100 بازی بزرگ تاریخ از نگاه GamingBolt

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
سلام
لیست 100 بازی برتر ساخته شده تاریخ از نگاه سایت GamingBolt:

74798981247017538086.jpg

1-The Legend of Zelda: The Ocarina of Time
2-Super Mario Bros. 3
3-Pong

4-Super Mario Bros
5-The Legend of Zelda: A Link to the Past
6-Half Life
7-Pitfall
8-Prince of Persia
9-Pac-Man
10-Doom

...
11-Half Life 2
12-Chrono Trigger
13-Sonic the Hedgehog 2
14-Ultima
15-Contra
16-Donkey Kong
17-Wolfenstein 3D
18-Grim Fandango
19-System Shock 2
20-Quake

...
21-Earthbound
22-Double Dragon
23-Secret of Mana
24- Mega Man
25-Street Fighter II
26-Soul Calibur
27-Mario Kart 64
28-Yoshi’s Island
29-Warcraft II: Tides of Darkness
30-SimCity Series

...
31-Diablo 2
32-StarCraft
33-Age of Empires
34-Metal Gear Solid

35-Mega Man
36-Ms. Pac-Man
37-Tomb Raider (1996)
38-Resident Evil 2
39-Grand Theft Auto (1997)
40-Final Fantasy VII

...
41- Thief: The Dark Project
42-Portal 2
43-Resident Evil 4
44-Star Wars: X-Wing n
45-Halo: Combat Evolved
46-Baldur’s Gate 2: Shadows of Amn
47-The Legend of Zelda: The Wind Waker

48-Icewind Dale
49-Planescape: Torment
50-Star Fox 64

...
51-Counter-Strike
52-XCOM: UFO Defense
53-Civilization II
54-Star Wars: Knights of the Old Republic
55-Silent Hill 2
56-Dreamfall: The Longest Journey
57-Fallout
58-Goldeneye 007 64
59-Shadow of the Colossus
60-Super Mario 64

...
61-The Secret of Monkey Island
62-Batman: Arkham City
63-The Elder Scrolls V Skyrim
64-God of War 2
65-Mass Effect 2
66-Castlevania Symphony of the Night
67- Tekken 3
68- Bioshock
69-Uncharted 2: Among Thieves

...
70-Prince of Persia: The Sands of Time
71-Grand Theft Auto: San Andreas
72-God of War
73-Call of Duty 2
74-Gears of War
75-Resident Evil: Code Veronica
76-Undying
77-Sanitarium
78-Halo Reach
79-Braid

...
80-Star Wars Dark Forces II: Jedi Knight
81-Skies of Arcadia
82- Assassin’s Creed 2
83-Command & Conquer: Red Alert 2
84-Splinter Cell: Chaos Theory
85-Mass Effect 3
86-Star Wars: Battlefront II
87-Metroid Prime
88-Red Dead Redemption
89-Batman Arkham Asylum
...
90-The Walking Dead
91-Dragon Age: Origins
92- Mafia: The City of Lost Heaven
93-Tomb Raider 2013 Rebot
94-Elder Scrolls IV: Oblivion
95-Dishonored
96- Hitman 2: Silent Assassin
97- Far Cry 3
98-Saints Row the Third
99- Grandia II
100-Devil May Cry 3: Dante’s Awakening

موفق باشید
منبع

آخرین ویرایش:

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
عنوان خبر اشتباهه باید مینوشتی 100بازی بزرگ از نگاه یه نینتندو فن متعصب
حالا خوبهhl ,portalتو لیست..فورتزا کجاست؟؟

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
از اين ليستا زياد منتشر شده ولي به نطرم مال ign از همه بهتره در ضمن آخه ممكنه تو صد تا بازي يه دون هم pc adventure نباشه؟ بعد هم همه ي بازياي تاپ مال نينتندو باشه؟ من خودم نينتندو خيلي دوست دارم ولي اين ليست مغرضانست. بازم در ضمن ocarina of time رو خودم تموم كردم بازي خوبي هست قبول اما بهترين بازي تاريخ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!! يه كم كه چه عرض كنم خيلي مغرضانست

آخرین ویرایش:

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
از اين ليستا زياد منتشر شده ولي به نم مال ign از همه بهتره در ضمن آخه ممكنه تو صد تا بازي يه دون هم pc adventure نباشه. بعد هم همه ي بازياي تاپ مال نينتندو باشه من خودم نينتندو خيلي دوست دارم ولي اين ليست مغرضانست بازم در ضمن ocarina of time رو خودم تموم كردم بازي خوبي هست قبول اما بهترين بازي تاريخ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!! يه كم كه چه عرض كنم خيلي مغرضانست
adventure‌های PC:
61-The Secret of Monkey Island و 18-Grim Fandango اینا چی هستند؟ مراسم VGA پارسال The Legend of Zelda: The Ocarina of Time با HL2 به عنوان بهترین بازی 1 دهه اخیر رقابت می‌کرد این یعنی چی یعنی اینقدر بزرگه که با همچین بازی برای رسیدن به این مقام رقابت می‌کنه بازی که متا 99 داره. دیگه خوب یکم کمه باید بیگم عالی

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
adventure‌های PC:
61-The Secret of Monkey Island و 18-Grim Fandango اینا چی هستند؟ مراسم VGA پارسال The Legend of Zelda: The Ocarina of Time با HL2 به عنوان بهترین بازی 1 دهه اخیر رقابت می‌کرد این یعنی چی یعنی اینقدر بزرگه که با همچین بازی برای رسیدن به این مقام رقابت می‌کنه بازی که متا 99 داره. دیگه خوب یکم کمه باید بیگم عالی

ببين اين زلدا تقريبا با فاينال فنتسي 7 اومده بازي كردي اگه كردي كه هيچي اما اگه بازي نكردي برو بازي كن بعد اگر خود شما اعتراف نكردي كه فاينال به بهتره من حرفتو دربست قبول ميكنم من خودم علاوه بر اين چند تا زلدا ديگه هم بازي كردم اين حتي بهترين زلدا هم نيست چه برسه به بهترين بازي تاريخ twilight princess گيم كيوب از ocaria of time به مراتب بهتره. بعد هم آخه ليستي كه توش شنمو دريمكست و shadow of colossus نباشه اصلا معتبره. در مورد monkey island هم راست ميگيد نديده بودمش:p

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
ببين اين زلدا تقريبا با فاينال فنتسي 7 اومده بازي كردي اگه كردي كه هيچي اما اگه بازي نكردي برو بازي كن بعد اگر خود شما اعتراف نكردي كه فاينال به بهتره من حرفتو دربست قبول ميكنم من خودم علاوه بر اين چند تا زلدا ديگه هم بازي كردم اين حتي بهترين زلدا هم نيست چه برسه به بهترين بازي تاريخ twilight princess گيم كيوب از ocaria of time به مراتب بهتره. بعد هم آخه ليستي كه توش شنمو دريمكست و shadow of colossus نباشه اصلا معتبره. در مورد monkey island هم راست ميگيد نديده بودمش:p
دیگه همه سایت‌های میگن ocaria of time بهترینه. من نمی‌تونم JRPG رو مثل شما با اکشن ادونچر مقایسه کنم هردو این بازی‌ها هم FF VII شاهکاره هم ocaria of time ولی این بازی جز تاپ‌های دنیاست. شما قبول نداری دیگه نمی‌تونم نظر EDGE و بقیه سایت‌ها رو زیر سوال ببرم. جدیدا مد شده بازی‌های شاهکار میامتو زیر سوال میره فردا خودشم زیر سوال میره. 59-Shadow of the Colossus یکم تو خوندن مطلب دقت به خرج بدید. بحث ندارم چون شما دارید یکی از تاپ شاهکارهای صنعت گیم که همه به عنوان شاهکار همراه با HL2 قبولش دارند زیر سوال می‌برید.

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,669
نام
Kasra

برادر عزیز آخه FF 7 یه بازی JRPG که اونم شاهکاره, ولی ربطی نداره اونو با یه بازی اکشن -ماجرایی مقایسه می کنی. اون زلدا هایی که میفرمایید از OCARINA OF TIME بهتر هستن رو باید در زمان خودشون با Ocarina مقایسه کنید. اگر ocarina نبود twilight princess و ........ در کار نبود. من فقط یه پیشنهاد برای شما دارم, برو تحقیق کن در مورد لیست بهترین بازی های تاریخ از دید منابع معتبر, اونوقت خواهی دید که بالای 90 درصد اونا ocarina of time رو بهترین بازی تاریخ میدونن. ملاک سنجش چیه؟ نظر من و شما؟ یا نظر افراد کارشناس و منتقد؟

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
دیگه همه سایت‌های میگن ocaria of time بهترینه. من نمی‌تونم JRPG رو مثل شما با اکشن ادونچر مقایسه کنم هردو این بازی‌ها هم FF VII شاهکاره هم ocaria of time ولی این بازی جز تاپ‌های دنیاست. شما قبول نداری دیگه نمی‌تونم نظر EDGE و بقیه سایت‌ها رو زیر سوال ببرم. جدیدا مد شده بازی‌های شاهکار میامتو زیر سوال میره فردا خودشم زیر سوال میره. 59-Shadow of the Colossus یکم تو خوندن مطلب دقت به خرج بدید. بحث ندارم چون شما دارید یکی از تاپ شاهکارهای صنعت گیم که همه به عنوان شاهکار همراه با HL2 قبولش دارند زیر سوال می‌برید.
آخه اين چه فرمايشي كه شما ميفرماييد؟ من كي زير سوال بردم ؟ من ميگم نميتونم قبول كنم كه ocarina of time بهترين بازي تاريخه گر چه قبول دارم شاهكاره. بعد هم توي اين ليست ما god of war رو داريم كه سبكش hack and slash هست doom رو داريم كه fps ه بعد monkey island رو داريم كه adventure ه و و و .......... پس اينكه ميفرماييد فاينال رو نميشه با زلدا مقايسه كرد چون سبكشون يكي نيست درست نيست. اگر اين ليست داشت بهترين بازي هي action RPG مثل زلدا رو طبقه بندي ميكرد بعد من ميومدم ميگفتم فاينال بهتره حق با شما بود اما چون داره در مورد بهترين بازي تاريخ فارق از سبكش صحبت ميكنه حرف شما بلا موضوعه. ببينيد انتخاب بهترين بازي تاريخ به نظر من از ريشه غلطه چون به شدت به سليقه افراد بستگي داره. اگرم بخوايد انتخاب بكنيد شما در جايگاه يه منتقد بايد بازي رو انتخاب بكنيد كه قشر وسيعي لز اجتماع بازي كنن من از انتخاب ماريو راضيم چون ميدونم همه دوست دارن اما زلدارو همه دوست ندارن يه عده مثل منو شما عاشقشن اما يه عده مثل برادر من سايشو باتير ميزنن.
همين ماه گذشته داداشم ازت پرسيد كه براي 3ds ش چه بازي بخره من همين ocarina رو پيشنهاد دادم رفت خريد و بعدش هم دو هفته با من حرف نزد تا آخرش رفتم 100 تومن مثل .... انداختم جلوش بازي رو ازش گرفتم.:d
حالا دو تا ازش دارم هم مال n64 رو هم مال 3ds. ناراحت نيستم خيلي هم دوسش دارم اما تو كتم نميره بهترين باشه.

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
آخه اين چه فرمايشي كه شما ميفرماييد؟ من كي زير سوال بردم ؟ من ميگم نميتونم قبول كنم كه ocarina of time بهترين بازي تاريخه گر چه قبول دارم شاهكاره. بعد هم توي اين ليست ما god of war رو داريم كه سبكش hack and slash هست doom رو داريم كه fps ه بعد monkey island رو داريم كه adventure ه و و و .......... پس اينكه ميفرماييد فاينال رو نميشه با زلدا مقايسه كرد چون سبكشون يكي نيست درست نيست. اگر اين ليست داشت بهترين بازي هي action RPG مثل زلدا رو طبقه بندي ميكرد بعد من ميومدم ميگفتم فاينال بهتره حق با شما بود اما چون داره در مورد بهترين بازي تاريخ فارق از سبكش صحبت ميكنه حرف شما بلا موضوعه. ببينيد انتخاب بهترين بازي تاريخ به نظر من از ريشه غلطه چون به شدت به سليقه افراد بستگي داره. اگرم بخوايد انتخاب بكنيد شما در جايگاه يه منتقد بايد بازي رو انتخاب بكنيد كه قشر وسيعي لز اجتماع بازي كنن من از انتخاب ماريو راضيم چون ميدونم همه دوست دارن اما زلدارو همه دوست ندارن يه عده مثل منو شما عاشقشن اما يه عده مثل برادر من سايشو باتير ميزنن.
همين ماه گذشته داداشم ازت پرسيد كه براي 3ds ش چه بازي بخره من همين ocarina رو پيشنهاد دادم رفت خريد و بعدش هم دو هفته با من حرف نزد تا آخرش رفتم 100 تومن مثل .... انداختم جلوش بازي رو ازش گرفتم.:d
حالا دو تا ازش دارم هم مال n64 رو هم مال 3ds. ناراحت نيستم خيلي هم دوسش دارم اما تو كتم نميره بهترين باشه.

من در موضوع مورد بحث شما وارد نمیشم چون سررشته ای ندارم ولی در مورد برادرت به نظر من خیلی مسالمت آمیز برخورد کردین :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر