۷ بازی برتر اختصاصی X۳۶۰ در سال ۲۰۱۱

S.T Infamous

کاربر سایت
Jun 12, 2008
342
نام
Enzo Maresca

بازی‌های اختصاصی X۳۶۰ در سال ۲۰۱۱ مانند رقیب خود PS۳ درخشان نیست اما هنوز بازی‌های بزرگی‌ مانند Geow 3 به چشم میخورند. بگفتهٔ مایکروسافت سال ۲۰۱۱ میتواند سال کینکت باشد.

GEARS OF WAR 3

Gears-of-War-31.jpg

XCOM

gamxcomufodefenses530.jpg

FORZA 4

Forza4_610x3431.jpg

CHILD OF EDEN

child-of-eden-game-artwork-e3-2010-ubisoft.jpg

PROJECT DRACO

Project-Draco-Microsoft-TGS-2010.jpg

CODENAME KINGDOMS

kingdoms-530-t.jpg

CODENAME D

codename-d-20100915081226060_640w.jpg

منبع

آخرین ویرایش:

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
یک بازی جا گذاشتید STARWARS کینکت که هنوز تریلرش تو سال پیش خوب صدا کرد تو E3 بعد باز بگید بازی خوب کم داره :d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,117
اگه اینطور باشه که من دعاش میکنم...............
ولی فکر نمیکنم به این زودی ها بیاد از اون پروژه های عظیمه ...البته اگه ارتورکها مربوط به این بازی باشند
اینجا گفته. احتمالا همین 2011 میاد. فقط این که تا حالا هیچی از بازی نگفتن عجیبه که من فکر میکنم Crytek خواسته اول Crysis 2 رو عرضه کنند بعد از این حرف بزنند.
کلا مدل مایکروسافت اگه دقت کنید همینجوریه. بازی رو از چند سال قبل آنونس نمیکنه. مثلا Halo: Reach تو E3 2009 آنونس شد و 2010 اومد (همینطور Halo 3 و چند تا مثال دیگه).
البته من هیچی رو تایید نمیکنما:D اگه 2011 نیومد به من هیچ ربطی نداره:D
یک بازی جا گذاشتید STARWARS کینکت که هنوز تریلرش تو سال پیش خوب صدا کرد تو E3 بعد باز بگید بازی خوب کم داره
مشکل اینه که دوستان کینکت رو قبول ندارند:D وگرنه حداقل 4-5 تا بازی عالی کینکت سال بعد میاد.

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
واقعا که این مایکروسافت دستی دستی کنسول خودش را بدبخت کرد فقط به خاطر کینکت
فقط یک Gears Of war 3 داره که اون هم آخرین نسخه بازی هست دیگه موندم با چه عنوانی می خواد با PS3 رقابت کنه.

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
فقط یک Gears Of war 3 داره که اون هم آخرین نسخه بازی هست دیگه موندم با چه عنوانی می خواد با PS3 رقابت کنه.

درسته نمیتونه با PS3 رقابت کنه ولی فقط GeOF 3 رو نداره ! Forza و Codename D هستن !!!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
Froza Motor sport 4
Codename D
Steel Battalion
Rise Of Nightmeres
Project Darco
همه ی اینها بازی های هاردکور و داستان داری هستند که برای کینکت ساخنه کی شوند.اولی که خوب از اسمش معلومه ولی فقط با کینکت نیست,کینکت و دسته,دومی از شاهکار ساز خلاق دنیای گیم یعنی Suda 51 می باشد.سومی اطلاعات دقیقی ندارم فقط همون تریلری که تو TGS بود,نبرد های سنگین با جنگ افزار های بزرگ تو گیم پلی بازی هست.اطلاعاتی از داستان ندارم.چهارمی تو سبک hororr هست,این هم هیچی از داستانش معلوم نیست.آخری هم از داستانش هیچ چیز معلوم نیست ولی داستانش به اژدهایان ربط داره.اینها همشون برای 2011 تایید شدند.
Child Of Eden هم برای PS3 میاد هم 360 ولی کنترلشون فرق می کنه.360 با کینکت هماهنگه و تو PS3 با موو.البته شاید تفاوت چندانی نکنه.ولی بازیه فوق العاده ای هست.
Micheal Jakson:The Experience
این هم برای هر دو تاشون میاد ولی مطمئنا خیلی با هم فرق می کنند.نسخه ی موو بازی تقریبا یه چیزی مثل نسخه ی وی می شه ولی نسخه ی کینکت یه چیزی مثل دنس سنترال,ولی فقط برای کینگ آف پاپ.
Project Kingdom
بازیی که قراره رغیب جدیه GOW بشه.توسط کرایتک و با موتور قدرتمند مرای انجین و فقط برای 360.این یکی معلوم نیست 2011 بیاد یا نه,اسم نهاییش هم هنوز مشخص نیست و همه به کرایتک اعتقاد داریم,نه؟
مشکل اینجاست که انگار هیچکس اونهمه هاردکور تایید شده برای کینکت تو TGS را یادشون نیست.تازه در مورد تموم شدن GeOW بگم که داستان اصیش تموم می شه,ولی Spin off....تازه انحصاری های سابق مایکرو هم دارن ادامه پیدا می کنند,Halo داره توسط 343 ادامه پیدا می کنه و شایعاتی هم بود که همین 2011 بیاد.SC6 هم که رسما تایید شد داره توسط یوبی سافت تورنتو ساخته می شه....

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,324
360جز Gears Of war 3و Froza Motor sport 4بازی با حال دیگه نداره بقیشون یا واسه کینکت یا اصلا اطلا عی ازشون نیست یا برا pcمیاد همین!!! ماکروسافت فقط دنبال پول همین تازه معلوم نیس شاید بازی های مطرحشو برا pcبده بیرون که فعلا اولیش fabl3چون خود ماکروسافت گفته که سوپرایز های برای pcداریم!!!!!:-/

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
360جز Gears Of war 3و Froza Motor sport 4بازی با حال دیگه نداره بقیشون یا واسه کینکت یا اصلا اطلا عی ازشون نیست یا برا pcمیاد همین!!! ماکروسافت فقط دنبال پول همین تازه معلوم نیس شاید بازی های مطرحشو برا pcبده بیرون که فعلا اولیش fabl3چون خود ماکروسافت گفته که سوپرایز های برای pcداریم!!!!!:-/
می بخشید بازی برای کینکت نمی تونه باحال باشه؟من پس بالایی بادمجون واکس می زدم؟

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
مشکل این نیست که ماکرو بازیه باحال داره یا نداره...
مشکل ما اینه که هنوز زود قضاوت می کنیم...
عناوینی که سونی برای 2011 داره همشون شناخته شده هستن و تو باحال بودنشون شکی نیست!
اما ماکرو به جز چند تا همه آی پی جدیدن.....
حداقل تا زمان عرضه باید صبر کنیم تا بفهمیم بازیهای ماکرو بدردبخور هست یا نه;)..............

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,324
می بخشید بازی برای کینکت نمی تونه باحال باشه؟من پس بالایی بادمجون واکس می زدم؟

داداش من گفتم بقیه بازیاش برای کینکت نگفتم بازی کینکتش با حال نیست !!! بازی که فقط برای کنسول بود منظورمه!! شما متن خوب بخون بعد بیا ایراد بگیر!!!!!:-w:-w:-w

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
داداش من گفتم بقیه بازیاش برای کینکت نگفتم بازی کینکتش با حال نیست !!! بازی که فقط برای کنسول بود منظورمه!! شما متن خوب بخون بعد بیا ایراد بگیر!!!!!:-w:-w:-w
اشتباه از من بود.ولی خوب منظورم اینه که مایکرو بازی داره<کم هم نیست انحصاری های سال بعدش...

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
اینقد پست زیاده حس خوندن نیست !

من فکر میکنم Crytek خواسته اول Crysis 2 رو عرضه کنند بعد از این حرف بزنند.
ولی این پادشاهی پروژه ی بعدی کرایتک هم نیست و قبلش روی WArface دارن کار میکنن و در بهترین حالت تو E3 هم فک نکنم رو نمایی درست حسابی بشه لذا الویت که هیچی ثانویت هم نداره :D

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
همون The Last Guradian کل ـه این Cod مدارو میخوره!

Famitu Udea
دوست عزیز شما نمیخوای دست از این پیش بینی های نوستراداموسی ـت برداری عزیز من؟! پیش گویی هایی مثل این و این براتون درس عبرت نشده؟!
در کل همونطور که خودت تو اون تاپیک گفتی زیاد دلت خوش نباشه، شاهنامه آخرش خوشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر