یک ماجراجویی بی نظیر: چرا Uncharted 2 : Among Thieves بهترین بازی PS3 است؟

بهترین نسخه سری uncharted از نظر شما کدام است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    80

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
بهزاد جان دست گلت درد نکنه
من با رد دد از دنیای بیروح PC به عالم کنسولی و 360 کشیده شدم
آنچارتد 2 هم مشت محکمی بر دهان PC فن بنده زد x_x
هیچ وقت یادم نمیره تا صبح داشتم دنبال اسم بازی میگشتم اونم برای pc
فرداش که فهمیدم مال سونیه بدو رفتم یدونه خریدم :*
یادش بخیر منم با بازی Red Dead Redemption به سمت کنسول و گیم که یه مدت کنار گذاشته بودم برگشتم ( اون زمان منم دنبال بازی RDR برای PC بودم که متوجه شدم فقط کنسولی هستش و رفتم به سمت 360 ) آنچارتد هم از اونجایی که PS3 نداشتم نسخه های 1و2و3 رو بازی نکردم و فقط نسخه 4 رو بازی کردم چون PS4 دارم و از نسخه 4 که خیلی خوشم اومد . حالا به نظرتون نیازه نسخه های قبلی رو بازی کنم یا نه ؟؟

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,534
نام
علی
یادش بخیر منم با بازی Red Dead Redemption به سمت کنسول و گیم که یه مدت کنار گذاشته بودم برگشتم ( اون زمان منم دنبال بازی RDR برای PC بودم که متوجه شدم فقط کنسولی هستش و رفتم به سمت 360 ) آنچارتد هم از اونجایی که PS3 نداشتم نسخه های 1و2و3 رو بازی نکردم و فقط نسخه 4 رو بازی کردم چون PS4 دارم و از نسخه 4 که خیلی خوشم اومد . حالا به نظرتون نیازه نسخه های قبلی رو بازی کنم یا نه ؟؟
سلام
به نظر من حتما نیاز هست
مخصوصا الان که آنچارتد کالکشن هم هست و با کیفیت بالاتری میتونین از این شاهکارهای ناتی داگ لذت ببرین

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
سلام
به نظر من حتما نیاز هست
مخصوصا الان که آنچارتد کالکشن هم هست و با کیفیت بالاتری میتونین از این شاهکارهای ناتی داگ لذت ببرین
بهزاد جان شما مثل همیشه عالی ظاهر شدی :x. ممنون از علی عزیز . پس من خوندن مقاله رو موکول میکنم به بعد از انجام سه گانه قبلی ناتی داگ . البته الان مشغول بازی شاهکار دیگه این استدیو یعنی The Last Of Us II هستم و بعد از این بازی میرم سراغ اون سه گانه . البته Uncharted The Last Legacy رو هم مونده بازی کنم .

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
بنظرم انچارتد ۱ اصلا خوب نبود
برعکس انچارتد ۲ عالی بود
از همون اول بیدار میشی میبینی تو قطار در حال سقوطی 😍

انچارتد ۳ شاهکاره
همین امروز داشتم انچارتد ۳ دوباره بازی میکردم
واقعا بینظیره 🌹

⭐ عکس از اجرا بازی آنچارتد ۳ روی ps3 خودم 💐
این مرحله خیلی عالیه واقعا
خودش یه رد دد ۲ حساب میشه 😁

( ببخشید عکس بد شد ، چون در حال بازی بودم هم عکس گرفتم 😁 )

img_20211024_143528870~2_qupo.jpg

• Like
Reactions: rezvideo

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر