.``._FIFA 10 NEW GENERATION CUP REGISTRATION _ .``.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,790
نام
کیارش
آقا من هم ثبت نام کنید لطفا:biggrin1:
با قوانین هم کاملا Agree هستم:biggrin1:
کیارش هستم
سلطان اروپا : Real Madrid CF
شاتل خراب شده : 128
اگه PES بود از همین الان خودمو قهرمان اعلام میکردم ولی ....:biggrin1:

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
من استفا میدم چون بچه ها زیاد شدن یه ذره هم جالب نیست با یه پلی 3 دو نفر فقط الیار میاد
ایشالا قهرمانه
آرش جای من
کیارش هم جای keller knight

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
آخرین آبدیت ثبت نام شدگان

FUAP4.png

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
6تا رئالی!6تا بارسایی!
واقعاً طرفدار این تیمها هستید؟یا چون قوی هستن بر میدارید؟!:biggrin1:البته هر تیمی بردارید ایرادی نیست! ولی آمار این دو تیم تو لیگ جالبه!
این دو تا رئالی رو که آخر اومدن راه ندین:-"
==========================
سید بندی الیار جان هم خیلی خوبه.دوستان هم سعی کنند ایرادی نگیرند.هدف بازی کردنه دیگه بابا!حالا حذف هم شدیم شدیم.:biggrin1:
راستی آرش با هم افتادیم!!!!:laughing:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
راستی آرش با هم افتادیم!!!!
امکان نداره ! یعنی چی ! آقا من یه خواهشی دارم ، اول کامل و دقیق اونایی که 100 % مرتب تو مسابقه شرکت میکنن رو شناسایی کنین بعد با توجه به قدرت بچه ها بریم تو گروه های کوچیک تر تا من با یه مشت گرگ پست تو یه گروه نیفتم :D
باز من جرات دارم میام FIFA مهدی ، تو که جرات نداری پاتو تو یه بازی FPS بزاری چی :D نشونت میدم :D

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
امکان نداره ! یعنی چی ! آقا من یه خواهشی دارم ، اول کامل و دقیق اونایی که 100 % مرتب تو مسابقه شرکت میکنن رو شناسایی کنین بعد با توجه به قدرت بچه ها بریم تو گروه های کوچیک تر تا من با یه مشت گرگ پست تو یه گروه نیفتم :D
باز من جرات دارم میام FIFA مهدی ، تو که جرات نداری پاتو تو یه بازی FPS بزاری چی :D نشونت میدم :D

با هم افتادید منم تو همین گروهم حقیقت تلخه:biggrin1::biggrin1:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
با هم افتادید حقیقت تلخه:biggrin1::biggrin1:
این کجاش حقیقته آخه ! این تبانیه :D من قبول ندارم ، یعنی دارم ها ، مهدی رو قبول ندارم . بابا شما یه کاری کنید . خوب الان شما خیلی وقته دارید با هم FIFA بازی می کنید ، منم که سال هاست دارم با یه مشت تفنگ به این و اون شلیک می کنم ، این وسط پام به توپ نخورده ، خو من با شما بازی کنم میبازم که :D منو بندازید با کیارش و امثال خودم ، از بین ما چند نفر بیان بالا اونوقت یه کاریش می کنیم .
منو یکی خام کرد گفت برو اسم بنویس ، منم فکر کردم اینجا هم نارنجک و تفنگ وجود داره ، نگو همه ورزشکارن :D
البته آرش جون واسه من و تو حقیقت شیرینیه
اصلا هم شیرین نیست . حالا وایسا ، میرم معلم خصوصی میگیرم یه زهرکاری بکنم این شیرینی رو ، نشونت میدم :D

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,662
نام
امین
قرعه کشیه مگه؟منم بندازین تو همین گروهی که آرش می خواد لطفا:D

navidballack

عضو جدید
Jul 9, 2009
307
نام
Navid
پس کو این گروه بندی :-"
ببینم کیا رو باید سوراخ کنم :biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
این کجاش حقیقته آخه ! این تبانیه :D من قبول ندارم ، یعنی دارم ها ، مهدی رو قبول ندارم . بابا شما یه کاری کنید . خوب الان شما خیلی وقته دارید با هم FIFA بازی می کنید ، منم که سال هاست دارم با یه مشت تفنگ به این و اون شلیک می کنم ، این وسط پام به توپ نخورده ، خو من با شما بازی کنم میبازم که :D منو بندازید با کیارش و امثال خودم ، از بین ما چند نفر بیان بالا اونوقت یه کاریش می کنیم .
منو یکی خام کرد گفت برو اسم بنویس ، منم فکر کردم اینجا هم نارنجک و تفنگ وجود داره ، نگو همه ورزشکارن :D

اصلا هم شیرین نیست . حالا وایسا ، میرم معلم خصوصی میگیرم یه زهرکاری بکنم این شیرینی رو ، نشونت میدم :D
این پسره نوب هست حرفش رو باور نکنید:biggrin1: از بیخ و بن داره خالی میبنده:biggrin1: میاد از باگ های بازی استفاده می کنه:biggrin1: Benzema رو ببندین تیمش فلج میشه من باهاش بازی کردم:biggrin1: حیف این جا سرعتم میزون نیست بیام همتون رو ببرم:biggrin1: ایشالا تابستون همتون رو توی FIFA World Cup 2010 با تیم مورد علاقه Spain سوکس می کنم:biggrin1:

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
چه حالی بده این لیگ:punk::groupwave:
تفنگو بزارید کنار با هم صلح کنید:gathering:

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
آرش اینا از دستت خیلی شاکین چی کار کردی باهاشون؟

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
این پسره نوب هست حرفش رو باور نکنید:biggrin1: از بیخ و بن داره خالی میبنده:biggrin1: میاد از باگ های بازی استفاده می کنه:biggrin1: Benzema رو ببندین تیمش فلج میشه من باهاش بازی کردم:biggrin1: حیف این جا سرعتم میزون نیست بیام همتون رو ببرم:biggrin1: ایشالا تابستون همتون رو توی FIFA World Cup 2010 با تیم مورد علاقه Spain سوکس می کنم:biggrin1:
برهان جون ما خوب این آرش ملعون رو میشناسیم،هیچ غلطی نمیتونه بکنه!:biggrin1:اینجا KZ2 نیستا!:-"
اصلاً کل وجودش باگه این!:biggrin1:
برهان تو هم بیا تاحالا باهات بازی نکردم،یعنی سرعتت اینقدر بده؟!

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
شما ساکت ! صد دفعه بهت نگفتم اینجا اینجوری با من صحبت نکن :D تو نمیخوای درست بشی . چیه ، با بنزما بهت لایی میزدم حرصت گرفته ، خدا شاهد ِ شانسی بود :D بابا یه بار ما اینو بردیم باور کن شانسی بود . یه کاری کنید . منو بندازید اون گروه بالاییه . از دست منم راحت میشید :D
تابستون هم بهت نشون میدم کی به کیه ، تو جرات داری بیا تهران :D
آرش اینا از دستت خیلی شاکین چی کار کردی باهاشون
کاری نکردم به خدا . من همش تو PSN سرم به کار خودمه ، ملت میان رد میشن تیکه میندازن من جیک نمیزنم :D
برهان جون ما خوب این آرش ملعون رو میشناسیم،هیچ غلطی نمیتونه بکنه!اینجا KZ2 نیستا!
اصلاً کل وجودش باگه این!
یه کاری نکن اینجا رم بکنم Killzone 2 ها :D من دیگه نمیتونم این بی احترامی ها و تهمت های شما رو تحمل کنم . خوب باید با کی بازی کنم ! :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر