گرفتن online pass از قسمت ea support ( مجانی )

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
دوسته عزیز منم گرفتم
حالا میشه با ۱ پروفایلی که داریم Acc battle رو عوض کرد دوباره ۴۸ ساعته بگیری
یعنی هی عوض کنی هر ۴۸ ساعت یکی دیگه بگیری

megatron20

کاربر سایت
Jun 11, 2009
206
onlinepass_1_large.jpg

PAYdAR

کاربر سایت
Mar 19, 2013
176
دوسته عزیز منم گرفتم
حالا میشه با ۱ پروفایلی که داریم Acc battle رو عوض کرد دوباره ۴۸ ساعته بگیری
یعنی هی عوض کنی هر ۴۸ ساعت یکی دیگه بگیری
چی گرفتی؟ در مورد بتلم خو نمیصرفه هی بخوای اینکارو کنی . لول اپ برات مهم نی مگه ؟ دوسان ااگه کسی تونسته بگه

megatron20

کاربر سایت
Jun 11, 2009
206
این عکسی که گذاشتم کامل ترین عکسه....یعنی از این کاملتر فکر نکنم بتونید پیدا کنید هم دیسک هم کاور و هم online pass تو عکس هست.

PAYdAR

کاربر سایت
Mar 19, 2013
176
مند ارم میچتم دوستا نخبرو میدم

---------- نوشته در 09:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:52 PM ارسال شده بود ----------

your concern چیه دوستان ؟ میگه اینتو بده

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
لول اپ مهمه من منظورم ای بوود که از این ۴۸ ساعته ها پشت هم بگیریم این تموم شد اون یکی

دوستان ۱ سوال ای پک hd بازی چرا واسه من نسب نمیشه میزنه select another drive من هاردم 3GB جا خالی داره

PAYdAR

کاربر سایت
Mar 19, 2013
176
receipt چیه ؟ میگه dstil you have your receipt

---------- نوشته در 09:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:17 PM ارسال شده بود ----------

May I have your receipt please? چکار کنم ؟ سریع تروخدا

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
receipt چیه ؟ میگه dstil you have your receipt

---------- نوشته در 09:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:17 PM ارسال شده بود ----------

May I have your receipt please? چکار کنم ؟ سریع تروخدا

رسید خرید دیگه
یه برنامه رسید تقلبی میسازه از همون استفاده کن

Sent from my iPod touch using Tapatalk 2

PAYdAR

کاربر سایت
Mar 19, 2013
176
دوستان شرمنده خبر ندادم . اول اینکه مرده گفت رسیدو بگیر بفرست برام یا عکس جعبه ی بازی با اون کارتی که توش انلاین پس بازی هس . من یا دنداشتم بفرستم براش کسی یاد داریس ؟

eili4

کاربر سایت
Jul 24, 2008
67
نام
امین
دیگه جواب نمیده چند باره چت میکنم دیگه نمیدن فقط بار اول انلاین پس dead space 3رو تونستم بگیرم در ضمن از چیز پی ان هم نیاز نیست استفاده کنید چون ای پی اصلی رو خودشون تشخیص میدن و تمام چت شما با پشتیبانی ea ارشیو میشه از رو ای پی همشو چک میکنن پس سعی کنید هر بار از یه سیستم جدا تست کنید.

راستی کسی رسید خرید خواست میتونم واسش تهیه کنم

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
آقا من چند تا سوال دارم :|:d
این رسید هایی که میگید بسازیم من تو این سایته رفتم اما نمی دونم دقیقا" چی باید تو رسیده بنویسم و در ضمن گفتید این روش واسه گلدم جواب میده تو گوگل ایمیج سرچ کردم xbox live gold 3 ya 12 month card هر دوشون رو زدم اما هرچی گشتم فقط از این ور کارت عکس گرفته بودن که توش کد معلوم نیست. اگه یه عکس از اون ور کارتا بدید ممنون می شم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر