یکی از بهترین بازی های ژانر Horror این نسل ، فقط 2 دلار روی Steam

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
Alien: Isolation با با تخفیف 95% روی Steam هست ، هر چی از این بازی بگم کم گفتم ، هم AI وحشتناک قوی داره ، هم Jump-Scare های فوق العاده اگر به ژانر Survival -Horror علاقه مندین حتماٌ بخرین ، در ضمن روی Game-Pass هم هست ...

138981

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
من این رو هنوز بازی نکردم اما در مورد هوش مصنوعی دشمن (های؟) این بازی خونده بودم که گفته بود به این صورت هست که قسمتی از هوش مصنوعی دقیقا موقعیت شما رو میدونه ، قسمت دیگه ش اما مطمئن نیست و به صورت رندوم جاهای مختلف رو چک میکنه . و هر از چند گاهی اون پارتی که محل شما رو میدونه به اون پارت دیگه کمک هایی میکنه و نشونه هایی میده...

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,509
نام
مــاکــان
من این رو هنوز بازی نکردم اما در مورد هوش مصنوعی دشمن (های؟) این بازی خونده بودم که گفته بود به این صورت هست که قسمتی از هوش مصنوعی دقیقا موقعیت شما رو میدونه ، قسمت دیگه ش اما مطمئن نیست و به صورت رندوم جاهای مختلف رو چک میکنه . و هر از چند گاهی اون پارتی که محل شما رو میدونه به اون پارت دیگه کمک هایی میکنه و نشونه هایی میده...
من نبودم، دستم بود، تقصیر آستینم بود :))

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
من نبودم، دستم بود، تقصیر آستینم بود :))
کجاش خنده داشت؟ بگو منم بخندم؟
خب چون خودم بازی نکردم و نمیتونم بگم واقعا اینطوری هست یا نه. نمیخواستمم اطلاعات اشتباه بدم. چون خیلی از بازی ها دشمن ها پترن خاصی دارن که همیشه برای همه صادق هست. این مثلا حالت یادگیری داره و از خطاهاش درس میگیره.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,509
نام
مــاکــان
کجاش خنده داشت؟ بگو منم بخندم؟
خب چون خودم بازی نکردم و نمیتونم بگم واقعا اینطوری هست یا نه. نمیخواستمم اطلاعات اشتباه بدم. چون خیلی از بازی ها دشمن ها پترن خاصی دارن که همیشه برای همه صادق هست. این مثلا حالت یادگیری داره و از خطاهاش درس میگیره.
میگم ولی قول بده بخندی :D

فکر کنم بد متوجه شدی ،من در تایید حرف تو اینو نوشتم.
که AI جات میدونه و در عین حال هم نمیدونه، بعد این به اون کمک میکنه و... منو یاد این تیکه که بچه بودیم زیاد استفاده میکردیم انداخت.

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خداوندا آسمون رو روی سر من فرود بیاور. آمین:D

بابا شماها دیگه خیلی فنید این بازی نسل قبلیه ها تازه همون نسل قبل هم گرافیکش خیلی معمولی بود برای زمان خودش

ایشالا که سنگی چیزی از اسمون توی سرتون بخوره بلکه عقلتون سر جاش بیاد:D

Alien: Isolation Review
حالا کاری ندارم بهش 6 داده اما من سایتی هم ندیدم بگه این بازی گرافیک خارق العاده هست یا مدال گرافیکی گرفته

آخرین ویرایش:

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
من بازی رو 30 سنت تو ارژانتین:| خریدم
تو ماموریت 5 تموم کردم
اتمسفر بازی خارق العادست
گرافیک بازی همتا نداره، بدون شوخی عرض کردم، فقط مشکلی که هست انمیشن های بازی هست، که برای دوران پی اس 2 هست...
این الین هم تا الان ده بار سکته داده منو، با هت ست 7.1 بازی کنید میفهمید این بازی چه اعجوبه ای هست فقط...
موسیقی و اتمسفر بازی عالیه.

• Like
Reactions: dark souls

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
بابا شماها دیگه خیلی فنید این بازی نسل قبلیه ها تازه همون نسل قبل هم گرافیکش خیلی معمولی بود برای زمان خودش

ایشالا که سنگی چیزی از اسمون توی سرتون بخوره بلکه عقلتون سر جاش بیاد:D

Alien: Isolation Review
حالا کاری ندارم بهش 6 داده اما من سایتی هم ندیدم بگه این بازی گرافیک خارق العاده هست یا مدال گرافیکی گرفته
من یادم نمیاد 2014 همیچن بازی گرافیکی همچین داشته باشه، البته اگر یونیتی رو در نظر نگیریم...
بیشتر مشکل این بازی انمیشن های صحبت کردن هست که واقعا بد هستند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر