سرویس کاهش پینگ ارزان

max4wdc

کاربر سایت
Mar 1, 2013
48
آقا این رو سرعت پایین هم تاثیر داره ؟ من انقد حجم میخوردم مجبور شدم 256 نامحدود بگیرم از 5 مگ امروز صبح :( بعد الان سرعتم 32 ، یک بازی دوتا 2 کردم بدک نبود اما دو بار دیسی شدم چند ثانیه ای اگه این همونم رفع کنه که دیگه خیلی می ارزه چون کلی پول نت میدادم تا قبل این 256 ، البته اکانت تست 3 دقیقه ای رو تست کردم پینگ 220 4.2.2.4 رو 140 کرد که عالیه ، قیمتشم که عالیه 2500 واقعا حرف نداره ااکنت تست 1 ساعته لازم نیست احتمالا میخرم این همه پول میدیم 2500 دیگه چیه ، دمت گرم خلاصه ایشالا به کار منم بیاد
------------------------------
ویرایش :
خریدم دمت گرم

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
آقا این رو سرعت پایین هم تاثیر داره ؟ من انقد حجم میخوردم مجبور شدم 256 نامحدود بگیرم از 5 مگ امروز صبح :( بعد الان سرعتم 32 ، یک بازی دوتا 2 کردم بدک نبود اما دو بار دیسی شدم چند ثانیه ای اگه این همونم رفع کنه که دیگه خیلی می ارزه چون کلی پول نت میدادم تا قبل این 256 ، البته اکانت تست 3 دقیقه ای رو تست کردم پینگ 220 4.2.2.4 رو 140 کرد که عالیه ، قیمتشم که عالیه 2500 واقعا حرف نداره ااکنت تست 1 ساعته لازم نیست احتمالا میخرم این همه پول میدیم 2500 دیگه چیه ، دمت گرم خلاصه ایشالا به کار منم بیاد
------------------------------
ویرایش :
خریدم دمت گرم

درود بر شما
بله این اکانت ها پینگ رو کاهش میده حالا سرعت هرچی میخواد باشه ، کارش اینه که پینگ رو کمی پایین میاره که بشه باهاش بازی کرد و تایم اوت ها و لگ های اینترنت رو تا حدودی کم میکنه
حالا استفاده میکنید متوجه میشید.
امیدوارم راضی باشید از کیفیت.@};-

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
من از مشتریهای همیشگیتون هستم...الان تقریبا 1 هفته ای هست شایدم یه ذره بیشتر که پینگ تایم 8.8.8.8 از 60 امده رو 100

لطفا از سرور اصلی بررسی کنید ببینید جریان چیه..ممنون.

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
درود
من سرور رو بررسی کردم مشکلی نداشت شما کارهای زیر رو انجام بدید تا معلوم بشه مشکل از کجاست
1- با یه آی اس پی دیگه تست کنید چون در بیشتر مواقع از طرف سرویس دهنده اینترنت هست
2- از کاهش پینگ های دیگه تست بگیرید ببینید اونا هم همینطور هستن یا نه
پینگ توی بازیتون چقدر تغییر کرده؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
درود
من سرور رو بررسی کردم مشکلی نداشت شما کارهای زیر رو انجام بدید تا معلوم بشه مشکل از کجاست
1- با یه آی اس پی دیگه تست کنید چون در بیشتر مواقع از طرف سرویس دهنده اینترنت هست
2- از کاهش پینگ های دیگه تست بگیرید ببینید اونا هم همینطور هستن یا نه
پینگ توی بازیتون چقدر تغییر کرده؟

قبلا پینگ رو 50 60 بود الان امده رو 110 120..تا 130 140 هم میره...برا isp نیست.رو مخابرات و شاتل تست کردم...مسیر عبوری از سرور کاهش پینگ تغییر پیدا کرده گویا.از همون پارس پروا منظورمه.

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
من خودم پینگم تو بازی تغییر نکرده ، اگر مسیر هم عوض شده باشه دست من نیست که بخوام تغییرش بدم
سرور مثل سابق داره کار میکنه
پینگ من تو بازی بتلفیلد 4 قبلا بین 110 تا 120 بود الانم همونه
شما با سرور های دیگه چک کنید اگر نتیجه بهتر بود به من خبر بدین تا سرور ها رو مقایسه کنم.

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام
من میخوام اکانت کاهش پینگ رو با pc روی کنسولم share کنم, میشه راهنمایی کنید که چجوری میشه اینکار رو انجام داد
مرسی

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
سلام
من میخوام اکانت کاهش پینگ رو با pc روی کنسولم share کنم, میشه راهنمایی کنید که چجوری میشه اینکار رو انجام داد
مرسی

درود
اینجا در موردش یکم توضیح دادم : http://forum.bazicenter.com/thread96210/page4/#post3800480
ولی اگر کافی نبود تو گوگل این رو سرچ کنید: آموزش شر کردن کانکشن بر روی کنسول

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,106
نام
سالار
سلام اقا
من خریدم اما موقه کانکت این ارور رو میده :(
ممنون میشم کمک کنید
error.png

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
سلام اقا
من خریدم اما موقه کانکت این ارور رو میده :(
ممنون میشم کمک کنید
error.png

درود
شما خودت توی ویندوز کانکشن بساز بعد برو تو پروپرتیس این کانکشن و تنظیمات رو عین همین تو کانکشن جدید بزن و بعد وصل شو
اگر مشکل داشتی با آی دی یاهو تماس بگیر خودم بیام انجام بدم.
behbod_m_2008

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
***اطاعیه***

متاسفانه مشکلی در سرور بوجود اومده ، به همین دلیل فعلا سرور در دسترس نیست
در حال بررسی و رفع مشکل سرور هستم لطفا صبور باشید ، سعی میشه تا آخر وقت امروز مشکل حل بشه
در صورت تغییر در وضعیت مراتب در تاپیک اطلاع رسانی خواهد شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر