5تصویر جدید از Alan Wake

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
این عکسها به هیچ وجه جدید نیست و قبلا توی یه تاپیک دیگه سر این بازی بحث زیادی به پا شد و اون بحث به جاهای خوبی کشیده نشد. تا جایی که چند نفری بن شدن.:-"
دوستان تاريخ عرضه بازي كي هست؟
TBA نامعلوم

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
Heavy Rain خیلی قشنگتر و طبیعیتر .:laughing::-"
خوبه خواهش کردم از این بحث‌های الکی را نندازید!؟!
این عکسها به هیچ وجه جدید نیست و قبلا توی یه تاپیک دیگه سر این بازی بحث زیادی به پا شد و اون بحث به جاهای خوبی کشیده نشد. تا جایی که چند نفری بن شدن.:-"
دقیقا... .

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اولا كه بازي كجاش باگ داره؟ يكي بياد به من نشون بده.

دوما اون زمان كه بحث Xp و Vista بودن بازي مطرح شد! سازندگان گفتن به احتمال 90 درصد روي XP قابل اجراست و اونها تصميمي براي استفاده از DX10 فعلا ندارند كه خب منطقي هم به نظر مياد.

سبك بازي دقيقا كجاش ترسناك هست؟ بيشتر بازي حالت روانشناسانه داره و به نظرم خيلي تفاوت داره با SH و Alone in the dark و هربازي ديگه.

Heavy Rain خیلی قشنگتر و طبیعیتر .:laughing::-"
شما الان حتي نميدوني كنترل HR چي هست! بعد ميگي كه قشنگتره؟

تازه عكس ها كه قديمي هست هيچ ، بابا چرا هرچي درباره AW ميخوايد بگيد يك تاپيك جديد باز ميكنيد خب تاپيك داره خود بدبختش!

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
من نمیدونم ما چقدر تو این سایت نوسترداموس داشتیم و ما نمیدونستیم یکی از روی عکس سختی بازی رو تشخیص میده (البته این مربوط میشه به یه تاپیک دیگه) یکی دیگه باگای بازی رو پیدا میکنه , یکی دیگه تشخیص میده که بین دوتا بازی نیومده کدوم بهتره , خیلی جالبه من فقط نمیدونم با این همه فال گیر و غیب گو که ما اینجا دیدیم چرا دوستان یه سایت یا حداقل تاپیک پیش گویی راه نمیندازن!!

hedi720

کاربر سایت
Feb 7, 2008
199
نام
هدایت
اولا كه بازي كجاش باگ داره؟ يكي بياد به من نشون بده.

دوما اون زمان كه بحث Xp و Vista بودن بازي مطرح شد! سازندگان گفتن به احتمال 90 درصد روي XP قابل اجراست و اونها تصميمي براي استفاده از DX10 فعلا ندارند كه خب منطقي هم به نظر مياد.

سبك بازي دقيقا كجاش ترسناك هست؟ بيشتر بازي حالت روانشناسانه داره و به نظرم خيلي تفاوت داره با SH و Alone in the dark و هربازي ديگه.

شما الان حتي نميدوني كنترل HR چي هست! بعد ميگي كه قشنگتره؟

تازه عكس ها كه قديمي هست هيچ ، بابا چرا هرچي درباره AW ميخوايد بگيد يك تاپيك جديد باز ميكنيد خب تاپيك داره خود بدبختش!

لطفا بحث بیخود راه ننداز اگه تو گیم پلی هیوی رین رو ندیدی دلیل نمیشه که ما هم ندیده باشیم .:laughing: فقط یه چیزی در مورد گیم پلی بازی بگم که هیوی رین تقریبا مثل همن فارنهایت ولی همون طور که دیدی کمی پویاتر .:-"

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
با توجه به اینکه این عسکها تکراریه و بحثهای بیخودی هم داره شکل میگیره تاپیک قفل میشه .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر