PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

misagh8900

کاربر سایت
Mar 30, 2018
2
منم اول اسموک رو نصب کردم ولی قاطی داشت هی وسط بازی میپرید بیرون پاکش کردم.
اول اینو نصب کن

PTE Patch 2019 2.0 All In One - PES Patch
بعد اینو
PES 2019 GFX MOD V2.0 by Chuny - PES Patch
بعد اینو
GFX Mod Update V2.1 For PES 2019 by Chuny - PES Patch
آموزشش هم داخل خودش هست.

حالا این 3 تا رو پشت هم نصب کن
PES 2019 AutoSwitcher v1.0 by Ginda01 - PES Patch
PES 2019 AutoSwitcher v1.1 by Ginda01 - PES Patch
PES 2019 AutoSwitcher 1.2 by Ginda01 - PES Patch

خب نصب پچها به پایان رسید. حالا میرسیم به استادیوم ها
بعدش این استادیوم پک رو نصب کن. هواست باشه دقیقا به ترتیبی که میگم نصب کن.

استادیوم پک توسط MJTS برای PES 2019
بعدش این
استادیوم Santiago Bernabeu توسط MjTs برای PES 2019
بعدش این
استادیوم Stamford Bridge توسط MjTs برای PES 2019
فعلا اینارو نصب کن تا بعد.
سلام دوست عزیز
این فایل هایی که گذاشتی، آیا لایسنس تیم ها و بازیکنا هست؟؟ ورزشگاه های جدید اضافه میشه؟؟
در کل، نصب این فایل ها رو پیشنهاد میکنی یا پچ اسموک رو؟؟
سوال دومم هم شاید بی ربط باشه، اینه که من مدت ها pes 17 بازی کردم و اصلا 18 رو نصب نکردم و الان 19 رو نصب کردم. بیشتر وقت ها هم تک نفره با کامپیوتر بازی میکنم. خواستم بدونم چرا توی این نسخه کامپیوتر اینقدر قوی شده؟؟ الان من پچ اسموک رو نصب کردم و از بازیکنان قدیمی هم یه تیم گلچین درست کردم. موقع بازی تک نفره، آرسنال رو برای کامپیوتر برمیدارم و ولی به طرز خیلی عجیبی توی تمامی موارد از بازیکنای من سرتر هستن. مثلا سرعت بازیکناش به طرز محسوسی از مال من بالاتره و بازیکنای من همیشه عقب میافتن. بخصوص اگه موقعیت تک به تک گیرم بیاد و مهاجم من چند قدم از مدافع جلوتر باشه، بازم میاد میرسه. مورد بعدی اینه که بیشتر ضربه سرها رو اون میزنه. وقتی هم که عقب میافته، یه جوری قشنگ پاسکاری میکنه که بلافاصله گل رو جبران میکنه. اینم بگم که من مدت هاست دارم Pes بازی میکنم توی تمام نسخه ها بعد از چند بازی تقریبا راه میافتادم ولی توی این نسخه اصلا نمیشه اون بازی که دلخواهم هست رو انجام بدم. یعنی کامپیوتر به طرز عجیب و حتی در بعضی موارد، اعصاب خرد کنی، خوب بازی میکنه

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
الان گذاشتم از یه سایت دیگه دانلود بشه ممنون
متاسفانه من هنوز نتونستم بازی رو روی سیستم اجرا کنم با این که نسخه کامل Cpy رو هم دانلود کردم اما کماکان مشکل سفید شدن صفحه و بعد کرش کردن بازی پابرجاست حتی تمامی آپدیتهای موجود از جمله دایرکت اکس و ... رو هم نصب کردم اما مشکل حل نشد.
کسی پیشنهادی نداره؟

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
متاسفانه من هنوز نتونستم بازی رو روی سیستم اجرا کنم با این که نسخه کامل Cpy رو هم دانلود کردم اما کماکان مشکل سفید شدن صفحه و بعد کرش کردن بازی پابرجاست حتی تمامی آپدیتهای موجود از جمله دایرکت اکس و ... رو هم نصب کردم اما مشکل حل نشد.
کسی پیشنهادی نداره؟
آموزش حل مشکل سفید شدن PES 2019 پس از اجرا (روش دوم و پیشنهادی KONAMI) | مودینگ وی

• Like
Reactions: rezvideo

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
سلام دوست عزیز
این فایل هایی که گذاشتی، آیا لایسنس تیم ها و بازیکنا هست؟؟ ورزشگاه های جدید اضافه میشه؟؟
در کل، نصب این فایل ها رو پیشنهاد میکنی یا پچ اسموک رو؟؟
سوال دومم هم شاید بی ربط باشه، اینه که من مدت ها pes 17 بازی کردم و اصلا 18 رو نصب نکردم و الان 19 رو نصب کردم. بیشتر وقت ها هم تک نفره با کامپیوتر بازی میکنم. خواستم بدونم چرا توی این نسخه کامپیوتر اینقدر قوی شده؟؟ الان من پچ اسموک رو نصب کردم و از بازیکنان قدیمی هم یه تیم گلچین درست کردم. موقع بازی تک نفره، آرسنال رو برای کامپیوتر برمیدارم و ولی به طرز خیلی عجیبی توی تمامی موارد از بازیکنای من سرتر هستن. مثلا سرعت بازیکناش به طرز محسوسی از مال من بالاتره و بازیکنای من همیشه عقب میافتن. بخصوص اگه موقعیت تک به تک گیرم بیاد و مهاجم من چند قدم از مدافع جلوتر باشه، بازم میاد میرسه. مورد بعدی اینه که بیشتر ضربه سرها رو اون میزنه. وقتی هم که عقب میافته، یه جوری قشنگ پاسکاری میکنه که بلافاصله گل رو جبران میکنه. اینم بگم که من مدت هاست دارم Pes بازی میکنم توی تمام نسخه ها بعد از چند بازی تقریبا راه میافتادم ولی توی این نسخه اصلا نمیشه اون بازی که دلخواهم هست رو انجام بدم. یعنی کامپیوتر به طرز عجیب و حتی در بعضی موارد، اعصاب خرد کنی، خوب بازی میکنه
فایل اولی که گذاشتم برای لایسنس تیمها هستش.
فایل دوم و سوم پچ گرافیکی هست که کیفیت چمن بسیار عالی میکنه.
فایل چهارم و پنجم و ششم برای لایسنس لیگ قهرمانان.
3 تا فایل آخری هم برای استادیوم ها هستش.

• Like
Reactions: Romell

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
ممنون از جوابت
بخدا اگه سورس رو باز بزارن فروش میلیونی میشه گاهی باید به عقل سازنده شک کرد
حتی همین اپشن فایل ناقص روی سونی رو روی کنسولای ماکرو هم میذاشت بازش تاثیر داشت رو فروشش
پچ کلاسیک هم نسخه کنسولی منظورمه هم تیم کلاسیک هم بازیکنای لجند اگه بشه جفتشو باهم ریخت خیلی عالیه
و اینکه من قبلا یه پچ کامل واسه لایسنس ها ریختم ایا تداخل ایجاد نمیشه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
خواهش میکنم .

سورس باز آرزوی همه ما هستش و بازی رو میشه با ماد ها بخش بزرگی از مشکلات رو برطرف کرد و خیلی کارا میشه کرد و دست باز تر میشه و .... :(

درباره کنسول ایکس باکس وان هم مایکروسافت اجازه نمیده و تیم سازنده رایزنی کرد ولی هیچ فایده ای نداشت .

Classic Option File For Pro Evolution Soccer 2019 PS4

www48.zippyshare.com/v/ZoBod6HU/file.html

PES19-Classic-OF-For-PS4-315x188.png

ARSENAL 2003-05
BARCELONA 1999-00
BARCELONA 2005-06
CHELSEA 2005-06
INTERNAZIONALE 2005-07
JUVENTUS 2001-03
LIVERPOOL 2004-06
MANCHESTER UNITED 1998-99
MANCHESTER UNITED 2007-08
MILAN 2005-07
PORTO 2004-06
REAL MADRID 2002-04
REAL MADRID 2006-07

آخرین ویرایش:

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
خواهش میکنم .

سورس باز آرزوی همه ما هستش و بازی رو میشه با ماد ها بخش بزرگی از مشکلات رو برطرف کرد و خیلی کارا میشه کرد و دست باز تر میشه و .... :(

درباره کنسول ایکس باکس وان هم مایکروسافت اجازه نمیده و تیم سازنده رایزنی کرد ولی هیچ فایده ای نداشت .

Classic Option File For Pro Evolution Soccer 2019 PS4

www48.zippyshare.com/v/ZoBod6HU/file.html

View attachment 98053

ARSENAL 2003-05
BARCELONA 1999-00
BARCELONA 2005-06
CHELSEA 2005-06
INTERNAZIONALE 2005-07
JUVENTUS 2001-03
LIVERPOOL 2004-06
MANCHESTER UNITED 1998-99
MANCHESTER UNITED 2007-08
MILAN 2005-07
PORTO 2004-06
REAL MADRID 2002-04
REAL MADRID 2006-07

داداش شرمنده بازم سوال دارم
از این تیما تو مستر لیگ نمیشه استفاده کرد؟

supi

کاربر سایت
Sep 25, 2018
7
سلام. کسایی که تو کامپیوتر کوآپ بازی میکنن آیپی سرور رو در بیارن شاید بشه از طریق سایت رفع فیلتر سرور رو باز کنیم

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
داداش شرمنده بازم سوال دارم
از این تیما تو مستر لیگ نمیشه استفاده کرد؟

به راحتی میشه استفاده کرد . این تیم ها رو به جای تیم های لیگ های فیک میتونی تو بازی قرار بدی و یا یه لیگی که به نظرت برات مهم نیست جاشون قرار بدی و کاری نداره اصلا . خلاصه سه لیگ فیک هست تو بازی که جاشون یکی لیگ آلمان پر میشه ! یکی تیم آسیایی و یکی هم تیم منطقه آمریکایی جنوبی اون طرفا !

یعنی سه لیگ فیک هست و میتونی تو بازیشون قرارشون بدی . حواستون باشه تیم ها رو مثلا تو لیگ منطقه آسیا قرار بدی تو جام باشگاه های آسیا بازی میکنی و همین طور لیگ های دیگه فیک در هر منطقه ای باشن همون جا بازی ها برگذار میشه .

خلاصه دستتون بازه ...

• Like
Reactions: samadi741

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
دوستانی که رو PC بازی میکنن یه راهنمایی کنن. چرا بازی رو PC انقدر سخته؟:|من روی کنسول رو درجه Legend بازی میکردم. اما الان رو پی سی رو درجه Superstar رده سوم جدول هستم و 13 امتیاز با صدر فاصله دارم:|دوستانی که هر 2 نسخه رو بازی کردن بی زحمت بیان نظرشون رو بگن.

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
به راحتی میشه استفاده کرد . این تیم ها رو به جای تیم های لیگ های فیک میتونی تو بازی قرار بدی و یا یه لیگی که به نظرت برات مهم نیست جاشون قرار بدی و کاری نداره اصلا . خلاصه سه لیگ فیک هست تو بازی که جاشون یکی لیگ آلمان پر میشه ! یکی تیم آسیایی و یکی هم تیم منطقه آمریکایی جنوبی اون طرفا !

یعنی سه لیگ فیک هست و میتونی تو بازیشون قرارشون بدی . حواستون باشه تیم ها رو مثلا تو لیگ منطقه آسیا قرار بدی تو جام باشگاه های آسیا بازی میکنی و همین طور لیگ های دیگه فیک در هر منطقه ای باشن همون جا بازی ها برگذار میشه .

خلاصه دستتون بازه ...

داداش واقعا شرمندم من این پچ رو ریختم تیما اومد ولی نه اسما درسته نه تیما قدرتشون واقعیه ب عنوان مثال قدرت حمله ارسنال ۶٠ هستش
داستان چیه؟

supi

کاربر سایت
Sep 25, 2018
7
سلام منظورتون رو متوجه نشدم...واضحترمیگید؟
سرور بازی تو ایران فیلتر شده و جاهای دیگه مشکلی نداره. به کونامی ایمیل زدم گفتن تو ایران فروش ندارن و ساپورت نمیکنن. با .یلتر شکن هم تو کنسول میشه کوآپ بازی کرد ولی بعضا بازی فریز میشه. به سامانه رسیدگی به رفع فیلتر زنگ زدم آدرس سرور رو خواستن و گفتن بدون آدرس نمی تونن بررسی کنن. من با پروکسی که میرم تو کوآپ این آدرس رو میده filter.tr.np.community.playstation.net/basic_view/func/censor_message ولی چون وصل نمیشه فکر نکنم درست باشه. تو سایت سامانه هم این آدرس رو زدم نوشت فیلتر نیست. موقعی که دنبال رقیب میگرده یا تو بازیه به یه سروری وصل میشه که تو کامپیوتر میشه آدرسش رو در آورد

SAEED.Z

کاربر سایت
May 16, 2018
214
سرور بازی تو ایران فیلتر شده و جاهای دیگه مشکلی نداره. به کونامی ایمیل زدم گفتن تو ایران فروش ندارن و ساپورت نمیکنن. با .یلتر شکن هم تو کنسول میشه کوآپ بازی کرد ولی بعضا بازی فریز میشه. به سامانه رسیدگی به رفع فیلتر زنگ زدم آدرس سرور رو خواستن و گفتن بدون آدرس نمی تونن بررسی کنن. من با پروکسی که میرم تو کوآپ این آدرس رو میده filter.tr.np.community.playstation.net/basic_view/func/censor_message ولی چون وصل نمیشه فکر نکنم درست باشه. تو سایت سامانه هم این آدرس رو زدم نوشت فیلتر نیست. موقعی که دنبال رقیب میگرده یا تو بازیه به یه سروری وصل میشه که تو کامپیوتر میشه آدرسش رو در آورد
سلام ما بازی رو خیلی روان و سریع انجام میدیم.در بخش coop

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر