گفتگو پیرامون ایرانسل

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
نه.
تا آخر آذر پنجشنبه و جمعه محانیه.
دوستم هرروز وصل میکنه به کامپیوتر تا الان بیشتر از 1 گیگ دانلود کرده! یعنی مادر ایرانسلو....!!!!!
1_Delivery رو خاموش کنم.توی ایرانسل پول میندازه.
2_کمتر فارسی رو پاس بدارم و دیگه به همون اینگیلیش قناعت کنم!!
3_دلم برای هیچ احدی تنگ نشه!! اگه شد صبر میکنم که برسم خونه.
مکالمه از 30 دقیقه بیشتر نداشته باشم (البته موقتا! وقتی اون قضیه تموم شده اصلا مکالمه نباید داشته باشم!)
4_اگر هم با کسی کار ضروری داشتم پیامک میزنم که بهم زنگ بزنه!
وگرنه میشین مثل من که بعد از 3 ماه از اولین لحظه موبایل دست گرفتنتون 45 تومن باس پول بدین! من نداااااارم!!!

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
_Delivery رو خاموش کنم.توی ایرانسل پول میندازه.

میلاد این چی میگه !؟ :biggrin1:

4_اگر هم با کسی کار ضروری داشتم پیامک میزنم که بهم زنگ بزنه!
باشه به همین خیال باش ! پیامک ـت یه روز بعد بهش میرسه و وقتی هم بهش رسید دیگه دیر شده !

ببین ممل (ببخشید ممد) (ببخشید مُحَمَّد حُسِین! )
این کده رو بزن ، برای شماره های ایرانسل کار میکنه . وقتی میزنی بصورت رایگان به طرف پیغام میده که "با این شماره تماس بگیرید" !

Code:
*150*xxxxxxxx#

بجای اون xxxxxx هم شماره ی طرف رو وارد کن .

2_کمتر فارسی رو پاس بدارم و دیگه به همون اینگیلیش قناعت کنم!!
تعرفه های پیامک فارسی مثله اینکه میخواد ارزون بشه !

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
میلاد این چی میگه !؟
والا با اين ايرانسل زياد آشنايی ندارم.البته منظورم تعرفه هاش هستش.ولی کاری نداره که يدونه sms بفرست بعد که delivery اومد حساب رو چک کن ببين چقدر کم شده!!!يا اصلاً کم شده يا نه؟به منم خبرشو بده:D
تعرفه های پیامک فارسی مثله اینکه میخواد ارزون بشه !
يه مدت کهيلی سره اين پيامک های فارسی بحث بود.هر کارکتر فارسی اگه اشتباه نکنم معادل 2 تا کارکتر انگليسی هستش.و فکر هم نکنم تعرفه ها تغييری کنه چون در اين صورت بايد برای EN هم ارزونتر بشه(البته حرفش هستا ولی خوب فاصله حرف تا عمل فرسنگها راه هست)

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
می گما این GPRS مفتی هم خوب چیزیه ها :cheesygriبرا من الان که ساعت 4 نیم صبح تقریبا 8 کیلو بایت ریسیو داره در هر ثانیه که به نظر من خوبه البته فکر کنم به مودم خود گوشی هم بستگی داره

راستی کسی نمی دونه چه جوری میشه در این حال با دوتا کانکشن از دو نوع منبع متفاوت دانلود کرد یعنی یکی با گوشی یکی هم با مودم ADSL ?:confused:

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
کسی تنظیمات W810i GPRS رو داره ؟ من هرکاری میکنم نمی تونم با گوشی کانکت شم اوناییم که تو صفحه قبل بود رو هر کاری کردم نشود

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
کسی تنظیمات W810i GPRS رو داره ؟ من هرکاری میکنم نمی تونم با گوشی کانکت شم اوناییم که تو صفحه قبل بود رو هر کاری کردم نشود
از کد فعال سازی خوده ایرانسل استفاده کردی؟
اون تنظیمات معمولا جواب میده خالا نمیدونم مشکل شما از کجاست!!!

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
از کد فعال سازی خوده ایرانسل استفاده کردی؟
اون تنظیمات معمولا جواب میده خالا نمیدونم مشکل شما از کجاست!!!
میگه گوشی شما تنظیماتش تو سیستم موجود نیست
مشکل من اونجاست که وقتی همه این کارها رو انجام میدم میرم تو Browser میخوام یه صفحه وا کنم میگه تنظیمات صحیح نیست یا یا همچین چیزایی

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
میگه گوشی شما تنظیماتش تو سیستم موجود نیست
مشکل من اونجاست که وقتی همه این کارها رو انجام میدم میرم تو Browser میخوام یه صفحه وا کنم میگه تنظیمات صحیح نیست یا یا همچین چیزایی
والا من چند روز پيش با اين گوشی چينی ها همين مشکل رو داشتم ولی خوب با زدن پروکسی مشکل حل شد.الان هم یادم نیست چی زدیم.طرف رو دیدم نگاه میکنم میگم بهت

h.m.r.kh

کاربر سایت
Nov 12, 2006
261
نام
حسین
نحووه تنظیم کردن gprs رو قبلا گفته بودم.ولی حالا همونه یکم بهتر و کاملتر توضیح میدم.

کافیه یه پیام کوتاه (همون پیامک قدیم) به شماره ای که پایین مینویسم بفرستین و توی متنش مدل گوشیتون رو به این صورتی که میگم اطلاع بدید:
Number: 2225
Text: S Barand Model
Example:S Sony Ericsson W300i
If u Are Bache Mayedar: S Nokia N95

فقط توجه کنین که حروف کوچیک وبزرگ حتما نوشتنشون لازمه و اگه اطلاعات اشتباه بدید هم به عذاب آخرت دچار میشید و هم پیامی واستون میاد که اطلاعاتتون اشتباهه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر