3 DLC اول عنوان Fallout 4 معرفی شد + قیمت Season Pass افزایش یافت

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,615
نام
Alireza
43vi0mj0aa4ktui4od7h.jpg

Bethesda امروز با عنوان اینکه Fallout 4 موفق ترین عنوان این ناشر تا به امروز بوده است , جزئیات 3 بسته الحاقی اول این بازی را مشخص کرد :
اولین dlc با نام Automatron در March 2016 با قیمت 9.99$ منتشر خواهد شد. در ادامه dlc دوم با عنوان Wasteland Workshop در April 2016 با قیمت 4.99$ و در نهایت dlc سوم که بزرگتر خواهد بود و منطقه جدیدی را دارا خواهد بود با نام Far Harbor در May 2016 با قیمت 24.99$ منتشر خواهد شد.

جزییات محتوای هر DLC به صورت زیر خواهد بود:

Automatrion:
The mysterious Mechanist has unleashed a horde of evil robots into the Commonwealth, including the devious Robobrain. Hunt them down and harvest their parts to build and mod your own custom robot companions. Choose from hundreds of mods; mixing limbs, armor, abilities, and weapons like the all-new lightning chain gun. Even customize their paint schemes and choose their voices!

Wasteland Workshop:

With the Wasteland Workshop, design and set cages to capture live creatures – from raiders to Deathclaws! Tame them or have them face off in battle, even against your fellow settlers. The Wasteland Workshop also includes a suite of new design options for your settlements like nixi tube lighting, letter kits, taxidermy and more!

Far Harbor:

A new case from Valentine’s Detective Agency leads you on a search for a young woman and a secret colony of synths. Travel off the coast of Maine to the mysterious island of Far Harbor, where higher levels of radiation have created a more feral world. Navigate through the growing conflict between the synths, the Children of Atom, and the local townspeople. Will you work towards bringing peace to Far Harbor, and at what cost? Far Harbor features the largest landmass for an add-on that we’ve ever created, filled with new faction quests, settlements, lethal creatures and dungeons. Become more powerful with new, higher-level armor and weapons. The choices are all yours.

Bethesda برنامه دارد که در سال 2016 بیشتر از ارزش 60$ برای Fallout 4 محتوای اضافه منتشر کند که به همین علت قیمت Season Pass این عنوان در اول March 2016 از 29.99$ به 49.99$ افزایش خواهد یافت.
کسانی که season pass را قبلا خریداری کرده اند یا تا تاریخ اول March 2016 برای خرید اقدام کنند season pass به همان قیمت $29.99 لحاظ خواهد شد و این افراد همه ی DLC های این عنوان را دریافت خواهند کرد.

همینطور اعلام شده است که هر بسته الحاقی قبل از عرضه دارای Closed Beta خواهد بود که علاقه مندان میتوانند از طریق Bethesda.net اقدام به ثبت نام کنند و کسانی که برای Beta انتخاب شوند نیازی به خرید این محتواهای اضافه نخواهند داشت. همینطور هر beta نسخه کامل Dlc همراه با achievements را شامل خواهد شد.

آپدیت های رایگان جدیدی نیز در ادامه سال 2016 که برای اجرای بهتر بازی و همینطور اضافه کردن Survival Mode در راه خواهد بود. Creation Kit نیز در حال اماده سازی برای انتشار ابتدا برای X1 و PC و مدتی بعد برای PS4 است که قابلیت ساختن و بازی کردن Mod ها را فراهم میسازد.

First Three Fallout 4 DLC Packs Detailed, Season Pass Price Increasing to $49.99 on March 1

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خواهشن الکی از بتسدا دفاع نکنید. همینمون مونده بود که این هم حرکت هم باب کنن که بعد از مدتی توی سیزن پس تغییر قیمت بدن. عملا دارن دبه میکنن. سازنده وقتی یه سیزن پس معرفی میکنه اشتباه میکنه میاد قیمت تغییر میده به علت اینکه چیزایی جدیدی به ذهنش رسیده. اگر قرار بود اینطوری باشه اونوقت شرکت Evolution برای DriveClub باید سیزن پس رو افزایش میداد به نزدیکی های 60-80 دلار. اما از همون روز اول 25$ فروخت و آخرش هم حالا تخفیف زد، اما کلی DLC مجانی و حتی پولی بیشتر از ارزش سیزن پس داد.

جمع کنید این مسخره بازی ها رو. عین روز روشنه برام از فردا اینم مد میشه که قیمت ها رو تغییر میدن.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
خواهشن الکی از بتسدا دفاع نکنید. همینمون مونده بود که این هم حرکت هم باب کنن که بعد از مدتی توی سیزن پس تغییر قیمت بدن. عملا دارن دبه میکنن. سازنده وقتی یه سیزن پس معرفی میکنه اشتباه میکنه میاد قیمت تغییر میده به علت اینکه چیزایی جدیدی به ذهنش رسیده. اگر قرار بود اینطوری باشه اونوقت شرکت Evolution برای DriveClub باید سیزن پس رو افزایش میداد به نزدیکی های 60-80 دلار. اما از همون روز اول 25$ فروخت و آخرش هم حالا تخفیف زد، اما کلی DLC مجانی و حتی پولی بیشتر از ارزش سیزن پس داد.

جمع کنید این مسخره بازی ها رو. عین روز روشنه برام از فردا اینم مد میشه که قیمت ها رو تغییر میدن.

مسخره بازی؟ مسخره بازی اینه که یه آشغال نصفه نیمه عرضه کنی، بعد که منتقدها لهش کردند و طرفدارها هم صداشون در اومد، تازه متوجه بشی که چکار کردی و بیوفتی به فکر انجام وظیفه... انجام وظیفه اینه که کسایی که اعتماد کردند و برای بازی ای که به خیالشون کامله پول خرج کردند، رو کند ذهن فرض کنی و به فکر کلاه گذاشتن سرشون باشی، بعد متوجه بشی نه خیلی بیشتر می فهمند و مجبور بشی کارتو درست انجام بدی...

انجام وظیفه اینه ...

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat

تکبیر! من نمی دونم چرا بعضی ها دارن نقش PR رو برای این شرکت ها بازی می کنن! کلا همیشه یه عده هستن کارشون شده دفاع از تمامی حرکات محیر العقول شرکت ها. همین تاپیک کناری برو بچ دارن از ارائه نصفه نیمه SF V دفاع جانانه می کنن و می گن خوب کاریه بازی رو بدن بعدا کامل کنن آدم اشتیاق پیدا می کنه!
حالا هم آره، بقیه خوششون میاد یه قیمت کم می پرونن تازه که اومدن انجام بدن خیلی راحت می گن بیشتر بدید ارزشش بیشتر شده، دیگه به قیمت اعلام شده هم نمیشه اعتماد کرد تو این دو رو زمونه! Ubisoft الان داره تو مخ خودش می زنه که چرا از اول به ذهنم نرسید این کار.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
تغییر قیمت تو جنسی که مدتهاست قیمتش تعیین شده یه حرکت چیپ و غیر حرفه ای تو همه زمینه هاس و فقط بازی رو شامل نمیشه.....که اینم بتزدا به امید خدا داره مد می کنه:d.

یه مساله هم اینه که نمیدونم چطور همه به کیفیت dlc هایی که هنوز نیومدن اینقدر مطمین هستن(اگه مثه کیفیت بازی اصلی بهش اطمینان دارند که قبل از اومدن قرار بود فلان بشه و بهمان بشه ولی بعد عرضه با اون فاصله اومد، من دیگه حرفی ندارم):d

کلا بتزدا هر چقدر سر f3 خوب کار کرده بود سر f4 از همه لحاظ تنبلی کرد و تجاری کرد مساله رو به نظر من.

.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,615
نام
Alireza

driveclub وقتی عرضه شد حتی اندازه یک سوم ریسینگ های دیگه هم محتوا نداشت رسما Demo عرضه کرده بودن حالا اینکه اومده بعدش جبران کرده وظیفش بوده.
درست نیست که بازی ای رو که از هر چیش ایراد بگیری از محتوا گستردش نمیتونی ایراد بگیری رو با یه بازی که بیشتر محتواش بعد از عرضه بهش اضافه شده مقایسه بکنی
شکی نیست که Fallout 4 از نظر محتوا کامل بود و نمیتونی بگی که DLCهارو از بازی اصلی کندن. هر کسی هم این DLC ها رو نخره به تجربه fallout 4اش هیچ ضربه ای وارد نمیشه
حالا اگه بازی اصلی ناقص بود اولین نفر خودم شاکی میشدم.
از نظر مد کردن هم Bethesda اولین ناشری نیست که قیمت season passاشو بالا میبره همین یه ماه پیش قیمت season pass بازی Dying light هم اضافه شد.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
driveclub وقتی عرضه شد حتی اندازه یک سوم ریسینگ های دیگه هم محتوا نداشت رسما Demo عرضه کرده بودن حالا اینکه اومده بعدش جبران کرده وظیفش بوده.
درست نیست که بازی ای رو که از هر چیش ایراد بگیری از محتوا گستردش نمیتونی ایراد بگیری رو با یه بازی که بیشتر محتواش بعد از عرضه بهش اضافه شده مقایسه بکنی
شکی نیست که Fallout 4 از نظر محتوا کامل بود و نمیتونی بگی که DLCهارو از بازی اصلی کندن. هر کسی هم این DLC ها رو نخره به تجربه fallout 4اش هیچ ضربه ای وارد نمیشه
حالا اگه بازی اصلی ناقص بود اولین نفر خودم شاکی میشدم.
از نظر مد کردن هم Bethesda اولین ناشری نیست که قیمت season passاشو بالا میبره همین یه ماه پیش قیمت season pass بازی Dying light هم اضافه شد.
-به من نشون بده کجا ایشون از محتوای بازی FO4 اشکال گرفت؟
-قضیه Dying light هم فرق می کنه، از همون اول واضح گفتن برای سه قسمت 20 تا هست، الان که اومدن یه campaign جدا و بزرگ اضافه کردن اومدن تو یه باندل همه رو با هم دارن می دن 29.

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,615
نام
Alireza
-به من نشون بده کجا ایشون از محتوای بازی FO4 اشکال گرفت؟
مگه من گفتم از محتوای F4 اشکال گرفته؟
گفتم مقایسه این دو بازی اشتباهه چون بخش مهمی از محتوای Season pass بازی Driveclub باید توی خود بازی میبود نه اینکه بعدا اضافه بشه
قضیه Dying light هم فرق می کنه، از همون اول واضح گفتن برای سه قسمت 20 تا هست، الان که اومدن یه campaign جدا و بزرگ اضافه کردن اومدن تو یه باندل همه رو با هم دارن می دن 29
خب واسه Fallout هم قبلا قرار بود به ارزش 40$ dlc بدن حالا به ارزش بیشتر از 60$ میخوان dlc بدن. من نمیدونم کجاش مشکل داره؟ مگه اومدن گفتن همین 3 تا رو قیمتشو اضافه کردیم 50$ میخواییم بدیم بهتون؟
پس این یعنی چی؟
شکی نیست که Fallout 4 از نظر محتوا کامل بود و نمیتونی بگی که DLCهارو از بازی اصلی کندن
این یعنی شرایط fallout 4 با driveclub فرق داره و نمیشه مقایسشون کرد چون ایشون مقایسشون کرد!
نمیتونی بگی هم کلی گفتم یعنی کسی نمیتونه بگه
حالا مشکل شما دقیقا چیه من نمیدونم!:|

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
مگه من گفتم از محتوای F4 اشکال گرفته؟
گفتم مقایسه این دو بازی اشتباهه چون بخش مهمی از محتوای Season pass بازی Driveclub باید توی خود بازی میبود نه اینکه بعدا اضافه بشه

پس این یعنی چی؟
شکی نیست که Fallout 4 از نظر محتوا کامل بود و نمیتونی بگی که DLCهارو از بازی اصلی کندن.
قضیه اون مثال هم اینه که نیومدن قیمت رو ببرن بالا حالا به هر دلیلی. الان این رو انجام بدن دیگه رسما بقیه هم شروع می کنن با دلایل سخیف قیمت رو بالا بردن.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
تکبیر! من نمی دونم چرا بعضی ها دارن نقش PR رو برای این شرکت ها بازی می کنن! کلا همیشه یه عده هستن کارشون شده دفاع از تمامی حرکات محیر العقول شرکت ها. همین تاپیک کناری برو بچ دارن از ارائه نصفه نیمه SF V دفاع جانانه می کنن و می گن خوب کاریه بازی رو بدن بعدا کامل کنن آدم اشتیاق پیدا می کنه!
حالا هم آره، بقیه خوششون میاد یه قیمت کم می پرونن تازه که اومدن انجام بدن خیلی راحت می گن بیشتر بدید ارزشش بیشتر شده، دیگه به قیمت اعلام شده هم نمیشه اعتماد کرد تو این دو رو زمونه! Ubisoft الان داره تو مخ خودش می زنه که چرا از اول به ذهنم نرسید این کار.

جالبه، خیلی جالب. یعنی شما الان برای کاری که تا الان این شرکت انجام نداده هم ازش ناراحتی و داری اعتراض می کنی بهش؟! اینجوریشو دیگه نداشتیم، مثل همین مورد جدید که Bethesda معرفی کرده، شما هم درجه جدیدی از Hate ورزیدن رو معرفی کردی =d>

Zerg

کاربر سایت
Mar 15, 2013
292

یعنی وقتی اینهمه توضیح داده شد که تصمیمشون بر این شده که محتوای بیشتر و با ارزش تر از قیمت قبلی بدن و باز همچین پستی میبینم انصافا دوست دارم با سر برم تو کیبورد.چون دیگه آدم نمیدونه چی جواب بده به این پست که متوجه بشید.بتزدا هم خیریه راه ننداخته که.مزد کارشو میخواد بگیره.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,489
نام
Nimo
جالبه هنوز نیومده بچه ها دقیق خبر دارن که چه کیفیتی داره و چقدر content به بازی اضافه می کنه از همین حالا 100% می دونن که ارزش داره. رسیدیم به جایی که قیمت DLC شده قیمت خود بازی که هیچ جور به عقل جور در نمیاد چون طبیعتا برای DLC ها زحمت کمتری کشیده میشه نیاز نیست از بیخ همه چیز ساخته شده باشه. اینجا هست که با این که دیگه کهنه شده باید DLC های آدمی زادی رو مثال زد مثل Witcher 3, Dark Souls 2 و همین اواخر که Dying light.
بعد هم خواهشا اینقدر از Brethesda دفاع نکنید پایه گذار DLC تخیلی خودش بود با اون Horse Armor که داد. اینم که خودشون هم نمی دونن قراره چی بدن بعد میان قیمت می برن بالا نشون میده که جقدر اله بختکی دارن قیمت می پرونن و بعدا تازه میان فکر کنن حالا چه کنیم چقدر از ملت بگیریم.

جالب تر از اینایی که گفتی همین دوستان F4 فن قبل از عرضه بازی هم انقدر محکم صحبت میکردن که دیدیم چی شد بازی :bighug:تازه اون موقع خیلی محکم و قاطع هم GOTY رو حق مسلم F4 میدونستن که بازم دیدیم چی شد :-jالانم خیلی دقیق و محکم از این حرکت و dlc ها دارن دفاع میکنن که باز میبینیم چی میشه :))

Chaosboil

کاربر سایت
Feb 3, 2016
71
خوب 29$ قیمت همین سه تا بوده دیگه.یعنی‌ اینا نمیدونستن تعداد‌DLC هایی‌ که قرار هست بدن چند تا هست،با یه ایده کلی‌ یه قیمتی گذاشتن روش،حالا به این نتیجه رسیدن که علاوه بر این ها،میخوان چیز‌های جدیدی هم بسازن. انصافا به نظر خودت 29$ برا مثلا دو تا Expansion packو کلی‌ DLC ماموریتی،یکم بی‌ انصافی نیست؟:D در ضمن یه ماه هم وقت میدن که با همین قیمت بخریم و عملا همه‌DLCهای آینده رو به طور مجانی‌ دریافت کنیم.
حالا یا یکی‌ خوشش میاد و با این قیمت همه‌DLCهای آینده رو میخره،یا اینکه همه DLC هارو نمیخواد و فقط چند تا رو با قیمت کمتر از سیزن پس میخره،و یا اینکه الان نمیخره و زمانی‌ که همه Content بازی اومدن،به قیمت اصلی‌‌شون میخره. اینجا به نظرم تنها طرفی‌ که میتونه ضرر کنه خود Bethesda هست, نه گیمر.:D.

در مورد قسمت بولدشده. شما از کجا میدونی این ایده ها جدیدن و بطور مثال از یه سال قبل مثل انبار سیب زمینی احتکار نشده باشند؟! :d

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
جالبه، خیلی جالب. یعنی شما الان برای کاری که تا الان این شرکت انجام نداده هم ازش ناراحتی و داری اعتراض می کنی بهش؟! اینجوریشو دیگه نداشتیم، مثل همین مورد جدید که Bethesda معرفی کرده، شما هم درجه جدیدی از Hate ورزیدن رو معرفی کردی =d>

جالب ترش اینه که شما فکر کردی من واقعا ناراحتم و دارم اعتراض می کنم جلو جلو.

- - -ویرایش - - -

یعنی وقتی اینهمه توضیح داده شد که تصمیمشون بر این شده که محتوای بیشتر و با ارزش تر از قیمت قبلی بدن و باز همچین پستی میبینم انصافا دوست دارم با سر برم تو کیبورد.چون دیگه آدم نمیدونه چی جواب بده به این پست که متوجه بشید.بتزدا هم خیریه راه ننداخته که.مزد کارشو میخواد بگیره.
شما با سر نرو، من با سر می رم که هر کاری می کنه یه شرکتی هی عده میان چشم بسته دفاع میکنن. اینا یا واقعا هیچ ایده ای نداشتن الکی یه چیزی پروندن که خودش نشون میده میان واسه content که هیچ چیش معلوم نیست پول گرفتن، یا اینکه از اول می دونسته حالا دیده بازی چقدر فروش داشته، گفته میشه این وسط یه پول اضافه تر گرفت.
کلا با این کارها دست خودشون رو باز می ذارن، هیچ چیزی نمی گن در مورد اینکه قراره چی بدن دست ملت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر