کنفرانس خبری Hideo Kojima در GDC 2013

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
سلام !

89486502262341928329.jpeg

کمتر از نیم ساعت به آغاز کنفرانس خبری Hideo Kojima در GDC 2013 باقی مانده و این کنفرانس در ساعت 22:30 آغاز خواهد شد. قرار است Hideo Kojima خالق سری بازی های Metal Gear در مورد انجین جدید استودیوی خود یعنی Fox Engine صحبت کرده و البته اشاراتی به نسخه جدید MGS یعنی Ground Zeroes داشته باشد و شاهد نمایش تریلری از MGS: Ground Zeroes نیز خواهیم بود. همچنین احتمال اشاره به The Phantom Pain و ارتباط آن با سری MGS نیز وجود داشته و شاید بالاخره رازهای آن تریلر معروف آشکار شود.
=================
در طول کنفرانس مشخص شد که نمایش های MGS: Ground Zeroes و The Phantom Pain متعلق به یک بازی بوده و نسخه بعدی سری MGS با نام کامل Metal Gear Solid V: The Phantom Pain عرضه خواهد شد. در حال حاضر تنها کنسول های PS3 و Xbox 360 به عنوان پلتفورم های بازی معرفی شده اند.

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
100% واسه همین نسله:D! برای من هیچ شکی وجود نداره... فوق العاده بود، عالی بود، بی نظیر بود، کاملا قبول دارم، منتهی دیگه وقتی رُس کنسولهای این نسل کشیده بشه می شه همینی که دارید می بینید. ضمنا، The Last Of Us که ایشالا همه قبول دارن داره با PS3 رندر می شه از باب گرافیک کاملا با MGS V (ها ها:D! چه حالی بکنیم آخر نسلی...) رقابت می کنه. دوستانی که در زمینه مزیّن کردن تاپیکها با عکس ید طویلی دارن (مصطفی، رضا، احسان،...) یه چندتا ازون عکسا بذارن تا به حرف من برسید که MGS V کاملا این نسلیه:D.
===
Behnam_Yakuza
متاسفانه در دام ترولینگ بابک گیر کردی!:D

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
یعنی شما باهوش نیستید ؟ :-/
من دقیقا کی گفتم کوجیما انجین نویسی میکنه یا این انجین رو خودش ساخته؟ دوست دارم به وضوح اون جمله ای که گفتم کوجیما انجین نویسی میکنه رو به من نشون بدید.
وقتی کارکنان Kojima Production همچین کار بزرگی کردن نشون دهنده ی اینه که یه آدم لایق و فهمیده بالاسرشونه. همینجوری دور همی نشستن یه انجین بنویسن.
اینکه دوستان پست های من رو هرجور خودشون دوست دارن تعبیر میکنن و خوشحالی میکنن مشکل من نیست دیگه.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
کوجیما یه کارگردانه درجه یکه..خالق هنره..یک طراح بینظیره..ایشون جوری سکانسهارو کنار هم میچینه که یادت میره که ای بابا این بازیه انقدر جدی نگیر..کسیه که میدونه دقیقا چه زمانی باید چه نوع موسیقی روی چه سکانسی بشینه تا حالت غم بگیرتت ..شایدم گریه..شایدم غصه و حسرت.کوجیما یه کارگردان بی بدیله.ولی اینکه تمام کارهای برنامه نویسی رو هم بخواد خوش انجام بده دیگه وقتی براش نمیمونه تا شاهکاری همچون mgs خلق کنه.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
به نظرم امکانش هست که باز هم همین MGS V: TPP عوض بشه! یعنی باز هم نسخه نهایی این نباشه!
چون تا حالا تو هیچ MGS ـی از اعداد رومی برای شماره گذاری استفاده نشده! نمونه بارز هم همین MGS 4 که روی PS3 اومد!

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,773
نام
محمد امین
به نظرم امکانش هست که باز هم همین MGS V: TPP عوض بشه! یعنی باز هم نسخه نهایی این نباشه!
چون تا حالا تو هیچ MGS ـی از اعداد رومی برای شماره گذاری استفاده نشده! نمونه بارز هم همین MGS 4 که روی PS3 اومد!

حالا تفاوتشون یه 5 و V دیگه چه گیری دادی امیر حسین=))

مهم اینه که بازی معرفی شد

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
100% واسه همین نسله:D! برای من هیچ شکی وجود نداره... فوق العاده بود، عالی بود، بی نظیر بود، کاملا قبول دارم، منتهی دیگه وقتی رُس کنسولهای این نسل کشیده بشه می شه همینی که دارید می بینید. ضمنا، The Last Of Us که ایشالا همه قبول دارن داره با PS3 رندر می شه از باب گرافیک کاملا با MGS V (ها ها:D! چه حالی بکنیم آخر نسلی...) رقابت می کنه. دوستانی که در زمینه مزیّن کردن تاپیکها با عکس ید طویلی دارن (مصطفی، رضا، احسان،...) یه چندتا ازون عکسا بذارن تا به حرف من برسید که MGS V کاملا این نسلیه:D.

اولاً که قربون آواتارت بوشم من :x که مدل جاپونیش هم هست >:d<
دویوماً هم ما نیز با شوما کاملاً موافقیم که بازی این نسلیست !!!!

سیوماً من گرافیک مرافیک نمیدونم کیه ولی گفتی عکس من 3 عکس مورد علاقه ی خودم رو میگذارم :D

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
اون یارو که با صورت بانداژ شده اسنیک رو همراهی میکرد احتمالا یا کازو میلر یا اسلات هست و از بانداژ استفاده کرده که شبیه بیمارها بشه و راحت بتونه به بیمارستان نفوذ کنه و اسنیک رو فراری بده.
در ضمن من فکر میکنم که بازی برای نسل بعد باشه.چون اگه کوجیما بخواد یه عنوان با این عظمت رو اخر این نسل عرضه کنه , نسل بعد میخواد چیکار کنه؟؟مخصوصا در برابر درخواست طرفدارای mgs؟؟

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,773
نام
محمد امین
اون یارو که با صورت بانداژ شده اسنیک رو همراهی میکرد احتمالا یا کازو میلر یا اسلات هست و از بانداژ استفاده کرده که شبیه بیمارها بشه و راحت بتونه به بیمارستان نفوذ کنه و اسنیک رو فراری بده.
در ضمن من فکر میکنم که بازی برای نسل بعد باشه.چون اگه کوجیما بخواد یه عنوان با این عظمت رو اخر این نسل عرضه کنه , نسل بعد میخواد چیکار کنه؟؟مخصوصا در برابر درخواست طرفدارای mgs؟؟

فکر نکنم این 2 تا باشن اسلات پیر شده دیگه نمیتونه خم بشه!!!!!!!!!!! ولی عجب صدای خفی داشت هرکس بود ( صدای شخصیت اول 24 ) :x

--------------------------

خب برای نسل بعد یه نسخه دیگه میسازه کاری نداره:d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
حالا چرا توی این ویدئوی گیم پلی ، برادر باندپیچی شده ـمون کلاً کاری با Big Boss نداره ؟! :D Big Boss خیلی سوزناک روی زمین میخزه و اون یارو هم انگار نه انگار ! فقط یه تیکه میاد میگیرتش و اون وری ـش میکنه که در جهت مخالف بتونه بخزه !! lol
بعید نیست اون نظریه ای که قبلاً هم در موردش صحبت کردیم واقعیت داشته باشه و این یارو باندپیچی شده اصلاً وجود خارجی نداشته باشه. یه جورایی توهم Big Boss باشه.
یه نکته جالب هم توی همین ویدئوی گیم پلی وجود داره. همون اول کار یارو به Big Boss میگه : Ok Ahab time to go
این Ahab کاراکتر رمان Moby Dick هست ! :D یعنی همون رمانی که اسم استودیوی تخیلی بازی رو از روش برداشتن و اون نهنگی که توی تریلرها هست و ... این موضوع Ahab به نظرم میتونه یکی دیگه از دلایلی باشه که طرف وجود خارجی نداره و توی تفکرات Big Boss هست. باز همین Ahab هست که توی رمان Moby Dick دچار بیماری Phantom Pain هست !!

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,018
نام
Milad
من تریلر 40 مگی رو گرفتم دوستانی که با کیفیت بالا دیدن تریلر رو افکت آتش خوب بود؟ چون به نظرم ضعیف ترین قسمت گرافیکی همین افکت بود و در حد GeOW 2 ....
BigBoss بهتر از Snake هست وسلام :d

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
حالا چرا توی این ویدئوی گیم پلی ، برادر باندپیچی شده ـمون کلاً کاری با Big Boss نداره ؟! :D Big Boss خیلی سوزناک روی زمین میخزه و اون یارو هم انگار نه انگار ! فقط یه تیکه میاد میگیرتش و اون وری ـش میکنه که در جهت مخالف بتونه بخزه !! lol
بعید نیست اون نظریه ای که قبلاً هم در موردش صحبت کردیم واقعیت داشته باشه و این یارو باندپیچی شده اصلاً وجود خارجی نداشته باشه. یه جورایی توهم Big Boss باشه.
یه نکته جالب هم توی همین ویدئوی گیم پلی وجود داره. همون اول کار یارو به Big Boss میگه : Ok Ahab time to go
این Ahab کاراکتر رمان Moby Dick هست ! :D یعنی همون رمانی که اسم استودیوی تخیلی بازی رو از روش برداشتن و اون نهنگی که توی تریلرها هست و ... این موضوع Ahab به نظرم میتونه یکی دیگه از دلایلی باشه که طرف وجود خارجی نداره و توی تفکرات Big Boss هست. باز همین Ahab هست که توی رمان Moby Dick دچار بیماری Phantom Pain هست !!

دقیقا" ، چرا کمکش نمیکرد؟
اون عکسی که دو دفعه روش زوم کردن چی بود؟ عکس خود بیگ باس بود؟ احتمالا" به قول شما توهم زده!
----------
اسب تک شاخ:
tak_shakh.png
فکر کنم به شاخ بیگ باس ربط داشته باشه .

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
این دوتا شبیه هم نیستن.مخصوصا لب و لوچه هاشون:d
3sljlp1by79abqj9ya.jpg
vuyf1u9jbudddpze95w3.jpg

..............................................................................
راستی اینجا کوجیما به این دوتا چی میگه که میخندن؟؟؟؟:d
rzkkhx08exn0zut0mj0.jpg

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
دقیقا" ، چرا کمکش نمیکرد؟
اون عکسی که دو دفعه روش زوم کردن چی بود؟ عکس خود بیگ باس بود؟ احتمالا" به قول شما توهم زده!
----------
اسب تک شاخ:
tak_shakh.png
فکر کنم به شاخ بیگ باس ربط داشته باشه .
پوستر Ground Zeroes بود !! :D همون Big Boss روی پوستر هست.
کلاً شاخ نقش پررنگی توی تریلر داشت !! :D از شاخ اسب گرفته تا اون یارو که از توی آتیش بیرون میاد و حتی خود Big Boss. معلوم نیست نقش این شاخ ها توی کابوس های Big Boss چیه !

یه عده توی Neogaf رفتن سراغ بحث Project Ogre و ارتباطش با این شاخ ها. Oni معادل Ogre توی داستان های ژاپنی هست. یه همچین قیافه ای هم داره و معمولاً با شاخ طراحی میشه :

99224982044126394613.jpg

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
پوستر Ground Zeroes بود !! :D همون Big Boss روی پوستر هست.
کلاً شاخ نقش پررنگی توی تریلر داشت !! :D از شاخ اسب گرفته تا اون یارو که از توی آتیش بیرون میاد و حتی خود Big Boss. معلوم نیست نقش این شاخ ها توی کابوس های Big Boss چیه !

یه عده توی Neogaf رفتن سراغ بحث Project Ogre و ارتباطش با این شاخ ها. Oni معادل Ogre توی داستان های ژاپنی هست. یه همچین قیافه ای هم داره و معمولاً با شاخ طراحی میشه :

99224982044126394613.jpg

مرسی از اطلاعات خوبت آریا جان
تو این قسمت هم داره به اسب شاخدار شلیک میکنه
من اول فکر میکردم این اسب همون اسب باس باشه ولی اسب سفید ناجی بیگ باسه اون یکی شیطانیه ،

tak2.png

شاید هم این آتش نشانه خشم و انتقام باشه چون تو بعضی جاها نور جایگزین آتش میشه
yahoo_7.gif

nor.png

ولی هر چی که هست قدرت اون کسی که آتش خشم و انتقام تمام وجودش رو گرفته خیلی بیشتر هست ، همونی
که همه جا رو به اتش میکشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر