7600gt DDR3چه مارکی ، جه قیمتی و کجا

Rax

کاربر سایت
Jul 10, 2006
121
نام
وحید
من اصلاً در کل توری نيستم که بخوام بگم اين شرکت از همه بهتره چون خودم محصولاتشو دارم .
ميخوام خدايی بهترين شرکته سازنده بردهای گرافيکو که قيمتاش هم مناسب باشه رو بدونم
:confused: :love: :confused: :love: :confused: :love: :confused: :love: :confused:

ممکنه تو هر رده کارتی و تو هر محصولی یه شرکت متمایز بشه ولی همیشه یه شرکت رو انتخاب نمیکنن...

فکر کنم BFGtech برای انودیا و HIS برای ATI نسبتا قیمت و کارتهای مناسبتری دارند/.

Rax

کاربر سایت
Jul 10, 2006
121
نام
وحید

دوست عزیز من هم مثل تو مشکل برد داشتم ولی به این نتیجه رسیدم که Leadteck بگیرم . ولی به خدا موندم که بالاخره قیمت تو یه ماه آینده میشکنه یا نه ؟
میترسم از شانس تخمی ما ،بگیرم بعد یهو قیمت بیاد پایین اونوقت خیلی ببخشید مالیده بشه درمون!!!:((

ولی اگه خواستی بگیری برو از فروشگاه زمرد تو پایتخت بخر .
چون واقعا" آدمای با انصافی هستند . من خودم امروز اونجا بودم .هم Leadteckداشت هم گیگا اینمشماره تلفونشه:
88783217

Leadtek منظورته؟؟؟:biggrin1: قیمت الانم شکسته..دیگه چی باید بشه؟؟

Slimxboxlive

کاربر سایت
Dec 10, 2006
63
شرمنده عزيزم شما انگار زيادي گيجيد
اين بردهاي اوركلاك شده ليدتك واقعا بردهاي كامل و استانداردي هستش اون مشكل آرتيفكتي كه شما ميفرماييد مال 4 ماه پيش بود كه كلا با اومدن ويندوز آگوست 2006 و درايور سري 91.31 و 91.47 به كلي حل شد نمونه تست شدن مال خودم 7900 جي تي شركت ليدتك كلاكش از 450 به 520 رسونده شده ومموري هم از 1320 به 1430 قبلا يعني 4 ماه پيش مشكل ارتيفكت رو داشتم كه كلا با نصب درايور ها و ويندوز حل شد و الان علاوه بر اور كارت خودمم از 520\1430 به 570\1632 اور كردم هيچ مرگشم نيست
اقا شديدا بيشنها ميكنم اگه گيرت اومد Evga 7600gt super KO رو بخر تا خرخر اور شده هيچ مرگشم نيست;)

سلام
آقا من این خرخررو بد جوری میخوام چیکار کنم؟
http://www.pricegrabber.com/rating_getprodrev.php/product_id=19408832/id_type=M/
اینجارو دیدم کفم برید
جون من نگو نیست یه فروشنده

uBISOFT1

کاربر سایت
Sep 28, 2005
116
من یه 7600gt با برد asus گرفتم با 1gرم با مادر برد m2n-sli خداییش خیلی مچن همه بازی هایی که الان هستن[oblivion,fear]با ته گرافیکشون بدون هیچ اور کردنی به راحتی میاره,همونتور که بچه ها گفتن دماش کلا پایینه ,از 48c بیشتر نمیشه ومن که خیلی ازش راضی ام.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر