کوجیما اطلاعات جدیدی در مورد بازی Death Stranding منتشر کرد

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
درود

بعد از معرفی رسمی بازی جدید آقای هیدئو کوجیما با نام «Death Stranding»، سازنده آن یعنی کوجیما پروداکشنز یک سری اطلاعات را در مورد آن منتشر کرد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.
zv1a_death-stranding-game-has-already-begun-kojima-productions.jpg.optimal.jpg

در میان توئیت‌های پشت سر همی که امروز کوجیما ارسال کرد، او اطلاعاتی را در مورد داستان گفت و اشاره کرد که هواداران نباید انتظار داشته باشند که بازی به زودی عرضه شود. ساخت تیزر بازی «Death Stranding» که در کنفرانس سونی نمایش داده شد، دو ماه و نیم به طول انجامید که با همکاری یکی از اعضای کهنه کار هالیوود، یعنی آقای Kyle Cooper، ساخته شد. Kyle Cooper بر روی فیلم‌هایی از جمله Braveheart ،Iron-Man و Fast & Furious کار کرده است.

«Death Stranding» داستانی در مورد تکامل بشریت را روایت می‌کند یا حداقل می‌توان گفت که پس زمینه داستان بازی به این موضوع اشاره دارد. کوجیما پروداکشنز همچنین گفت که این بازی فراتر از المان‌های سنتی اکشن و نقش آفرینی است و هدف بازی این است که سبکی جدید و نو را ارائه دهد.
این بازی به عنوان انحصاری کنسولی، برای PS4 عرضه خواهد شد و سپس برای PC نیز عرضه می‌شود. بازیگر و موشن کپچر شخصیت اصلی آن آقای Norman Reedus بوده که در سریال Walking Dead شناخته شده است. قبل از پروژه «Death Stranding»، نورمن ریداس به عنوان بازیگر بازی «Silent Hills» نیز با کوجیما و کونامی همکاری کرده بود که متاسفانه در حین کشمکش بین کوجیما و کونامی، پروژه ساخت بازی توسط کونامی به کل کنسل شد.

کوجیما اشاره کرده بود که می‌خواهد با «Death Stranding» مرزها را رد کند و اگر نمایش بازی در E3 برای شما نکته و مفهومی داشت، از نکاتی است که کوجیما به آن علاقه دارد چرا که می‌خواهد مردم و طرفداران به حدس و گمانه زنی در مورد نمایش بازی بپردازند. نمایش و تریلر بازی با Norman Reedus آغاز می‌شود که نوزادی در کنار او با بند ناف حضور دارد. هر دو برهنه بر روی ساحلی حضور دارند که اطراف آن‌ها، پوشیده از نهنگ‌ها و ماهیان مرده [بر روی ساخل] است.

منبع

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
میخونی چی نوشتم ؟! میگم این قانون SIE هست که فقط IP های متعلق به خودش رو منتشر میکنه . وقتی Death Stranding توسط سونی منتشر میشه یعنی IP متعلق به سونی ـه, 100تا دلیل چی میخوای بیاری مثلاً ؟ :))

این قرارداد Order چیه که فقط شما میدونی بسته شده ؟! میگم IP اوردر مال ـه سونی ـه باز میگی بحث قرار داد هست که بسته شده و R@D بخواد میتونه واسه پلتفرم های دیگه منتتشرش کنه؟! خودت هم میفهمی چی میگی ؟
اتفاقا من پست شما رو مطالعه کردم!
در این رابطه که SIE فقط آی پی های خودشو منتشر میکنه، اگر این حقیقت داشته باشه احتمال عرضه بازی رو پلتفرم دیگه صفر هست! یادمه کوجیما گفته بود چیزی میسازه که پتانسیل تبدیل شدن به یه فرنچایز رو داشته باشه، از طرف دیگه تو بیانیه معرفی استدیو هم اعلام شد با سونی بر سر اولین بار همکاری دارند. به نظر من اگر احتمال فرانچایز شدنش وجود داشته باشه، اینکه IP دوباره برای ناشر دیگه ای باشه حمافت هست!
کجا من گفتم R@D می تونه بازی رو واسه پلتفرم دیگه منتشر کنه؟ گفتم نمی تونه که مشخص چرا چون با سونی توافق کردند، در این رابطه که IP برای سونی هست هم اصلا شکی نیست و نیازی نیست رو این موضوع تاکید کنید!
اینم اشاره کنم که تو پست قبلیتون گفتید Creative Director پروژه جدید کوجیما قراره مارک سرنی باشه، در این صورت کوجیما چکارس؟ من در این رابطه چند منبع رو بررسی کردم، یه تعداد اشاره کردند که سرنی تو ساخت بازی مشارکت داره و یه تعداد دیگه گفتند کارگردان یا تهیه کننده تکنیکی هست، که به همون بحث کمک فنی سونی بر میگرده که تو پست های قبلی اشاره کردم.
ضمنا، اینکه تو هر پست شکلت های توهین آمیز قرار می دید، باعث نمیشه بار علمی پست شما بالا بره، وقتی بحث جدی هست ادب حکم میکنه جدی هم برخورد کنیم در غیر این صورت نیازی به بحث نیست هیچکدوم وقت بیخود نداریم مطمئننا.

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
نیمدونم چرا سر این موصوع اینقدر بحث میشه.
بابا چیزی که تا حالا اعلام شده اینه که بازی برا PC و PS4 میاد.طبق حرفی که خود کوجیما زده.
خبرگذاریها هم فعلا چیزهایی که منتشر کردن در تائید همین حرفه.
تو این پست هم من متذکر شدم که تنها بازی که تو کنفرانس این لوگو رو
26896-26044e8f99554b90e1e7c54d9a19a447.jpg
قبل تریلرش نداشته فقط DS بود.
حالا اینها رو که کنار هم بزاریم کفه ترازو به سمت ریلیز روی PC بیشتر سنگینی میکنه.
اونکه اون پائین SIEE نوشته یا طرف فلان عکس رو ریتوئیت کرده ، از لحاظ سندیت خیلی مراتب پایینتری دارن نسبت به گفته های بالا.
آخه کی میدونه متن قرارداد سونی با کوجیما چی هست، یا اصلا شکل همکاریشون به چه شکل هست.

این حق رو به بچه ها بدین که تا تکذیب ریلیز بازی روی PC از جانب سونی، این عنوان رو بالقوه برای PC تایید شده بدونن.
هیچ کدوم از عناوین انحصاری سونی که توی e3 معرفی شدن علامت only on PS رو نداشتن. همه ی بازی هایی که انحصاری بودن قبل از معرفی شون علامت Sony Inter Active entertaiment رو نشون میداد. که خب مشخصا توی تریلر DS هم این علامت رو نشون داد.

علاوه بر همه ی اینا سونی تامین کننده مالی بازیه ! اگرم قرار باشه برای PC بیاد با موافقت خود سونیه !

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,640
نام
مــاکــان
هیچ کدوم از عناوین انحصاری سونی که توی e3 معرفی شدن علامت only on PS رو نداشتن. همه ی بازی هایی که انحصاری بودن قبل از معرفی شون علامت Sony Inter Active entertaiment رو نشون میداد. که خب مشخصا توی تریلر DS هم این علامت رو نشون داد.
تمام تریلرها این لوگو
26896-26044e8f99554b90e1e7c54d9a19a447.jpg
رو داشتن و دارن، میتونی بری دانلود کنی یا تو یوتیوب ببینی.
تنها تریلر DS این لوگو رو نداره.
علاوه بر همه ی اینا سونی تامین کننده مالی بازیه ! اگرم قرار باشه برای PC بیاد با موافقت خود سونیه
اینکه سونی باید تایید کنه یا نه، IP مال کوحیما هست یا نه و مسایلی ازاین دست، تا اینکه خود سونی یا کوجیما اظهار نظر نکنن هیچ اعتباری نداره.
همینطور این بحث ما اینجا کاری بیخودیه.فعلا بازی از طرف سازنده و سایتها برا PC تایید شدست.

• Like
Reactions: Hamid Payne

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
@ hamid payne
در این رابطه که SIE فقط آی پی های خودشو منتشر میکنه، اگر این حقیقت داشته باشه احتمال عرضه بازی رو پلتفرم دیگه صفر هست! یادمه کوجیما گفته بود چیزی میسازه که پتانسیل تبدیل شدن به یه فرنچایز رو داشته باشه، از طرف دیگه تو بیانیه معرفی استدیو هم اعلام شد با سونی بر سر اولین بار همکاری دارند. به نظر من اگر احتمال فرانچایز شدنش وجود داشته باشه، اینکه IP دوباره برای ناشر دیگه ای باشه حمافت هست!
خقیقت داره اقا, سونی فقط IP های تحت مالکیت خودش رو منتشر میکنه . اینکه بعد واسه PC عرضه بشه یا نشه هم به تصمیم سونی بستگی داره مثلاً اگر بازی فروش و سود مالی درست درمونی روی PS4 نداشته باشه .
کوجیما همونجوری هم که خودش گفته هیچ ناشری رو مثل سونی پیدا نمیکنه که بتونه اینقدر توی کارش ازادی عمل و حس اعتماد متقابل نسبت به پروژه رو داشته باشه, اینکه IP متعلق به سونی باشه اصلاً اهمیتی برای کوجیما نداره چون داره بازی و ایده های خودشو با خرج یک ناشر دیگه میسازه . این آرزوی هر دولوپری ـه نه حماقت .
کجا من گفتم R@D می تونه بازی رو واسه پلتفرم دیگه منتشر کنه؟ گفتم نمی تونه که مشخص چرا چون با سونی توافق کردند، در این رابطه که IP برای سونی هست هم اصلا شکی نیست و نیازی نیست رو این موضوع تاکید کنید!
گرفتی مارو خدایی ؟! این یعنی چی ؟! "R@D الان میتونه TO1886 رو برای پلتفرم های دیگه عرضه کنه اما قراردادی که قبلا با سونی سر این موضوع بستند این اجازه رو بهشون نمیده (این هم قرارداد هست، نه خواسته و دستور سونی!!!)" ؟ شما اگه میدونستی IP اوردر متعلق به سونی ـه همچین بیانیه ی قشنگی رو نمیدادی که ! وقتی IP مال سونی باشه یعنی سونی دستور و اجازه همچین کاری رو هیچوقت نمیده که روی پلتفرمی غیر از PS منتشر بشه نه قرار دادی که با R@D بسته ! یکی به میخ میزنی یکی به نعل که راه در رو بزاری واسه خودت مثلاً ؟ :))
اینم اشاره کنم که تو پست قبلیتون گفتید Creative Director پروژه جدید کوجیما قراره مارک سرنی باشه، در این صورت کوجیما چکارس؟ من در این رابطه چند منبع رو بررسی کردم، یه تعداد اشاره کردند که سرنی تو ساخت بازی مشارکت داره و یه تعداد دیگه گفتند کارگردان یا تهیه کننده تکنیکی هست، که به همون بحث کمک فنی سونی بر میگرده که تو پست های قبلی اشاره کردم.
The title was revealed as Death Stranding. Mark Cerny (who has worked on series like Sonic the Hedgehog and Ratchet & Clank) is the technical director, and Yoji Shinkawa (who worked with Kojima on the Metal Gear Solid series) is the art director.
Hideo Kojima showed off his new Death Stranding game at Sony’s E3 event

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
@Tommy Fisher
خقیقت داره اقا, سونی فقط IP های تحت مالکیت خودش رو منتشر میکنه . اینکه بعد واسه PC عرضه بشه یا نشه هم به تصمیم سونی بستگی داره مثلاً اگر بازی فروش و سود مالی درست درمونی روی PS4 نداشته باشه .
کوجیما همونجوری هم که خودش گفته هیچ ناشری رو مثل سونی پیدا نمیکنه که بتونه اینقدر توی کارش ازادی عمل و حس اعتماد متقابل نسبت به پروژه رو داشته باشه, اینکه IP متعلق به سونی باشه اصلاً اهمیتی برای کوجیما نداره چون داره بازی و ایده های خودشو با خرج یک ناشر دیگه میسازه . این آرزوی هر دولوپری ـه نه حماقت .
با این اوصاف، از نظر من بازی به هیچ وجه برای PC منتشر نمیشه که این موضوع خلاف تمامی شواهد و اخبار و تاییدهایی هست که قبلا اتفاق افتاده!
گرفتی مارو خدایی ؟! این یعنی چی ؟! "R@D الان میتونه TO1886 رو برای پلتفرم های دیگه عرضه کنه اما قراردادی که قبلا با سونی سر این موضوع بستند این اجازه رو بهشون نمیده (این هم قرارداد هست، نه خواسته و دستور سونی!!!)" ؟ شما اگه میدونستی IP اوردر متعلق به سونی ـه همچین بیانیه ی قشنگی رو نمیدادی که ! وقتی IP مال سونی باشه یعنی سونی دستور و اجازه همچین کاری رو هیچوقت نمیده که روی پلتفرمی غیر از PS منتشر بشه نه قرار دادی که با R@D بسته ! یکی به میخ میزنی یکی به نعل که راه در رو بزاری واسه خودت مثلاً ؟ :))
من قبل از این بحث بیشتر از 30 بار خونده بودم که IP اوردر برای سونی هست.
با این حال، اصلا در نظر میگیریم من دروغ میگم و شما این موضوع رو ثابت کردی و مچ منو گرفتی، خوب بعدش چی؟ کلیت حرف من سر عدم عرضه اوردر رو پلتفرم های دیگه درست بود و اینکه به هر حال این بازی بخاطر دلایلی به پلتفرم های دیگه نماید!
The title was revealed as Death Stranding. Mark Cerny (who has worked on series like Sonic the Hedgehog and Ratchet & Clank) is the technical director, and Yoji Shinkawa (who worked with Kojima on the Metal Gear Solid series) is the art director.
Hideo Kojima showed off his new Death Stranding game at Sony’s E3 event
بنده اشاره کردم سرنی کارگردان یا تهیه کننده تکنیکی هست، یعنی تو مسائل تکنیکی مشارکت داره، یعنی با توجه به دانشی که از سخت افزار PS4 داره به تیم کوجیما رو ساخت بازی برای این کنسول کمک میکنه! من این موضوع اول بحث اشاره کردم، "کمک سونی به تیم کوجیما برای ساخت سریع تر بازی واسه PS4"!

گذشته از تمام این بحث ها، زمان همه چیز رو مشخص میکنه، من احتمال میدم حداقل تا دو سال دیگه جزئیات درست حسابی از بازی کوجیما منتشر نشه با این حال دیر یا زود این این بازی برای PC معرفی میشه. دلیل اینکه الان این اتفاق نیوفتاده هم معرفی بازی بعنوان انحصاری PS4 هست، مثل کاری ها مایکرو با ROTTR کرد. اون زمان بهتر میشه در مورد این بازی صحبت کرد.

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,190
نام
سبحان
فعلا که جایی با منبع ذکر نشده که ip بازی متعلق به سونی هست و وقتی متعلق به سونی نباشه اومدنش برای Pc محتمل هست.کلا توی کنفرانسای E3 توی هر کنفرانس هر شرکتی،چیزی که به نفعشون نباشه گفته نمیشه.مثلا توی کنفرانس مایکروسافت اسمی از نسخه pc بازی Tekken 7 برده نشد ولی بعد کنفرانس دیدیم روی استیم هست.علت این حرکت مایکرو که اسمی از نسخه pc نبرد اینه که به نفعش نبوده.حالا هم فعلا به نفع سونی نیست چیزی بگه ولی در آینده خود کوجیما بازی رو برای Pc منتشر میکنه

• Like
Reactions: Hamid Payne

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خوب به سلامتی یکی کم بود شدن دو نفر فوقش قبلش یه سایت خود کوجیما و بازی برین بد نیست البته مشخصا به نفع شما شاید نباشه رفتن سایت خود بازی :
KOJIMA PRODUCTIONS

وقتی میگه :
DEATH STRANDING is a trademark of Sony Interactive Entertainment America LLC.

یعنی بازی برای سونی یعنی درک چی این موضوع سخته ؟ خدا میدونه .
سونی بخواد بازی روی هر دستگاهی بخواد عرضه میکنه نخواد هیچ کسی هیچ کاری نمیتونه بکنه بازی هم تا الان انحصاری PS معرفی شده خوب حالا بشینین باز تحلیل کنید .
جالبه تو سایت نه کوجیما پروداکشن نه سایت بازی هیچ حرفی از PC زده نشده به جاش تا دلت بخواد PS و PS4 هستش احتمالا کوجیما میترسه سونی از دست بده برای همین نه تو سایت بازی و نه هیچ جای دیگه ای حرف از PC نزده .:-?

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: only sony

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
سونی توی این پروژه حق تصمیم داره حالا چه یه عده بخوان چه نخوان!اگه بازی اومد که خب اومده PC بازا که اینقدر سنگشو به سینه میزنن نصفشون پایرت میکنن میره!
منتهی اگه نیومد اون زمانه که پستای بوکمارک شده کارشناسان فنی شعبه PC سونی واقع در ایران با پیک رایگان دم در خونشون تحویل داده میشه.یه شکلکم بعنوان هدیه در کنارش داده میشه که بزنین سر در اتاقتون:D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
سونی توی این پروژه حق تصمیم داره حالا چه یه عده بخوان چه نخوان!اگه بازی اومد که خب اومده PC بازا که اینقدر سنگشو به سینه میزنن نصفشون پایرت میکنن میره!
منتهی اگه نیومد اون زمانه که پستای بوکمارک شده کارشناسان فنی شعبه PC سونی واقع در ایران با پیک رایگان دم در خونشون تحویل داده میشه.یه شکلکم بعنوان هدیه در کنارش داده میشه که بزنین سر در اتاقتون:D
MGSV که PC بازها "سنگش رو به سینه میزدن" کرک نشد. همینطور n بازی دیگه. ایضا MGSV روی استیم 1 میلیون نسخه فروخته، برخلاف تصور کودکانه شما.

نتیجه گیری اخلاقی:

1- قبل از حرف زدن اطلاعات لازم و کافی داشته باشیم.
2- با توجه به سنمون و اینکه یه آدم بالغ به حساب میاییم، انتظار میره حرف های کودکانه نزنیم.
3- اوریجینال بازی کردن باعث نمیشه خودتون رو از چیزی که هستین، بالاتر بدونین. به طور کلی اگه با خریدن یه محصول فکر کردین که دیگه آدم سابق نیستین، شما یه تازه به دوران رسیده به حساب میایین.

پ.ن: به شخصه برای من "ذره ای" اهمیت نداره که این بازی برای چه پلتفرمی عرضه میشه چون همه سایت میدونن چه ژانری مورد علاقه من هست. ولی خیلی خوبه که آدم وقتی حتی 1% هم در مورد چیزی شک داره، با قاطعیت در موردش حرف نزنه. چون ممکنه با " پست های بوکمارک شده خودش" مواجه بشه.

آخرین ویرایش:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,190
نام
سبحان
تنها دلیل اشتیاق من برای اومدن این بازی روی Pc این هست که بتونم بازی رو با بالاترین کیفیت ممکن و حداقل روی 60 فریم تجربه کنم چون 30 فریم اصلا برام قابل قبول نیست.

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
البته این تو دهنی بزرگ محدودیت ایجاد می کنه برای ادامه دادن فرانچایز اگه احیانا تک نسخه ای نباشه.
شخصا دوست ندارم تو بازی های بزرگ از چهره بازیگر استفاده بشه، استفاده از چهره بازیگر در مورد بازی های متوسط اثر مثبت داره.

O_o
شما این منطق رو از کجا اوردی اخوی؟
اتفاقا اینهمه بازی با چهره ای سینمایی داشتیم که موفق هم بودن, پرچمدارشون همین بازی کوانتوم بریک روی ایکس وان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر