سرویس کاهش پینگ ارزان

mohammad2498

کاربر سایت
Aug 6, 2015
6
سلام دوست عزیز این کاهش پینگی ارزونی که شما میدید از اون کاهش پینگای که میگند هیچ ارزونی بی دلیل نیست منظورم کیفیت نیست 2 برابر کم کردن از حجم را میگم

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
سلام دوست عزیز این کاهش پینگی ارزونی که شما میدید از اون کاهش پینگای که میگند هیچ ارزونی بی دلیل نیست منظورم کیفیت نیست 2 برابر کم کردن از حجم را میگم

سلام عزیز
شما اولین نفری هستی که این حرفو میزنی ، محاسبه حجم اینجوریه که حجم دانلود + حجم آپلود میشه کل حجم استفاده شده
اگر فکر میکنید دو برابر ازتون کم میشه با دلیل و مدرک ثابت کنید اگر حرف شما درست بود من سیستم رو عوض میکنم
جدا از اینکه این کار از نظر اخلاقی درست نیست، سیستمی که من ازش روی سرور استفاده میکنم چنین قابلیتی نداره که بشه 2 برابر حجم کم کرد
حجم همه یوزرا بدون کم بودن حتی 1 کیلو بایت ساخته میشه مثلا یوزر 1 گیگ میشه 1024
به هر حال اگر مطمئن هستید که اینطور نیست با عکس نشون بدید تا من برسی کنم ، اتفاقا خوشحال میشم که عیب های سیستم رو بگید تا رفع کنم.

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
بنده هم اتفاقا بر حسب اشتباه فکر می کردم که پنل ایشون حچم رو درست نشون نمی ده اما این طور نیست
از اونجایی که در سرویس های حجمی برخی ISP ها، ارسال رایگانه ممکنه این اشتباه برای شما پیش بیاد که مثلا مصرف شما رو 50 مگ نشون داده باشه ولی توی سرویس کاهش پینگ 65 مگ مصرف شده باشه
برخی هم مصرف رو فقط دریافت حساب می کنن و فکر می کنن میزان مصرفی توسط سرویس باید برابر با میزان دریافتی باشه

در کل بنده بررسی کردم و جمع مقدار ارسال و دریافت که توسط ISP محاسبه می شه، با مقدار کم شده از سرویس کاهش پینگ خوانایی داره و از این بابت از سرویس های ایشون خیالتون راحت باشه

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
سلام وقت بخیر .
عزیز سرویس شما هم مشکل Nat type رو داره یا دارای Nat type نوع Open هست ؟

درود وقت شما هم بخیر
چون من خودم بازی میکنم مشکلاتی که گفتید رو ندارم از جمله صحبت کردن و چت کردن یا اینوایت دادن به دوستان یا جوین شدن توسط دوستان
من به عنوان تست برای شما یک اکانت 30 دقیقه میفرستم تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید.

Monk_e83

کاربر سایت
Mar 1, 2012
69
نام
eHsan
درود وقت شما هم بخیر
چون من خودم بازی میکنم مشکلاتی که گفتید رو ندارم از جمله صحبت کردن و چت کردن یا اینوایت دادن به دوستان یا جوین شدن توسط دوستان
من به عنوان تست برای شما یک اکانت 30 دقیقه میفرستم تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید.
ممنونم لطف کردید ولی متاسفانه Strict هست .

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
داداش میخوام اکانت 3 دقیقه ای رو امتحان کنم ولی ارور 691 میده. مشکل از کجاست؟
راستی با این اکانت ها میشه راحت فیفا 16 بازی رد؟ با با بازی های دیگه مشکلی ندارم، فقط برای فیفا 16 میخوام بگیرم.

پ.ن: داداش من 1 گیگ خریدم. با سرویس شما پینگم بالاتر از حالت عادی میشه:

آخرین ویرایش:

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
ممنونم لطف کردید ولی متاسفانه Strict هست .

درود
اگر اشتباه نکنم روی پلی استیشن 4 این مشکل رو دارید درسته؟
این مشکل nat type از سرویس کاهش پینگ و سرور نیست شما باید تنظیماتی رو روی کنسول خودتون انجام بدید تا این مشکل حل بشه ، ظاهرا مشکل فراگیری هم هست و اکثر کنسول بازان درگیرش هستن
من یه آموزش میزارم شما بخونید و انجام بدید و نتیجه رو اعلام کنید
نحوه ی تغییر NAT type در پلی استیشن ۴

داداش میخوام اکانت 3 دقیقه ای رو امتحان کنم ولی ارور 691 میده. مشکل از کجاست؟
راستی با این اکانت ها میشه راحت فیفا 16 بازی رد؟ با با بازی های دیگه مشکلی ندارم، فقط برای فیفا 16 میخوام بگیرم.

پ.ن: داداش من 1 گیگ خریدم. با سرویس شما پینگم بالاتر از حالت عادی میشه:

درود
مشکل اکانت تست حل شد الان وصل میشه
در مورد پینگ، شما در زمان های دیگه تست کنید ببینید باز هم مشکل داره یا خیر چون سرور مشکلی بابت پینگ نداره
ولی ممکنه روی بعضی از isp ها بصورت موقتی این مشکلات بوجود بیاد بخاطر همین تست گذاشتم
اگر باز هم مشکل داشت شماره کارت و یوزر + ایمیل رو برای من پیام کنید هزینه رو براتون برگشت میزنم
اینم یه عکس از پینگ سرور:
Snapshot_2016_01_03_224032.jpg

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
با درود
متاسفانه از دیروز قیمت پهنای باند با یک جهش خیلی زیاد افزایش پیدا کرد و پیرو همین موضوع امروز به اجبار قیمت سرویس اضافه شد.
با این حال خوشحالم که هنوز هم پایین ترین قیمت و بهترین کیفیت رو ارائه میدیم.
امیدوارم کاربران اهمیت این موضوع رو درک کنن.
باآرزوی اوقاتی خوش برای شما@};-

Monk_e83

کاربر سایت
Mar 1, 2012
69
نام
eHsan
درود
اگر اشتباه نکنم روی پلی استیشن 4 این مشکل رو دارید درسته؟
این مشکل nat type از سرویس کاهش پینگ و سرور نیست شما باید تنظیماتی رو روی کنسول خودتون انجام بدید تا این مشکل حل بشه ، ظاهرا مشکل فراگیری هم هست و اکثر کنسول بازان درگیرش هستن
من یه آموزش میزارم شما بخونید و انجام بدید و نتیجه رو اعلام کنید
نحوه ی تغییر NAT type در پلی استیشن ۴
نه عزیز PC هستم
مشکل نت تایپ در دنیای pc هم هست اما در بسیاری از بازی ها هشداری برای این مشکل طراحی نشده .
اسکرین شات بالا مربوط به بازی Rainbow Six Siege هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر