یوبیسافت ساخت بازی Assassin's Creed Infinity را تأیید کرد

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
گزارش جدید بلومبرگ اطلاعات فراوانی را از نسخه بعدی سری Assassin's Creed که ظاهرا یک پلتفرم آنلاین عظیم خواهد بود، لو می‌دهد. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.
لوگوی بازی Assassin's Creed

طبق این گزارش، شرکت Ubisoft بر روی این پروژه که با اسم رمز Assassin's Creed Infinity شناخته می‌شود، در حال کار است. گفته شده این پروژه در حقیقت یک پلتفرم آنلاین عظیم محسوب می‌شود که بر خلاف بازی‌های قبلی سری، بجای یک دوره تاریخی مشخص و تمرکز روی آن، دارای چندین ستینگ مختلف خواهد بود.

هر چند یوبیسافت در خصوص اطلاعات جزئی این گزارش واکنشی نشان نداده، اما وجود داشتن پروژه Assassin's Creed Infinity را تأیید کرده است. سخنگوی یوبیسافت به بلومبرگ اعلام کرده: «قصد داریم انتظارات طرفدارانی که به‌دنبال یک رویکرد منسجم‌تر بودند را برآورده کنیم.»

بلومبرگ ذکر می‌کند که این تغییر بزرگ با الهام از موفقیت‌های Fortnite و GTA V صورت گرفته است. هنوز تا عرضه آساسینز کرید اینفینیتی سال‌ها فاصله داریم و گفته شده این عنوان به مرور زمان تکامل می‌یابد. همچنین منابع بلومبرگ گفته‌اند که این پروژه با همکاری شعبه مونترال (سازندگان Assassin’s Creed Valhalla) و کوبک (سازندگان Assassin’s Creed Odyssey) ساخته می‌شود، اما شعبه کوبک مسئولیت مجموعه آساسینز کرید را بر عهده می‌گیرد.

با توجه به عرضه شدن آپدیت‌های رایگان و محتویات پولی مختلف برای نسخه‌های اوریجینز، آدیسی و والهالا، می‌توان گفت مجموعه Assassin's Creed سال‌هاست که به سمت رویکردی لایو سرویس محور نزدیک شده. با اینحال، به‌نظر می‌رسد Assassin's Creed Infinity یک قدم بزرگ‌تر در این راه به‌شمار می‌آید.

در هر صورت، طبق شنیده‌های جیسون شرایر از بلومبرگ، Assassin's Creed Infinity حداقل تا سال 2024 عرضه نمی‌شود و ممکن است در سال‌های آینده برنامه‌های یوبیسافت در خصوص توسعه این پلتفرم آنلاین تغییر یابد.​

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
کلا کمپانی ها دارند به سمت بازی هایی بر بستر آنلاین می روند
کلا MMO خیلی خیلی بهتر جواب میده و کلی درامد زایی داره و منبع پولی هست که هیچوقت تمومی نداره الان همین division 1 کلی درآمد زایی داره هنوز سرورهاش پره..!!! یا مثل همین ESO الان Bethesda نمیره سمت ساخت ای پی جدید داره سرورهای متمرکز برای MMO روی برای ESO قوی تر میکنه..!! یعنی هروز یه دنیا ایتم و یه دنیا بسته های الحاقی جدید میده 7 سال هم داره ساپورت میکنه ببرای نسل جدید هم تایید شده با یه گرافیگ فوق العاده عالی..!!! خوب چی از این بهتر.؟؟ وقتی بازی که 2014 ساختی با گرافیک نه چندان خوب که خیلی ها گفتم مایه نسل 360 و ps3 هست ولی هروز بهتر شد اینو اون دوستانی که مثل من چند سال بازی کردن قشنگ متوجه میشن..!! الان یه شلوار و یه کلاه برا کاراکتر توی بازی میده هرکدوم 5 دلار قیمتشه کسی هم صداش در نمیاد..!! چون طرف میدونه این بازی تموم بشو نیست و میتون سالهای سال بازیش کنه..!! حالا شرکت یوبی یه کمان یا اسب یا زره تو AC odysee به قیمت 10 دلار به بالا گذاشته کلی بهش بد و بیرا گفتن که این چه وضعیه و طرف واسه یه شورت کاراکتر باید 10 دلار بده..؟؟ حتی تو فروم کشورهای دیگه صداشون دراومده بود..!! ولی برا ی MMO که به نظر من شرایط به مراتب بدتره تو چاپیدن پول(باید مثل من خرج کرده باشی تا متوجه بشی)ولی کلی تعریف و تمجید دارن و تازه کلی کل کل برو تو همین Twitch ببین استریم میکنن (مخصوصا ESO) مثلا طرف یه اسب خریده 20 دلار تزین کرده اون اسب رو 10 دلار هم پول زین و چی و چی داده کلی ملت به و به و چه چه میکنن براش...!! بقیه شرکتها هم دقیق فهمیدن همین بیلیزارد چند ساله داره با WOW پادشاهی میکنه.؟اصلا سراغ ساخت هیچی هم نمیره..!!! چون راهشو فهمیده.
یه نمونه چند روز پیش داشتم میدیدم تو Twitch استریم میکرد 60 دلار یه خونه تو Skyrim خریده بود و حدود 90 دلار لوازم برای خونه خریده بود (مبل و صندلی و استبل و فواره و چی چی) 1200 نفر داشتم میدیدن طرف رو و حدود 300 دلار هم donate شده بود...!!!!کلی هم تعریف و تمجید میشد....!!! حالا همین کار اگر برای یه بازی معمولی مثل اویل و اساسین و هر چیز دیگه بغیر از MMO اتفاق بیافته پدر صاحب شرکت و درمیارن..!!!که آی تو دزدی و این چه مسخره بازیه و از این حرفها.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,620
نام
مــاکــان
کلا MMO خیلی خیلی بهتر جواب میده و کلی درامد زایی داره و منبع پولی هست که هیچوقت تمومی نداره الان همین division 1 کلی درآمد زایی داره هنوز سرورهاش پره..!!! یا مثل همین ESO الان Bethesda نمیره سمت ساخت ای پی جدید داره سرورهای متمرکز برای MMO روی برای ESO قوی تر میکنه..!! یعنی هروز یه دنیا ایتم و یه دنیا بسته های الحاقی جدید میده 7 سال هم داره ساپورت میکنه ببرای نسل جدید هم تایید شده با یه گرافیگ فوق العاده عالی..!!! خوب چی از این بهتر.؟؟ وقتی بازی که 2014 ساختی با گرافیک نه چندان خوب که خیلی ها گفتم مایه نسل 360 و ps3 هست ولی هروز بهتر شد اینو اون دوستانی که مثل من چند سال بازی کردن قشنگ متوجه میشن..!! الان یه شلوار و یه کلاه برا کاراکتر توی بازی میده هرکدوم 5 دلار قیمتشه کسی هم صداش در نمیاد..!! چون طرف میدونه این بازی تموم بشو نیست و میتون سالهای سال بازیش کنه..!! حالا شرکت یوبی یه کمان یا اسب یا زره تو AC odysee به قیمت 10 دلار به بالا گذاشته کلی بهش بد و بیرا گفتن که این چه وضعیه و طرف واسه یه شورت کاراکتر باید 10 دلار بده..؟؟ حتی تو فروم کشورهای دیگه صداشون دراومده بود..!! ولی بار ی MMO که به نظر من شرایط به مراتب بدتره تو چاپیدن پول(باید مثل من خرج کرده باشی تا متوجه بشی)ولی کلی تعریف و تمجید دارن و تازه کلی کل کل برو تو همین Twitch ببین استریم میکنن مثلا طرف یه اسب خریده 20 دلار تزین کرده اون اسب رو 10 دلار هم پول زین و چی و چی داده کلی ملت به و به و چه چه میکنن براش...!! بقیه شرکتها هم دقیق فهمیدن همین بیلیزارد چند ساله داره با WOW پادشاهی میکنه.؟
یعنی باز تو اومدی تبلیغ ESO کردی؟ :))
بازیهای MMO هیچوقت نمیتونن جای یک تجربه سینگل پلیر منسجم و قوی بگیرن.
نمونش همین FF14 ، دارن وحشتناک پول پارو میکنن، حتی از لحاظ داستانی هم شاید 99 درصد بازیهای نسل 7 یا 8 رو لت و پار کنه (خودمم که دارم تبلیغ میکنم :)) ) .
ولی این باعث نمیشه و نشده که اسکوئر بیخیال باقی شماره ها بشه و عناوین سینگل پلیر از این سری چپ و راست داره توسعه میده.

الان بر فرض مثال بتسدا بیاد بگه از این به بعد TES نداریم و همین ESO فقط قرار هست که ادامه داشته باشه، ملت خودش و مایکروسافت جرواجر میکنن.

اگه UBI نسخه MMO از سری AC میساخت که خیلی خوب بود، اصلا مشکلی نبود.
مشکل اینه که UBI نتونسته فرمولی پیدا کنه که نسخه MMO از این عناوین خلق کنه و بزور میخواد با جراحی فرمول های فعلی و سرویس محور شدن بازیها پول بیشتری از ملت بکنه.
این بازیها وقتی موفق میتونن باشن که از پایه براین اساس ساخته شده باشن، مثالی که خودت زدی Division.
چه اجباری هست که همچین عنوانی با همچین بیس طرفدارهایی بره به اون سمت؟

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
یعنی باز تو اومدی تبلیغ ESO کردی؟ :))
بازیهای MMO هیچوقت نمیتونن جای یک تجربه سینگل پلیر منسجم و قوی بگیرن.
نمونش همین FF14 ، دارن وحشتناک پول پارو میکنن، حتی از لحاظ داستانی هم شاید 99 درصد بازیهای نسل 7 یا 8 رو لت و پار کنه (خودمم که دارم تبلیغ میکنم :)) ) .
ولی این باعث نمیشه و نشده که اسکوئر بیخیال باقی شماره ها بشه و عناوین سینگل پلیر از این سری چپ و راست داره توسعه میده.

اگه UBI نسخه MMO از سری AC میساخت که خیلی خوب بود، اصلا مشکلی نبود.
مشکل اینه که UBI نتونسته فرمولی پیدا کنه که نسخه MMO از این عناوین خلق کنه و بزور میخواد با جراحی فرمول های فعلی و سرویس محور شدن بازیها پول بیشتری از ملت بکنه.
این بازیها وقتی موفق میتونن باشن که از پایه براین اساس ساخته شده باشن، مثالی که خودت زدی Division.
چه اجباری هست که همچین عنوانی با همچین بیس طرفدارهایی بره به اون سمت؟

توهم که هرجا من میرم هستی :D من چه گناهی کردم آخه:D
به جان بچم تبلیغ نبود :D همون اول division و گفتم . من کلا بازیهای MMO رو میگم . خوب حرف دل من و زدی فقط من بیشتر توضیح دادم :D

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
641
نام
فرشاد
ای کاش همین نسخه لایو سرویس رو درست حسابی درست کنن و در کنارش هم AC های سینگل خطی تر و جمع و جور تر از این نسخه های اخیر بدن بیرون
اینطوری واقعا من یکی مشکلی با این حرکتشون ندارم و همین نسخه لایو سرویس هم اگر خوب باشه بالاخره پلیر بیس خودش رو پیدا میکنه

• Like
Reactions: kamyy and saeedonly

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,620
نام
مــاکــان
همون بهتر که سرویس بشه و بکشن بیرون.
لااقل میدونیم از این به بعد از این کمپانی باید چه انتظاری داشت.
هرسال با آرزوهای محال کنفرانسهای درب و داغونش تحمل نمیکنیم.

البته که مدل سرویس شدن این بازیها حتما طوری هست که باز هم کلی پلیر جذب میکنه.

ولی امیدوارم عناوینی مثل Splinter Cell یا پرنس با این رویکرد هیچوقت ساخته نشن.
البته این پرنس هندی اجبارا میندازن تو پاچمون 🤦‍♂️ ولی به هرحال...

بهتر اینکه پرنس بیاد سم فیشر، الطیر، Ezio، Jade و... ببره به زمان خودش و همونجا گوشه ذهنمون با یاد و خاطرات زیبایی که از شنهای زمان ، Third Echelon، Assassin's VS Templars و... داریم جاودانه بشن.

این عکس یکی 2 اتاق برای R6 و BGE کم داره.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,312
نام
امیر حسین
همون بهتر که سرویس بشه و بکشن بیرون.
لااقل میدونیم از این به بعد از این کمپانی باید چه انتظاری داشت.
هرسال با آرزوهای محال کنفرانسهای درب و داغونش تحمل نمیکنیم.

البته که مدل سرویس شدن این بازیها حتما طوری هست که باز هم کلی پلیر جذب میکنه.

ولی امیدوارم عناوینی مثل Splinter Cell یا پرنس با این رویکرد هیچوقت ساخته نشن.
البته این پرنس هندی اجبارا میندازن تو پاچمون 🤦‍♂️ ولی به هرحال...

بهتر اینکه پرنس بیاد سم فیشر، الطیر، Ezio، Jade و... ببره به زمان خودش و همونجا گوشه ذهنمون با یاد و خاطرات زیبایی که از شنهای زمان ، Third Echelon، Assassin's VS Templars و... داریم جاودانه بشن.

این عکس یکی 2 اتاق برای R6 و BGE کم داره.
البته به نظرم یوبی میتونه GAAS که مخاطب جذب کنه بسازه ازش!
R6شون که خیلی خوب جواب داد ، For Honor هم اونقدر جوابگو هست که هنوز داره ساپورت میشه و کلا محو نشده! ، دیویژن رو خبر نداشتم ولی گویا میگید وضع اونم خوبه...

شاید فقط Steep که خیلی سبک خاصی بود و اون FPS بتل رویالشون نگرفت:-"

(و هنوز برام سواله چجوری Skull & Bones منتشر نشده! )

ولی خوب... اینو هرحی میخواد بده، ولی به قول خودتون حداقل نسخه های داستانی هم بده:( همون ابعاد کوچیکتر...و ترجیحا کلاسیک تر:(
هر بلایی میخوان با این MMO سر خودشون بیارن:|

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,403
نام
سید محمد حسین
نمیخوان اینا یه سراغی از اسپلینتر سـ.... وللش اونا رو اصن
اینا به جای این کارا میتونن برن ببینن داره چه بلایی سر Skull & Bones و Beyond Good & Evil 2 داره میاد :-"

از اونا هم پول های خوبی درمیادها :-" :-" :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,312
نام
امیر حسین
نمیخوان اینا یه سراغی از اسپلینتر سـ.... وللش اونا رو اصن
اینا به جای این کارا میتونن برن ببینن داره چه بلایی سر Skull & Bones و Beyond Good & Evil 2 داره میاد :-"

از اونا هم پول های خوبی درمیادها :-" :-" :D
اون S&B رو در بدترین حالت یه بخش داستانی میزدن تنگش هم مطمئنم به سود دهی میرسیدن!
معلوم نیست تو چی موندن واقعا:|
اینا هم که بازی پر محتوا تحویل نمیدن، یک سال بعد تازه به دادش میرسن:-"

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,312
نام
امیر حسین
یعنی واقعا انتظار داری بیاد و ببینی موفق شده؟:D
چی بگم والله:D
اون R6 هم وقتی معرفی شد و حتی عرضه شد استقبال خوبی ازش نشد(خیلیا انتظار سینگل پلیر داشتن، ولی بازی تمام انلاین دادن)، اما رفته رفته خیلی گرفت:-"

اینم...بازی جداست، یا اکسپنش پک برای همون R6ه؟ :-"

• Sad
Reactions: kamyy

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,620
نام
مــاکــان
چی بگم والله:D
اون R6 هم وقتی معرفی شد و حتی عرضه شد استقبال خوبی ازش نشد(خیلیا انتظار سینگل پلیر داشتن، ولی بازی تمام انلاین دادن)، اما رفته رفته خیلی گرفت:-"

اینم...بازی جداست، یا اکسپنش پک برای همون R6ه؟ :-"
لااقل R6 siege اونموقع یکسری نمایشهای میخکوب کننده فیک داشت که کرک و پر ریزون بود:-"
این یک بازی جداست با اپراتورهای siege و همون گیم پلی و شوتینگ تاکتیکی !!!
چندسال پیش بعنوان یک مود موقتی تو بازی حضور داشت که بعدها فکر کردن میتونن بعنوان یک بازی جدا ازش پول در بیارن.
نتیجه شد این داغونی که الان میبینیم.

• Like
Reactions: kamyy and Akiba

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر