گناه و مجازات Sin and Punishment : Star Successor

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ممنون از نقد عالی تون مثل همیشه نقد جذابی بودبه جرات برترین منتقد و نویسنده نینتدو در ایران هستید و در مورد بازی هم برترین ریل شوتر وی هست علارقم اینکه وی ریل شوترهای عالی دیگه ای هم داره دوتا اویل دوتا خانه ی مزگ و فضای مرده که هرکدوم جذابیتای خاص خودشون دارن اما این بازی یه حالت نوستالوژیک هم داره. گیم پلیش یاد اور ویچوا کاپ 2

نیمه ریل شوتره یعنی تم ریل شوتره اما آزادی عمل و گردش دارید

بازیش خیلی قشنگه

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
خوبه این سبک بازی ژاپنی هست مگرنه باید می رفتیم فقط کال اف رو می زدیم چون غربی ها تو سبک این جور بازی ها اصلا نیستن

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خوبه این سبک بازی ژاپنی هست مگرنه باید می رفتیم فقط کال اف رو می زدیم چون غربی ها تو سبک این جور بازی ها اصلا نیستن

تو هر چیزی باید تنوع وجود داشته باشه وگرنه آدم زده میشه حتی با دیدن اسکرین شاتا این بازی لذت میبری و نوع بازی درک میکنی

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
اره من کلا از اصول بازی که از اول تا اخر یه صحنه سازی که باید یه سری ادمو بکشی لذت نمی برم مهم تنوع و داستانه به نظرم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اره من کلا از اصول بازی که از اول تا اخر یه صحنه سازی که باید یه سری ادمو بکشی لذت نمی برم مهم تنوع و داستانه به نظرم

موافقم

نظر شخصی من اینه هر کنسولی باید تو هر سبکی کلی بازی خوب داشته باشه

مثلا یکی rpg بازه خوب نمیتونه تو یه نسل فقط rpg بازی کنه که حتما گاهی هم سبک ها دیگم میخواد تجربه کنه پس باید بازیا اون سبک هم خوب باشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر