✅ امکانات جدید فروم!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
یک صفحه جدید به نام XboxLive Leaderboard به انجمن ها اضافه شده که در واقع لیست اعضای عضو شده در live رو بر حسب امتیاز آنها نشون می ده. این کار علاوه بر اینکه باعث می شه اعضا سریع از امتیاز های یکدیگر با خبر شوند باعث آشنایی و ارتباط بیشتر افراد در live می شود. بنابراین کسانی که gamertag خود را در سایت هنوز وارد نکره اند پیشنهاد می کنم این کارو انجام دهند.
لینک این صفحه در لینک های پایین سایت با نام XboxLive List موجود می باشد.

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
خوب بسلامتی سایت به vBulletin 3.6.5 ارتقا پیدا کرد;)
(Nice Job Bros)

میشه بپرسم آیا چیزی جدیدی هم به امکانات سایت اضافه شده یا فقط جنبه امنیتی داشته ؟

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
میشه بپرسم آیا چیزی جدیدی هم به امکانات سایت اضافه شده یا فقط جنبه امنیتی داشته ؟
فقط تعدادی از باگ ها مرتفع شدن.

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
واقعا خسته نباشد از وقتی سرور عوض شد خیلی سرعت بهتر شده که دیشب با خط ایران سل امدم بازی سنتر به سرعت برق باز میکرد خدا رو شکر لوگوی بازی سنتر تو گوشی موبایل هم دیدیم:biggrin1:

SUB-ZERO

کاربر سایت
Mar 14, 2006
135
نام
داوود
الانم میشه . ببین امضای من GIF هست
سلام.
بله... ولی من منظورم رو سرور بازیسنتر بود..ببخشید دفعه قبل نگفتم.
آخه من یادمه قبلا این گیف رو که الان تو امضامه رو روی سرور بازیسنتر آپلودش کرده بودم... اگه اشتباه نکنم...
ولی الان میگه :
Code:
You may not upload animated images
و شما هم رو Tinypic آپلود کردید.
به هر حال ممنون :cool:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
امکان پاک کردن تاپیک ها به کاربران اضافه شد. در این صورت تمامی کاربران دقیقا مانند پست های خود حداکثر 5 ساعت وقت دارند تا تاپیک هایی که ایجاد می کنند را پاک کنند. برای پاک کردن گفتگو کافی است به قسمت ابزار های گفتگو رفته و برروی پاک کردن گفتگو کلیک کنید.
1 ساعت هم جهت تغییر نام تاپیک وقت هست.

در ضمن یه تاخیر زمانی هم بین پست ها برای جلوگیری از چند بار ارسال یه پست ایجاد شد به این صورت که حداقل 20 ثانیه باید بین هر پست یک کاربر فاصله زمانی باشد.

موفق باشید

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
بنا به انتقاد تعداد زیادی از کاربران مبنی بر ایجاد تاپیک های بی محتوا توسط کاربران تازه عضو شه و اختلال در نظم سایت تصمیم گرفتیم تا کاربران جدید در این زمینه کمی محدود کنیم.

بنابراین از این به بعد کاربرانی که تازه عوض شده اند تا 20 روز قادر به ایجاد تاپیک جدیدی نمی باشند و فقط می توانند در تاپیک های مختلف مطالب خود را ارسال نمایید. چنانچه این گروه از اعضا ایجاد تاپیکی رو لازم دونستن می تونن به یکی از مدیران پیام خصوصی بزنند تا تاپیک مورد نظر آنها توسط مدیر ایحاد شود.

موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر