کنسولهایه کپیخور به هیچ وجه به لایو وصل نشوید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
خیلی ها که MW3 رو نمی تونند بازی کنند این روش رو تست کردن و میگن فلگ نشدن!
پس یه جای کار میلنگه

spirant

کاربر سایت
Sep 7, 2011
61
نام
شاهین
من میگم هیچ راهی برای تشخیص فلگ شدن نیست اصلا امکان داره چیزه به نام فلگ نداشته باشه یه دو سال پیش موج بن امده
یجا خوندم تنها برای تشخیص دادن فلگ شدیم یا برید بازی های کپی رو رو هارد کپی کنی و بازی رو هارد اجرا نمیشه و با ارور مواجه میشی
من امروز GEOW2 رو هاردم نصب کردم دکمه A رو میزم بدونی که درایور صدای بده بازی درجا اجرا شد صحنه اول اپیک رو اورد یعنی سرعت درایور تو داشبورد جدید وحشناک رفته بالا

---------- نوشته در 01:56 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:55 AM ارسال شده بود ----------

این جمعه جمعه ای سیاه هست ببینم واقعا برای ما سیاه هست

از وحشتناک اوونور تر یادتونه تو تنظیمات که می خواستید برگردید چقدر طول می داد؟ اما تو این داشبورد با سرعت نور کار میکنه و دستگاه کمترین صدا رو میده.

---------- نوشته در 12:59 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:58 AM ارسال شده بود ----------

خیلی ها که MW3 رو نمی تونند بازی کنند این روش رو تست کردن و میگن فلگ نشدن!
پس یه جای کار میلنگه
دقیقا می شه این روش رو توضیح بدی ما هم تست کنیم؟

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
از وحشتناک اوونور تر یادتونه تو تنظیمات که می خواستید برگردید چقدر طول می داد؟ اما تو این داشبورد با سرعت نور کار میکنه و دستگاه کمترین صدا رو میده.

---------- نوشته در 12:59 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی Lدر 12:58 AM ارسال شده بود ----------

مخصوصا تو سان این شدن پروفایل
یا وقتی میخواد به لایو وصل شه درجا ارور میده
و اگه توجه کنی صدای ووووووو تو درایور میشنوی که این نشون میده سرعت چرخش درایور بیشتر شده

spirant

کاربر سایت
Sep 7, 2011
61
نام
شاهین
ماشالااااا تاپیک رسید به صفحه ی 12 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مدیر چرا ساکتی. بیچاره فقط 2 تا پست گذاشته. فرصت نکرده حرف بزنه بدبخت.:))

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
من به این c4eva شک ندارم که تا یک هفته دیکه کارمونو راه میندازه.شک نکنید.

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza

---------- نوشته در 12:59 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:58 AM ارسال شده بود ----------

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=38022&page=4

spirant

کاربر سایت
Sep 7, 2011
61
نام
شاهین
مخصوصا تو سان این شدن پروفایل
یا وقتی میخواد به لایو وصل شه درجا ارور میده
و اگه توجه کنی صدای ووووووو تو درایور میشنوی که این نشون میده سرعت چرخش درایور بیشتر شده
توضیح بده به شیوه ی تو تست کنیم ببینیم فلگ شدیم یا نه.

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
ماشالااااا تاپیک رسید به صفحه ی 12 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مدیر چرا ساکتی. بیچاره فقط 2 تا پست گذاشته. فرصت نکرده حرف بزنه بدبخت.:))

مدیر شاید مثله ما بیکار نباشه که مغز تو کلمون نیست و تا 5 صبح پشت pc و live هستیم . ایول مدیر.

spirant

کاربر سایت
Sep 7, 2011
61
نام
شاهین
مدیر شاید مثله ما بیکار نباشه که مغز تو کلمون نیست و تا 5 صبح پشت pc و live هستیم . ایول مدیر.
موافقم

---------- نوشته در 01:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:05 AM ارسال شده بود ----------

من به این c4eva شک ندارم که تا یک هفته دیکه کارمونو راه میندازه.شک نکنید.
پ ن پ

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
توضیح بده به شیوه ی تو تست کنیم ببینیم فلگ شدیم یا نه.
من شیوای ندارم اصلا امتحان نکنی بهتر مثلا یعنی بدونی میمیری یا نه که امکان داره اشتباه دربیاد
شیوه اینکه بازی رو هارد اجرا نمیشه الان برو بازی های XGD3 رو بزار اجرا نمیشن ولی بازی های معمولی رو بزار اجرا میشه
به طور کلی روشی برای اینکار وجود نداره

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
520
نام
فرشید
به نظر من این آبدیت به صورت رندوم چند تا از بازی هارو انتخاب میکنه که اجرا نشن برای همین برای هرکس یجوره.
با توجه به اینکه فایل ابدیت برای همه یکیه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر