گوشی p990

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام
من تازه گوشی p990 خریدم و میخواستم قبل از هر چیز ازش یه back up بگیرم تا اگه نیاز شد استفاده کنم کسی میدونه چطور باید اینکارو کرد؟؟؟

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

سلام
من تازه گوشی p990 خریدم و میخواستم قبل از هر چیز ازش یه back up بگیرم تا اگه نیاز شد استفاده کنم کسی میدونه چطور باید اینکارو کرد؟؟؟
دوست من
ابتدا اجازه بدهید بابت حسن انتخابتان بشما تبریک بگویم :love:
برای گرفتن فایل پشتیبان از خود گوشی باید اینکارها را انجام دهید :
  1. گوشی را با کابل به کامپیوتر وصل کنید .
  2. از تمامی پوشه های داخلی خود گوشی نه کارت حافظه فایل پشتیباد بگیرید .
راه دوم استفاده از برنامه Pc Souit خود گوشی و انتخاب گزینه Backup Manager خود این برنامه است که کار را کاملا" انجام میدهد .
البته اگر منظورتون از فایلهای فلش خود گوشی است که بخواهید اگر مشکلی پیش آمد آنرا بروز اول برگردانید امکانپذیر نیست و باید بسته به شرایط یا گوشی را فلش کنید یا آپگرید .
شما باید برای گرفتن فایل پشتیبان از دفترچه تلفن گوشیتان این کارها را انجام دهید :
  1. به قسمت contacts بروید .
  2. گزینه contact manager را انتخاب کنید .
  3. با انتخاب گزینه backup عمل کپی برداری و گرفتن فایل پشتیبان آغاز میشود .
برای بازگرداندن اطلاعات restore هم دقیقا" کارهای بالا را انجام میدهید با این تفاوت که بجای گزینه backup گزینه restore را انتخاب میکنید .
حالا اگر بخواهید همان فایل پشتیبان را در کامپیوترتان نیز ذخیره کنید باید این کارها را انجام دهید :
  1. موبایلتان را با کابل به کامپیوتر وصل کنید .
  2. وارد کارت حافظه شوید و پوشه ای را بنام contacts که داخل پوشه ای بنام Backup است را جستجو کنید .
  3. پس از یافتن پوشه Backup آنرا در کامپیوترتان ذخیره کنید .
امیدوارم توانسته باشم به پرسشتان پاسخ درست داده و مشکلتان را حل کنم :love:

آخرین ویرایش:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
از راهنمائیتان خیلی متشکرم دوست عزیز.:love:
نمیدونم توی این تاپیک میشه بحث های دیگه در مورد گوشی انتجام داد یا نه. ولی میخواستم ببینم ایا یه دیکشنری بدرد بخور برای گوشی وجود داره؟؟؟

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
p990iبهتره یا p1i؟
P1
میخواستم ببینم ایا یه دیکشنری بدرد بخور برای گوشی وجود داره؟
منم دنبالشم گیر اوردی به من هم یه PM بده
حالا چرا P990 ? گوشیه خیلی خزیه
مهم اینه كه گوشیه خوبیه N95 با اون همه امكاناتش چون لمسی نیست كار كردن باهاش به اندازه P990 حال نمیده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر