گفتگوی آزاد درباره GTA V

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
آقا یه سوال داره چند هفته ای ذهن منُ مشغول کرده این بازی چند ساعت گیم پلی کلی(ماموریت های اصلی - فرعی - تفریحات - ...) داره؟ میتونین کلا حدس بزنین؟:D
من GTA IV که نسبت به SA ماموریت های فرعی و آزادیش کمتر بود +150 ساعت بازی کردم اینُ باید بریم حداقل +200 ساعت دیگه درسته؟:D
یکم شاید مقایسم مسخره و عجیب باشه ولی در مقایسه با بازی های RPG که آزادی عمل زیادی دارن و محیط بازی OW ـه GTA V کمتر گیم پلی داره یا بیشتر بنظرتون؟
دوست دارم در مورد این موضوع بحث کنیم بحث جالبی شاید بشه

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
آقا یه سوال داره چند هفته ای ذهن منُ مشغول کرده این بازی چند ساعت گیم پلی کلی(ماموریت های اصلی - فرعی - تفریحات - ...) داره؟ میتونین کلا حدس بزنین؟:D
من GTA IV که نسبت به SA ماموریت های فرعی و آزادیش کمتر بود +150 ساعت بازی کردم اینُ باید بریم حداقل +200 ساعت دیگه درسته؟:D
یکم شاید مقایسم مسخره و عجیب باشه ولی در مقایسه با بازی های RPG که آزادی عمل زیادی دارن و محیط بازی OW ـه GTA V کمتر گیم پلی داره یا بیشتر بنظرتون؟

من برای اولین بار IV رو تموم کردم 50 ساعت طول کشید دومین بار 20 ساعت ولی خو بعد از تموم کردن بازی باز هم تو بازی می گشتم ولی بیشتر دنبال date و اونجور چیزا بودم :dاما تو san andreas واقعا زندگی کردم از هواپیما سواری گرفته تا مسافرت های بین شهری با انواع ماشین و موتور وقمار در کازینوهای Las ventras و فکر کنم سر جمع 5 باری که SA‌رو تموم کردم یه 1000ساعتی توش زندگی کرده باشم :x

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
۶ تا!!!
گیم پلی رو دارم بقیه رو از کجا بگیرم؟

ارسال شده از Xperia Mini Pro با استفاده از تپاتالک 2
Videos | Rockstar Games

- - -ویرایش - - -

:lol:
36812145255570458869.jpg

Turok-71

کاربر سایت
Nov 28, 2009
508

بحث جالبیه.

توی یکی از سایتا میخوندم که نسخه قبلی(IV) به طور متوسط 50 ساعت بازی شده و ماکزیمم 90 ساعت!

واسه کسایی هم که گذری بازی رو انجام دادن یعنی فقط ماموریتای اصلی رو رفتن چیزی حدود 28 ساعت زمان صرف کردن!

اما چیزی هم که خیلی مهمه درجه سختی بازیه،که خیلی توی زمان انجام بازی تاثیر میزاره،مثلا روی درجه سختی بالا و برای 100% کردن بازی GTA IV گیمرهای خارجی حدود 700 ساعت بازی کردن:-o

خودم واسه GTAV حدود 300 ساعت رو کنار گذاشتم:D،البته منهای اچیومنت های آنلاین که نمیتونم بگیرم،یعنی چیزی حدود 85 یا 80 درصد بازی.

البته وسعت V وحشتناک بالا رفته،شما فقط مَپ بازی رو تصوُر بکنید:
GTA V's world is bigger than the worlds of Red Dead Redemption, Grand Theft Auto: San Andreas and Grand Theft Auto IV combined.
جهان GTAV از ترکیب سه نقشه ی RDR،SA و IV بزرگتره،یعنی اگه نقشه ی این سه تا بازیو روی هم حساب کنید بازم اندازه ی V
نمیشه!!!!

واسه گشت و گذار توی این وسعت دیوانه وار باید ساعتها صرف کرد.:D

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
من بازی gta iv رو تقریبا نزدیک 3 ماه بازی میکردم روزی تا7 ساعت بیشتر تو بازی میگشتم ...
ولی 100٪ تو gta v بازی خیلی خیلی زمان بیشتری میبره فکر کنم برای کامل کردنش به جز بخش انلاین نزدیک 4-5 ماه وقت ببره برای من البته به شخصه با این بازی که من دیدم 1 سال رو شاخشه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر