70 بازی PSP تا آخر امسال عرضه خواهند شد

gsm

کاربر سایت
Feb 24, 2009
220
نام
arshan
قای جک ترتون (Jack Tretton) از کمپانی Sony اعلام کرد که تا آخر امسال 70 بازی برای PSP عرضه خواهند شد. امسال برای کنسول PSP بازی هایی مانند: God of War: Ghost of Sparta ،Resident Evil ،Kingdom Hearts ،The 3rd Birthday و Valkyria Chronicles II منتشر خواهند شد.
من که فکر میکردم امسال بعد از معرفی psp2 دیگه بازی خاصی برای psp1 ارائه نشه ولی خب دمشون گرم مثل همیشه سنگ تموم گذاشتند

منبع

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
ببخشید دوست عزیز مگه اصلا امسال حرفی از PSP2 زده شد در نمایشگاه؟من خیلی دنبال مطلبی بودم که دربارش گفته باشند اما غیر از CPU چیزی دیگه هم گفتند؟!

gsm

کاربر سایت
Feb 24, 2009
220
نام
arshan
به نظر من که حداکثر تا کریسمس psp2 رو عرضه یا معرفی کنند
به قول یکی ازبچه ها مگه احمقند ازالان بگند که قرار psp2 عرضه بشه تاکسی دیگه این psp هارو نخره

X-BOY

کاربر سایت
Apr 22, 2010
333
نام
Reza
قای جک ترتون (Jack Tretton) از کمپانی Sony اعلام کرد که تا آخر امسال 70 بازی برای PSP عرضه خواهند شد. امسال برای کنسول PSP بازی هایی مانند: God of War: Ghost of Sparta ،Resident Evil ،Kingdom Hearts ،The 3rd Birthday و Valkyria Chronicles II منتشر خواهند شد.
من که فکر میکردم امسال بعد از معرفی psp2 دیگه بازی خاصی برای psp1 ارائه نشه ولی خب دمشون گرم مثل همیشه سنگ تموم گذاشتند

منبع
لیست کامل بازیها رو هم بزارین بدونیم چیا میخواد بیاد... :x

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
لیست کامل ندادند هنوز ولی من نمی دونستم valkayna chronicles , resident evil هم می آد.

راستی قبل از ای 3 شایعه شده بودو شاید هم حقیقت داشت که قراره پی اس پی بعدی با سی پی یو چهار هسته ای cell بیاد یعنی نصف پی اس 3 ولی خبری نشد شاید بعد از e3 رونمایی اش رو انجام بدن تا ملت هنوز هم به امید زنده بودن PSP برن اونو بخرن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر