6.20( TN-A / Homebrew Enabler (HEN

vb.mohsen2

کاربر سایت
Sep 30, 2010
155
همه مشکلها بخاطر رمهاتونه(اورجینال نیستد) وگرنه این هک هیچ مشکلی نداره بغیر از اجرا نکردن چند بازی
شما اگه پست های قبل رو خونده باشید.گفته بودم که من با رم تغلبی مشکلی نداشتم .اتفاقا با رم اوریجینال مشکل داره.من هم تنها کاربر نیستم که اینجوری هست taherism هم رمش اوریجیناله ولی اونم همین مشکلو داره.یه سوال کسی با psp رم خودشو فرمت کرده من که فرمت کردم کامپیوترم گفت باید دوباره فرمت شه؟

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
این پستم افتاد تو اون صفحه!

اقا خواهشا یکی این بازی ها رو با این هک امتحان کنه!
میخوام ببینم مشکل از سایتی که من دانلود میکنم یا بازی هاست!

Ghost raider
crash mind over mutant

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
اقا کسی این 5.00_isofs رو پیدا کرد به ما هم بده امتحان کنیم ببینیم چی میشه.
من که گفتم چطوری به دست بیارید باید با فریم ویر اصلی 5.00 و دامپر به دستش بیارید!(مال هر کسی هم فرق داره نمی شه یکی به دست بیاره به همه بده!)
پست های قبلی رو مطالعه کنید پیدا می کنید!

EBOOT.PBP رو توی روت مموری بریزید
بعد new_psardumper را داخل پوشه PSP>GAME قرار دهید و srcرو داخل پوشه new_psardumper قرار بدید! از PSP اجراش کنید!
اول دکمه مربع رو بزنید و بعدش که کارش تموم شد X رو بزنید!
بعد پی اس پی رو به رایانه وصل کنید!و یه پوشه به نام! F0 درست می شه فایل مورد نظرتون اونجاست
مشکلی بود

hamed.sharafi

کاربر سایت
Mar 10, 2010
101
نام
singlepboy@yahoo.com
خواهشا یکی یه راه به ما بگه
10 بازی down کردم هیچکدوم نه با iso lader جدید نه با قدیمیه اجرا نمیشه.خدایا

وارد iso loader میشه ؟!
خیلی عجیبه ! فرومهای خارجی رو هم خوندم جایی نگفته بودن هیچ بازی اجرا نمیشه ! شما تهران هستی ؟

ghofli

کاربر سایت
Dec 25, 2010
112
دوست عزيز ميشه بيشتر توضيح بدين؟ ( رمتون چند گيگه؟و...)
كلا شما مشكل "خارج كردن رم" رو ندارين؟!!:-o

سلام مجدد
من رم 8gb اصل سونی دارم 45تومن خریدم پرو دیو هست مجیک گیت ساپورت میکنه تو خود پی اس پی هم نشون میده مارک 2 فقط این استاندارد fm یا یه همچین چیزی نداره که مال رمای دوربین هست
بعدش من باطریم اصل نیست ولی فک نکنم از اون باشه بازم با شارژ هک کنید معلوم میشه

ghofli

کاربر سایت
Dec 25, 2010
112
استاندارد نیست ا مدل هستش pro-hgکه سرعتش فضایی هست اینو بخونید
توضيحاتي در مورد خانواده memory stick duo :
مموري استيک ديو (memory stick duo): يک حافظه فلش قابل خواندن و نوشتن هست که در سال 1998 توسط شرکت سوني ساخته شده و سرعت انتقال اطلاعات اون در حالت نوشتن 1.8 مگابايت در ثانيه و خواندن 2.5 مگابايت در ثانيه هست
مموري استيک پرو ديو (memory stick pro due):محصول همکاري دو شرکت سوني و سنديسک که تو گوشيهاي ما داره استفاده ميشه در سال 2003 معرفي شد از 64 مگابايت به بالا ساخته شده تا سال 2006 که در لاس وگاس مدل 8 گيگابايتي اون پرده برداري شد و در حال حاضر مدلهاي 8 گيگابايتي و 16 گيگابايتي اون قراره توليد بشه .
فرق اين حافظه فلش با حافظه هاي ديگر در دوام و طول عمر بيشتر اون نسبت به حافظه هاي فلش ديگر است که از اين نظر فقط با SD و COMPACT FLASH قابل مقايسه هست و در اکثريت دستگاههاي قابل حمل از جمله مشهور اون سوني و سوني اريکسون استفاده ميشه و شرکتهاي ديگري که بجز سوني ليسانس ساخت اين حافظه همراه رو کسب کردن ميشه از شرکتهاي SanDisk و Lexar نام برد.
سرعت انتقال اطلاعات اون در حالت نوشتن 15 مگابايت در ثانيه ميباشد و در حالت خواندن 80 مگابايت در ثانيه
مموري استيک ميکرو (m2): که در فوريه سال 2006 توسط سوني و سنديسک مشترکا معرفي شده که از نظر ابعاد بسيار کوچکتر از برادر و خواهرهاي خودش هست و از نظر حجمي هم با مموري هاي قبلي برابري ميکنه و سرعت انتقال اطلاعات اون هم کلا 20 مگابايت بر ثانيه هست .
مموري استيک پرو - اچ جي (memory stick pro-HG): که بازهم توسط دو شرکت سوني و سنديسک در 11 دسامبر 2006 ساخته شده و کاملا شبيه به مموري استيک پرو ديو هست و در تمام دستگاههايي که مموري استيک پرو ديو قابل استفاده هست کار ميکنه اما تنها فرق اون توي سرعت انتقال اطلاعات اونه که به ترتيب نوشتن و خواندن 480 و 120 مگابايت برثانيه هست و با فرکانس 60 هرتز کار ميکنه

بعدش قیمت hg با اون معمولی ها یکی هست فک کنم

vb.mohsen2

کاربر سایت
Sep 30, 2010
155
استاندارد نیست ا مدل هستش pro-hgکه سرعتش فضایی هست اینو بخونید
توضيحاتي در مورد خانواده memory stick duo :
مموري استيک ديو (memory stick duo): يک حافظه فلش قابل خواندن و نوشتن هست که در سال 1998 توسط شرکت سوني ساخته شده و سرعت انتقال اطلاعات اون در حالت نوشتن 1.8 مگابايت در ثانيه و خواندن 2.5 مگابايت در ثانيه هست
مموري استيک پرو ديو (memory stick pro due):محصول همکاري دو شرکت سوني و سنديسک که تو گوشيهاي ما داره استفاده ميشه در سال 2003 معرفي شد از 64 مگابايت به بالا ساخته شده تا سال 2006 که در لاس وگاس مدل 8 گيگابايتي اون پرده برداري شد و در حال حاضر مدلهاي 8 گيگابايتي و 16 گيگابايتي اون قراره توليد بشه .
فرق اين حافظه فلش با حافظه هاي ديگر در دوام و طول عمر بيشتر اون نسبت به حافظه هاي فلش ديگر است که از اين نظر فقط با SD و COMPACT FLASH قابل مقايسه هست و در اکثريت دستگاههاي قابل حمل از جمله مشهور اون سوني و سوني اريکسون استفاده ميشه و شرکتهاي ديگري که بجز سوني ليسانس ساخت اين حافظه همراه رو کسب کردن ميشه از شرکتهاي SanDisk و Lexar نام برد.
سرعت انتقال اطلاعات اون در حالت نوشتن 15 مگابايت در ثانيه ميباشد و در حالت خواندن 80 مگابايت در ثانيه
مموري استيک ميکرو (m2): که در فوريه سال 2006 توسط سوني و سنديسک مشترکا معرفي شده که از نظر ابعاد بسيار کوچکتر از برادر و خواهرهاي خودش هست و از نظر حجمي هم با مموري هاي قبلي برابري ميکنه و سرعت انتقال اطلاعات اون هم کلا 20 مگابايت بر ثانيه هست .
مموري استيک پرو - اچ جي (memory stick pro-HG): که بازهم توسط دو شرکت سوني و سنديسک در 11 دسامبر 2006 ساخته شده و کاملا شبيه به مموري استيک پرو ديو هست و در تمام دستگاههايي که مموري استيک پرو ديو قابل استفاده هست کار ميکنه اما تنها فرق اون توي سرعت انتقال اطلاعات اونه که به ترتيب نوشتن و خواندن 480 و 120 مگابايت برثانيه هست و با فرکانس 60 هرتز کار ميکنه

بعدش قیمت hg با اون معمولی ها یکی هست فک کنم
خوب این چه ربطی به موضوع ما داشت؟من خودم رمم تغلبیم بود بازش کردم توش یه رم micro sd بود.با اون خیلی راحت بازی میکردم.حیف سوخت

ghofli

کاربر سایت
Dec 25, 2010
112
خوب این چه ربطی به موضوع ما داشت؟من خودم رمم تغلبیم بود بازش کردم توش یه رم micro sd بود.با اون خیلی راحت بازی میکردم.حیف سوخت

کسی با تو حرف نزد بیخودی سر شاخ نشو دعوا را بیفته
سوال کردن جواب دادم بعدشم اونو گذاشتم که اطلاعات عمومیت زیاد شه بعد تو چجوری با رم میکرو اس دی بازی میکردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خشاب نداریم واسه سونی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر