50CENT: BLOOD ON THE SAND

kawa-ps3

کاربر سایت
Oct 27, 2008
286
نام
kawe
بازی 50CENT:B.O.T.S 2ماه دیگه میاد بازار و حالشو ببرید.
راستی اسم اصلی 50CENT هم میدوونید چیه؟؟؟؟؟؟
KELVEN MARTIN که جزو ثروتمندان جهان و خطرناک ترین گانگستر آمریکاست.
چندی پیش توی کنسرتی که ضد گلولشو درآورده بود یکی از دشمناش 9شلیک بهش کرده بود که خوشبختانه 50نجات پیدا کرد

Zisa_krage

کاربر سایت
Jun 8, 2008
110
نام
میلاد
درود بر همه ی دوستان
این بازی دز 19 روز سال 2009 به بازار عرضه میشود
من فکر نمیکنم بزی خوبی از آب در بیاد چون واقعا گرافیکش بالا نیست . از نظر داستان هم به نظر من احمقانه است که 50cent بخاد بیاد تو خاور میانه کشتو کشتار راه بندازه . ولی در مورد گیم پلی اکنون نمی شه
نظر داد .

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,576
نام
امیر
فکر کنم مدیران باید این تاپیک را قفل کنند چون اصلا نه به نقد و عکس و... پرداخته و نه در حد این بازی هست که این گونه تاپیکی مرجع بشه...

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
چون هیچکس دست به کار نمیشه خودم دست به کارمیشم
50cent:blood on sandsیک بازیmodernshooterاست که برایxbox360وps3ساخته شده این هم لینک دانلد دومین تریلر:
http://www.gamespot.com/xbox360/act.../50-cent-blood-on-the-sand-official-trailer-2
boxshot.asp

kawa-ps3

کاربر سایت
Oct 27, 2008
286
نام
kawe
بخاتر اون 20تا آهنگ انحصاری هم که شده من میخرم.
من عکس زیاد درم از بازی ولی نمیدوونم چطوری بزارم رو تاپیک؟ اگه میشه کمک کنید؟؟؟:blushing:

kawa-ps3

کاربر سایت
Oct 27, 2008
286
نام
kawe
این بازی 2ماهه دیگه وارد بازار میشه و بنظر من فروش خوبی داره و گرافیک هم که بهتر میشه
این بازی هم جنگ تن به تن هست هم با صلاح میشه جنگید
تو بازی هم ماشین سواری میتونین بکنید و بعضی اس قسمتهای بازی رو پشت ماشین یا تو هلیکپتر پشت MACHINE GUN میشینید و هدف قرار میگیرید

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
این تاپیک قفل بشه بهتره
چون تاپیک اولا باید به موقع زده بشه
ثانیا یه حد اقل توضیحاتی داشته باشه با 4 تا دونه عکس و ....
ای کاش برایه ایجاد تاپیک قوانینی وضع میشد( دفعه هزارم)

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
اسم اصلی 50Cent هست Curtis James Jackson III ، که آلبوم جدیدش هم February 3 2009 میاد ، اسم آلبومش هم هست Before I Self Destruct ، که یدونه از Single هاش به اسم Get Up منتشر شده .

بازی Blood On The Sand که به زودی توسط THQ منتشر میشه شامل آهنگ های اختصاصی ضبط شده برای این بازی از سوی 50Cent و G-Unit هست .

مشتاقانه منتتظر انتشار بازی هستم :love: .

kawa-ps3

کاربر سایت
Oct 27, 2008
286
نام
kawe
اسم اصلی 50Cent هست Curtis James Jackson III ، که آلبوم جدیدش هم February 3 2009 میاد ، اسم آلبومش هم هست Before I Self Destruct ، که یدونه از Single هاش به اسم Get Up منتشر شده .

بازی Blood On The Sand که به زودی توسط THQ منتشر میشه شامل آهنگ های اختصاصی ضبط شده برای این بازی از سوی 50Cent و G-Unit هست .

مشتاقانه منتتظر انتشار بازی هستم :love: .
من یک دمو ازش دان... کردم که آهنگ get up بود ولی 45ثانیه بود دمو ولی جدا آهنگ باحالیه .
کاش میشد آهنگهارو تو هارد ps3 یا xbox ذخیره میشد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر