6 گیگ فضا برای نصب Ghost Recon

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
اگر علاقه دارید که یکی از بهترین شوترهای تاکتیکی سال را بر روی PS3 بازی کنید، مواظب باشید چون یک نصب اجباری حجیم در انتظار شماست.

همانطور که می دانید اکثر بازی‌هایی که به صورت مولتی پلتفرم عرضه می شوند باید بر روی PS3 نصب شوند و این بار Ghost Recon Future Soldier با حجم 6.35 گیگابایتی انتظار شما را می کشد. بر روی X360 نیز برای بالا بردن کیفیت صدای بازی نیاز به نصب Content است ولی حجم آن مشخص نیست.

Ghost Recon Future Soldier دیروز در آمریکا و هم‌چنین از امروز در اروپا قابل خرید است.

grinstall1.jpg

آخرین ویرایش:

hp110mmg

کاربر سایت
Mar 28, 2011
8
نام
پویان
ببخشید رفقا، من دیروز این بازی رو گرفتم، اکس باکس، وقتی با دیسک بازی می کنم مشکلی نیست، اما وقتی نسب می کنم بعد از اینکه حدود یک دقیقه از بازی می گذره یهو ارور می ده بعد هم کنسول ریست می شه. کسی می دونه جریان چیه؟

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
ببخشید رفقا، من دیروز این بازی رو گرفتم، اکس باکس، وقتی با دیسک بازی می کنم مشکلی نیست، اما وقتی نسب می کنم بعد از اینکه حدود یک دقیقه از بازی می گذره یهو ارور می ده بعد هم کنسول ریست می شه. کسی می دونه جریان چیه؟

سوال جاش اینجا نیست و چندین بار هم به این سوال پاسخ داده شده.ولی با این حال .دی وی دی شما برنرمکس نیست برای همین از رو هارد اجرا نمیشه.باید از رو دی وی دی بازی رو اجرا کنید.

hp110mmg

کاربر سایت
Mar 28, 2011
8
نام
پویان
سوال جاش اینجا نیست و چندین بار هم به این سوال پاسخ داده شده.ولی با این حال .دی وی دی شما برنرمکس نیست برای همین از رو هارد اجرا نمیشه.باید از رو دی وی دی بازی رو اجرا کنید.
ممنونم از جوابتون و عذر می خوام بابت سؤال که اینجا مطرح کردم

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
"یکی از بهترین شوترهای تاکتیکی سال را بر روی PS3 بازی کنید"
You Gotta Be kidding me
متای ۸۰ شد یکی از بهترین تازه اونم گیم اسپات داده۷.۵

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
کات سین های CG عملا مال نسل قبل ــه ولی گرافیک In Game خیلی خوب ـــه!
طراحی صورت کرکتر ها هم خیلی بد و نافرم ــه!
بازی خیلی آسون شده و واقعا چالشی نداره!
این ها باعث میشه یکم توذوقتون بخوره ولی کلا بازی خوبی ــه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر