گزارش مشکلات کاربران با شبکه PSN

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
238
اقامنم pars دارم ز زدم كفت فقط شما تاحالا اين مشكلو داشتيد منم توضيح دادم كل isp ها مشكل دارن ز نزدنشونم بخاطر اكانت هكي هست اكانت هكي رو هم توضيح دادم بهشون هر روز ز ميزنم شما هم بزنكيد
منم پارس آنلاین هستم به منم همین گفتن!!
فقط هم پارس آنلاین نیست! همه ISP ها هستن!
من نمیدونم این CDN مگه چی داره که فیلترش کردن! این CDN فقط فایل آپدیت و دیتا بازی ها هستش و هیچ دیتا مجرمانه ای نداره!

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,344
منم پارس آنلاین هستم به منم همین گفتن!!
فقط هم پارس آنلاین نیست! همه ISP ها هستن!
من نمیدونم این CDN مگه چی داره که فیلترش کردن! این CDN فقط فایل آپدیت و دیتا بازی ها هستش و هیچ دیتا مجرمانه ای نداره!
از کجا میدونی چیز دیگه ایی روش نیست؟
به هر حال مثل جریان فیلتر کردن سرور های لست اف اس که وصل میشد به سرور های امازون این هم ی همچین چیزی حتما داره
البته سرور های لست اخرش رفع فیلتر شد

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
238
از کجا میدونی چیز دیگه ایی روش نیست؟
به هر حال مثل جریان فیلتر کردن سرور های لست اف اس که وصل میشد به سرور های امازون این هم ی همچین چیزی حتما داره
البته سرور های لست اخرش رفع فیلتر شد
من بررسی کردم فقط دیتاهای آپدیت سونی روش هست و سریالهای Netflix هم بعضی هاش روی این CDN هستش که اونا هم سریالهای مشکل داری نیستن
Limelight Networks: Content Delivery Networks (CDN) Services این سایت صاحب این CDN هستش و میتونید زمینه فعالیتش اونجا ببینید
بیشتر در زمینه گیمینگ این CDN کار میکنه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,344
اينارو اينجا نذاريد هي داريم ميكيم محتوايي نيست ولي خوديا نميذارن بعدشم اين اسمش غلطندازه محتواش منشوري نيست
خب واقعا هست
اصن خود نتفلیکس مشکل داره حالا سریالش هر چی میخواد باشه
اون سایتی که دوستمون گفت هم رفتم daylimotion رو دیدم که احتمالا از اون هم پشتیبانی میکنه

آخرین ویرایش:

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,227
نام
Soroush
من که نمیدونم شما با چه isp هستید ولی متاکریتیک بازه من با شاتل و همراه اول الان بازم تست کردم اینم عکس.شما فکر کنم یا پارسال کنسول نداشتی یا خاطرت نیست.پارسال ۱ماه psn بدتر از الان هیتلر شد بعد زومجی یقه بنیاد رو گرفت و توی دو هفته کلا رفع شد.الانم انشالله توسط بازی سنتر و اقای مجرد میشه
واسه من فیلتره! شاتل دارم. مشهد!

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,316
نام
مهدی
واسه من فیلتره! شاتل دارم. مشهد!
هرچند سایت متا ربطی به این تاپیک نداره ولی برای من سایتش کاملا بازه و منم‌ شاتل دارم اما مشهد نیستم.
الان فقط بچسبید به پیگیری psn

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Farhad1363

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
238
من بررسی کردم فقط دیتاهای آپدیت سونی روش هست و سریالهای Netflix هم بعضی هاش روی این CDN هستش که اونا هم سریالهای مشکل داری نیستن
شما مثل اینکه از اینکه فیلتر شدیم خوشحال هم هستی و فقط دنبال ۱ مثال نقض میگردی که این CDN داره محتوی مجرمانه و مشکل دار رو خودش نگه میداره! پس بهتر شد که فیلتر شده!!! این بازی هم که نوشتی فقط اسمش به نظر مشکل دار هستش ، شما رو همون لینک خودت کلیک کن ببین که برای رده سنی Teen هستش!

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
238
خب واقعا هست
اصن خود نتفلیکس مشکل داره حالا سریالش هر چی میخواد باشه
اون سایتی که دوستمون گفت هم رفتم daylimotion رو دیدم که احتمالا از اون هم پشتیبانی میکنه
الان دیگه اطلاعات نتفلیکس هم روی این CDNنیست! فقط دیتا بازی و آپدیتهای بازی هارو نگه میداره!
و اینکه سریالهای نتفلیکس میشه بپرسم چه مشکلی داره!؟؟
۱ کم روشنفکر بودن هم بد نیست !!

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
238
اگر واقعا گیمر هستید و گیم قسمتی از زندگیتون هست ، بهتره به جای اینکه بریم کل سرورهای سونی و psn شخم بزنیم تا ببینیم ۱ کلمه مورد دار یا ۱ عکس مشکل دار از کاور ۱ بازی پیدا کنیم و اونو بزرگ کنیم و بگیم زیاد هم این فیلترینگ بی مورد نیست ، با هم ۱ صدا و هماهنگ بشیم و پیگیر این مشکلات و رفع فیلترینگ و محدودیتها باشیم تا بتونیم این یکی از تنهاترین تفریحاتی که تو ایران برای ما مونده نجات بدیم و جلو محدود شدنشو بگیریم

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,344
الان دیگه اطلاعات نتفلیکس هم روی این CDNنیست! فقط دیتا بازی و آپدیتهای بازی هارو نگه میداره!
و اینکه سریالهای نتفلیکس میشه بپرسم چه مشکلی داره!؟؟
۱ کم روشنفکر بودن هم بد نیست !!
منم نمیدونم سریال نتفلیکس چ مشکلی داره باید از کسی که فیلترش کرد بپرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر