4 Top spin

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
وای بچه ها دیگه طاقت ندارم،دقیقا 1 هفته دیگه بازی ریلیز میشه و ایشالا 2 روز زود ترش تو ایران میشه پیداش کرد ( این تنها نکته مثبت کشورمون نسبت به دنیاس ! )

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
منم دمو رو بازی کردم گرافیکش بد نبود ولی گیم پلی با موو خیلی افتضاح دقیقا شبیه VT ووی هست که خیلی دقیق و حرفه ای نیس فقط هر سمت بزنی میره یه جای مشخص

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
منم دمو رو بازی کردم گرافیکش بد نبود ولی گیم پلی با موو خیلی افتضاح دقیقا شبیه VT ووی هست که خیلی دقیق و حرفه ای نیس فقط هر سمت بزنی میره یه جای مشخص

برادر موو رو ول کن،دوال شوک رو بگیر دستت،زندگییییییییی ، گیم پلی تا حالا به این زیبایی ندیده بودم من

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
اینطور که بوش میاد واسه پیدا کردن کسی که یه پینگ خوب داشته باشه،دیگه نمیتونم به ایرانیا فکر کنم و باس بیفتم به جون خارجیا ! مثل اینکه غمرا تو ایران کسی نیست که بخواد این بازی رو بازی کنه
طبق برنامه بازی 3 شنبه باس بیاد،طبق عادت باس 2 روز زود تر بیاد !

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
اینطور که بوش میاد واسه پیدا کردن کسی که یه پینگ خوب داشته باشه،دیگه نمیتونم به ایرانیا فکر کنم و باس بیفتم به جون خارجیا ! مثل اینکه غمرا تو ایران کسی نیست که بخواد این بازی رو بازی کنه

دوسته عزیز شما چرای به جای ویرایش کردن هی پشته هم پست میدی؟
---------------------------

فکر میکنم با موو هم خوب از آب دربیاد
نه خیلی عالی ،چون علی القاعده انحصاری نیست و نباید هم خیلی توقع داشت

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
دوسته عزیز شما چرای به جای ویرایش کردن هی پشته هم پست میدی؟
---------------------------

فکر میکنم با موو هم خوب از آب دربیاد
نه خیلی عالی ،چون علی القاعده انحصاری نیست و نباید هم خیلی توقع داشت

شما اگه یه نگاه به ساعت های پست هام بکنی میبینی که ساعت هایی که پست میدم تقریبا هر 12 یا 24 ساعت یکباره،پس پشت سر هم حساب نمیشه
بچه ها کسی خبر داره که بازی اومده یا نه ؟

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi

فقط شما نیستی که میخوای این بازی رو بگیری
خیلیای دیگه هم منتظر این بازی هستند ولی اینهمه سر و صدا ندارن
Uncharted که نمیخواد بیاد :d
امیدوارم که زمین های خاکی بازی رو درست کنن.خاک های زمین های خاکی گرافیکشون اصلا تعریفی نداره (اگه بازیکن ها روی زمین سر نخورن کسی نمیفهمه که زمین خاکیه ! )
البته بازی ای مثل این بازی که متاسفانه 3 ماه هست تایید شده انتظار بیشتری ازش نداشتم
2K Sports هم خیلی روش کار نکرده (تو 3-4 ماه میخواین چیکار کنن آخه :d )
باید روی این بازی بیشتر کار میشد
دوستانی که با موو بازی میکنن یه سوال:
ضربه های Smash رو چطوری با موو میزنین؟ (دکمه مثلث با Dual Shock ) همون حرکت واقعیشو انجام بدین ضربرو میزنه؟
من عشق میکنم با موقعی که تو بازی با راکت میزنی به توپ ! صداش جیگرمو خنک میکنه :d
یه سوال دیگه : فکر نمیکنین یکم بازیش کند هست؟

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
امیدوارم که زمین های خاکی بازی رو درست کنن.خاک های زمین های خاکی گرافیکشون اصلا تعریفی نداره (اگه بازیکن ها روی زمین سر نخورن کسی نمیفهمه که زمین خاکیه ! )
البته بازی ای مثل این بازی که متاسفانه 3 ماه هست تایید شده انتظار بیشتری ازش نداشتم
ضربه های Smash رو چطوری با موو میزنین؟ (دکمه مثلث با Dual Shock ) همون حرکت واقعیشو انجام بدین ضربرو میزنه؟
من عشق میکنم با موقعی که تو بازی با راکت میزنی به توپ ! صداش جیگرمو خنک میکنه :d

در مورد خاک باید بگم که قبول دارم،اونطور که باید،رو خاک کار نشده ولی از بس گیم پلی سطح بالاس که این ریزه کاری ها رو میشه نادیده گرفت
اما در مورد اینکه میگی باید رو این بازی بیشتر کار میشد باید بگم که من کلا چند نوع بازی هست که زیاد بازی میکنم،یکیشو از امضام میتونی بفهمی،یکیشم تنیسه ! تو Virtua Tennis 2009 تو نسخه ی کامپیوترش،کلا کلا یک دست باختم اونم یک بار از یکی از دوستام بود ! من عاشق تنیسم،زیاد تنیس بازی کردم ولی میخوام بگم این بازی قوی ترین سیمولیشن از بازی تنیشه

اما اینکه بازی کنده،باید بگم که اگه مسابقات تنیس رو بتونی دنبال کنی(که مطمئنم بیشتر از من هم دیدی) میبینی که سرعت بازی هم دقیقا همون سرعت واقعیه

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
در مورد خاک باید بگم که قبول دارم،اونطور که باید،رو خاک کار نشده ولی از بس گیم پلی سطح بالاس که این ریزه کاری ها رو میشه نادیده گرفت
اما در مورد اینکه میگی باید رو این بازی بیشتر کار میشد باید بگم که من کلا چند نوع بازی هست که زیاد بازی میکنم،یکیشو از امضام میتونی بفهمی،یکیشم تنیسه ! تو Virtua Tennis 2009 تو نسخه ی کامپیوترش،کلا کلا یک دست باختم اونم یک بار از یکی از دوستام بود ! من عاشق تنیسم،زیاد تنیس بازی کردم ولی میخوام بگم این بازی قوی ترین سیمولیشن از بازی تنیشه

اما اینکه بازی کنده،باید بگم که اگه مسابقات تنیس رو بتونی دنبال کنی(که مطمئنم بیشتر از من هم دیدی) میبینی که سرعت بازی هم دقیقا همون سرعت واقعیه

منم چون مسابقاتو میبینم دارم میگم که یکم کنده
مخصوصا وقتی که میخوای توی ضربه Smash بکوبونی ! :d

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی

زمین خاکی رو قبول دارم ک اصلا جالب نیست...
سرعت ضربات هم آره یکمی کنده خوب به نسبت Virtua
در مورد ضربه با move هم مشکلی که میگفتم همینه یکیش ! زیاد دقیق کار نکردن رو این موارد
جهت که با آنالوگه و تنها میمونه شدت ضربه که با Move تعیین میکنین...زدن Smash با move به راحتیه دکمه مثلث نیست متاسفانه...

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
زمین خاکی رو قبول دارم ک اصلا جالب نیست...
سرعت ضربات هم آره یکمی کنده خوب به نسبت Virtua
در مورد ضربه با move هم مشکلی که میگفتم همینه یکیش ! زیاد دقیق کار نکردن رو این موارد
جهت که با آنالوگه و تنها میمونه شدت ضربه که با Move تعیین میکنین...زدن Smash با move به راحتیه دکمه مثلث نیست متاسفانه...

داداش این شد عدالت ؟ سرعت ضربات کمتره نسبت به Virtua ؟
باید اینطوری گفت : سرعت بازی اندازس به نسبت واقعیت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر