good press on it, so I think we’re going to outsell [the original],”
این بازی یک ادامست و تبلیغات خوبی از نظر خبری روش شده لذا فکر میکنم از نسخه ی اصلی بهتر فروش میکنه !

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
سلام
شماره 2 مسلما از نسخه اول خیلی بیشتر فروش میکنه
شماره دوم هم گرافیک چشم نواز تری داره و هم کنترل روان تر و داستانی عالی داره :love: + از قرار معلوم باگ های نسخه اول رو هم نداره
هرکی دمو E3 رو دیده باشه میفهمه که بازی واقعا خیلی خوب از کار در اومده

پ.ن : این شماره مثل شماره یک بازی از چند شهر تشکیل شده یا فقط شهر ونیز بازسازی شده ؟

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
براي اينكه بازيش توپه
رو ظاهر شخصيتش كه واقعا كا شده
گرافيك بازي تغريبا همونه ولي نور پردازي بازي زمين تا زير زمين فرق كرده
چرخش شب و روزم كه داره صلاحم تو بازي اينطور سازنده هاش ميگن فت و فراوونه
اينطور كه توي تريلر اخر بازي ديدم ايزيو ميتونه واسه خودش يه طرفداراني(نوچه) جمع كنه با هم يه گروه بشن و طرفدارات تو جنگ كمكت ميكنن
شنا كردنم كه بهش اضافه شده
تا اينجا كه يه سر و گردن از AC1 بالا تره
اسم یارو شده Iso ولی همون الطعیر خودمونه.
راه رفتنش و دويدنش و از ديوار بالا رفتنش كپ الطير ولي يه سري چيزاش فرق ميكنه مثلا اون حسه د ..خت..ر بازي :biggrin1:كه الطير اصلا اهل اين حرفا نبود و .....فعلا همين قد خبر داريم
فقط اين قضييه اسم Ezio چيه؟همينطوري كه ميخونيم ميشه ازيو يا ايزيو ولي خود سازنده ها اونطور كه من ميشنوم ميگن اتزيو يا ادزيو يا يه همچين چيزايي
با لحجه ايتاليايي Ezio ميشه اتزيو؟؟؟

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
فقط اين قضييه اسم Ezio چيه؟همينطوري كه ميخونيم ميشه ازيو يا ايزيو ولي خود سازنده ها اونطور كه من ميشنوم ميگن اتزيو يا ادزيو يا يه همچين چيزايي
با لحجه ايتاليايي Ezio ميشه اتزيو؟؟؟
مثل lazio میمونه که لاتزیو خونده میشه.
یا مثال های دیگه.....pizza که پیتزا خونده میشه....یا مثل nazi که خوده انگلیسی زبان ها میگن ناتزی.

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
من خيلي به اين بازي اميد دارم.
اسم كامل اتزيو هم اينه :
اتزيو ابيدورره داسرنسه
ezio abidore daserense
البته englishesh رو مطمئن نيستم ولي فارسيش درسته...
:biggrin1:

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
باز هم تبلیغات کاره خودشو می کنه
شماره 1 خیلی سره کاری بود حالا ببینیم چی می شه
ببخشید ولی اجازه نداشتن لاس وگاس برای شما قرار بدن که حوصله شما سر نره
بازی تاریخی بود نه چیزه دیگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟