کمک یک مشکل جدی

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام
حدود 1 ماه پیش بود که من اومدن سیستمم رو روشن کردم ولی دیدم که تصویر نمیاد و چراغ هارد و سیدی رام و دیویدی رایتر روشن مونده یه چند بار خاموش روشن کردم درست شد ولی چند روز بعد هم دوباره همینطوری شد هر کاری کردم دیگه نشد بعد رفتم قطعات رو تست کردم گرافیک رو عوض کردم بازم روشن نشد پاور هم عوض کردم بازم نشد سی پی یو هم عوض کردم بازم نشد خلاصه همه چیز رو تست کردم و به این نتیجه رسیدم که مادربرد خراب شده دادم گارنتی گفت 1 هفته طول میکشه منم صبر نکردم رفتم یه مادربرد نو خریدم خب نصبش کردم سیستم اومد بالا ولی حالا یه مشکل دیگه داشتم اینکه همش کامپیوتر ریست میشه بیشتر هم موقع بازی کردن خب گفتم شاید با گرافیک من این مادربرد خوب کار نمیکنه رفتم مادربرد رو از گارانتی گرفتم دوباره همون قلبی رو نصب کردم اومدم روشن کنم دوباره مثل قبل بود سیستم بالا نمیومد مانیتور هم روشن نمیشد خب منم تو گارانتی تست کرده بودن درست بود خب یه خورده بهش ور رفتم درست شد وقتی که اومد بالا این هم باز ریست شد مثل قبلی بعد که اومد بالا داشتم بازی میکردم یه هو مانیتور خاموش شد کلا موس هم چراغش خاموش شده بود با اینکه سیستم هنوز روشن بود خلاصه هر نیم ساعت یک بار یا ریست میشه یا مانیتور خاموش میشه
و من تو این 1 ماه هنوز نفهمیدم مشکل از چیه گفتم شاید اینجا بگم اساتید سایت یه کمکی به من بکنن مشکل من خیلی جدی است هیچ کس نتونست کمک کنه :cry: :cry: :cry:
وقتی هم ریست میشه میاد بالا یه ارور میده که من یادم نمیاد الان چی بود ولی قبلا به محمد جان گفته بودم حالا اگه یادم اومد میگم اگه محمد جان هنوز اون عکس رو داره ممنون میشم بزرای برام
خلاصه من منتظر کمک شما هستم :sad: :sad:
اگه خواستید اطلاعات بیشتری هم میدم

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
خوب حتما ويندوزت رو عوض کردي
ريست کردن سيستم به خيلي چيزها ممکنه بستگي داشته باشه از رم بگير تا حتي فن سي پي يو اگه خوب کار نکنه باعث ميشه اين مشکلات پديد بيان
باز هم اگه ميتوني اطلاعات ديگه اي رو بده
دوستان زيادن اميد واريم بتونيم مشکلتو حل کنيم

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Dr.XJ:
خوب حتما ويندوزت رو عوض کردي
ريست کردن سيستم به خيلي چيزها ممکنه بستگي داشته باشه از رم بگير تا حتي فن سي پي يو اگه خوب کار نکنه باعث ميشه اين مشکلات پديد بيان
باز هم اگه ميتوني اطلاعات ديگه اي رو بده
دوستان زيادن اميد واريم بتونيم مشکلتو حل کنيم
خب اولین کاری که کردم ویندوز رو عوض کردم ولی نشد
رم ها رو هم تست کردم اونا هم سالم هستن
اون مشکل ریست شدن تو مادربرد جدید بود یعنی giga ولی این مشکل من تو مادربرد قدیمیم asus اینه که یه هو مانیتور خاموش میشه هیچ تصویری ندارم کیبور هم کار نمیکنه موس هم کار نمیکنه
یعنی امکان داره مثلا تو giga ریست میشه و تو asus مانیتور خاموش میشه منظورم اینه که این دو تا حتما یه ربطی به هم دارن دیگه درضمن 1 بار هم تو این asus ریست شد و همون ارور داد که تو گیگا میداد
خلاصه هر کاری که فکرشو میکردم انجام دادم ولی بازم نشد

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام
من الان نمیتونم اون عکس رو بزارم.
حتما فردا یا امشب این عکسو میزارم.
ببین اقا علی رضا شما دیگه نیومده تا بهت بگم.
یه تماسی با من بگیر تا بهت بگم.
فکر کنم مشکلتو بتونم حل کنم.یعنی فکر کنم راه حلشو گیر اوردم.
تمام حرف دوستان درسته.بعضی موقع ها یک رم با یه مینی ست نمیشه و ایراد پیدا میکنه.یا مثلا به قول اقا مهر پویا فنت مشکل داره.
ولی برای دستگاه تو فکر کنم فهمیدم مشکلت چیه؟؟
یه خبر بهم بده بگم چه کنی؟؟؟

بای بای

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Hellgate:london:
سلام
من الان نمیتونم اون عکس رو بزارم.
حتما فردا یا امشب این عکسو میزارم.
ببین اقا علی رضا شما دیگه نیومده تا بهت بگم.
یه تماسی با من بگیر تا بهت بگم.
فکر کنم مشکلتو بتونم حل کنم.یعنی فکر کنم راه حلشو گیر اوردم.
تمام حرف دوستان درسته.بعضی موقع ها یک رم با یه مینی ست نمیشه و ایراد پیدا میکنه.یا مثلا به قول اقا مهر پویا فنت مشکل داره.
ولی برای دستگاه تو فکر کنم فهمیدم مشکلت چیه؟؟
یه خبر بهم بده بگم چه کنی؟؟؟

بای بای
باشه بهت خبر میدم
آقا من اول 3 تا رم داشتم 2 تا 256 و یه 512
خب گفتم شاید برای رم باشه اون 2 تا رو دادم یه 512 گرفتم ولی بازم مشکل حل نشد

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
آقا من امروز power سیستم رو هم عوض کردم جالب حالا یه اتفاق دیگه میفته اینکه سیستم همش هنگ میکنه :lol: :cry: :cry: :cry: :lol: :cry:
فکر کنم اگه یه چیزه دیگش رو هم عوض کنم یه اتفاق دیگه بیفته
حالا فقط هنگ میکنه قبلا مانیتور خاموش میشد قبلش هم ریست میکرد حالا بعدا دیگه چه اتفاقی بیفته خدا میدونه
ترو خدا یکی بداد من برسه 1 ماه که نتونستم هیچ کاری بکنم هر لحظه هم امکان داره دیگه سیستم بالا نیاد آقا محمد پس چی شد قرار بود بگی بهم چجوری درستش کنم؟
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
مارك ram هايي كه داري چيه ؟

ايا جفتش يكي هست يا نه فرق داره ؟

اگر فرق داره مشكل از رم سيستمت هست كه با همديگه conflict دارن.

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Ali_Mojarad:
مارك ram هايي كه داري چيه ؟

ايا جفتش يكي هست يا نه فرق داره ؟

اگر فرق داره مشكل از رم سيستمت هست كه با همديگه conflict دارن.
ممنون از شما که به فکر مشکل من هستید
یکیش کینگ استون است یکیش هم ژل(جل) است
نمیدونم شاید همینطور باشه ولی من دیروز فقط ژل رو انداخته بودم بازم مانیتور خاموش شد
حالا من امروز هم با یک رم کار میکنم ببینم چی میشه اگه نشد چی؟
الان هم سیستم هنگ میکنه هم ریست میشه هم مانیتور خاموش میشه اگه یه چیزه دیگه رو عوض کنم فکر کنم یه مشکل دیگه بوجود بیاد
ممنون از شما که به فکر مشکل من هستید

آخرین ویرایش:

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,982
نام
Behzad
سلام دوست عزیز :
می خواستم در مورد مشکلت باهات حرف بزنم این که مشکل شما از مادربرد است نه رم نه سی پی یو نه گرافیک من هم همچینین مشکلی برام پیش اومده بود همین کارهایی که شما کرده بودید من هم کردم ولی معلوم شد که مشکلم از مادربردم و مادربردم رو عوض کردم مشکل شما ازمادربرد

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط ranger_naval_usa:
سلام دوست عزیز :
می خواستم در مورد مشکلت باهات حرف بزنم این که مشکل شما از مادربرد است نه رم نه سی پی یو نه گرافیک من هم همچینین مشکلی برام پیش اومده بود همین کارهایی که شما کرده بودید من هم کردم ولی معلوم شد که مشکلم از مادربردم و مادربردم رو عوض کردم مشکل شما ازمادربرد
ممنون دوست عزیز ولی اگه یه زره مطالب من رو با دقت میخوندی میدیدی که من مادربردم رو هم عوض کردم ولی بازم نشد
ولی به نظر مشکل من همونی بود که علی آقا و محمد جان میگفتم یعنی از رم بود من امروز تا الان دارم با رم ژل 512 کار میکنم هنوز مشکلی پیش نیومده فعلا کینگ استون رو گذاشتم کنار تا یه فکری به حالش بکنم
راستی علی آقا من اگه تا فردا هم مشکلی بوجود نیومد به جای کینگ استون چه رمی بگیرم با هاش خوب کار بکن همون ژل خوبه دیگه نه؟

Ali

Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
راستی علی آقا من اگه تا فردا هم مشکلی بوجود نیومد به جای کینگ استون چه رمی بگیرم با هاش خوب کار بکن همون ژل خوبه دیگه نه؟

احتمالا رم كينگ استونت نيم سوز شده

شما براي اينكه مشكلي برات پيش نياد از رم ژل استفاده كن

اگر مادر بردت duall ddr هست رم دومي رو هم كه اضافه ميكني 512 باشه و باس اون هم مثل رم اولت

موفق باشي

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Ali_Mojarad:
احتمالا رم كينگ استونت نيم سوز شده

شما براي اينكه مشكلي برات پيش نياد از رم ژل استفاده كن

اگر مادر بردت duall ddr هست رم دومي رو هم كه اضافه ميكني 512 باشه و باس اون هم مثل رم اولت

موفق باشي
سلام واقعا دست همتون درد نکنه علی جان و مجمد جان ممنون به نظر مشکل من که حل شده و دیگه مشکلی ندارم البته درسته که دیروز مشکلی نبود ولی به هر حال تا امشب دیگه حتما معلوم میشه ولی در کل انگاری این 1 دونه رم 1 ماه منو سر کار گذاشته بود
حالا این رم که میگی نیم سوز شده رو گارانتی قبول میکنه یا نه ؟
راستش رو بخاهی من این کینگ استون رو جدید خریده بودم 1 ماه هم نمیشه که همه چیز منو داشت نابود میکرد یعنی حالا حتما نیم سوز شده دیگه نه؟

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
سلام واقعا دست همتون درد نکنه علی جان و مجمد جان ممنون به نظر مشکل من که حل شده و دیگه مشکلی ندارم البته درسته که دیروز مشکلی نبود ولی به هر حال تا امشب دیگه حتما معلوم میشه ولی در کل انگاری این 1 دونه رم 1 ماه منو سر کار گذاشته بود
حالا این رم که میگی نیم سوز شده رو گارانتی قبول میکنه یا نه ؟
راستش رو بخاهی من این کینگ استون رو جدید خریده بودم 1 ماه هم نمیشه که همه چیز منو داشت نابود میکرد یعنی حالا حتما نیم سوز شده دیگه نه؟
سلام
تمام زحمت ها رو علی اقا کشیدن.من فقط چند تا PM به اقا علی رضا دادم و راهنمایی کردم.
در ضمن یه سوال:
رم کینگی که خریدی اصل بود.
با گارانتی.
چون ببین اقا علی رضا.
رم های کینگ اصلی که گارانتی داره.یه جعبه ابی رنگ داره و داخل جعبه ابی رنگتم باید بسته رمت باشه.و پشت بورد رمت هم باید ارم گارانتی خورده باشه.
البته تو همین ها هم مغازه داره ها لطف میکنن جنس تقلبی میزارن میندازن به امسال منو شما که وارد نیستیم.
در ضمن من نفهمیدم تو با رم کینگم امتحان کردی به تنهایی.بازم همون مشکلت پا برجا بود.
اگه اره
خوب مشکل رمته.
ولی اگه با اون مشکلی نداشتی قطعا رم ژل و کینگت با هم Conflict داشتن.
پس قبل از اینکه رم کینگتو رد کنی یه چک کن ببین با رم کینگ به تنهایی هنوز مشکل داری یا نه؟؟؟
اگه داشتی خوب قطعا رمت یا نیم سوز شده یا از اون (ببخشیدا)رم های اشغال تو بازار هستش که سرت کلاه گذاشتن.
پس یه چک کن.
بعد برا فروش یا تعویض اقدام کن.
خبرشو بده.
اگه بتونم بازم کمک میکنم.

البته اقا علی رضا انگار وارد ترن.از ایشون هم سوال کن.
خداحافظ

Ali

Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
البته اقا علی رضا انگار وارد ترن.از ایشون هم سوال کن.

من علي هستم
wink.gif

شما ramرو ببر گارانتي برات عوض ميكنن

گارانتي اصلي گينگ استون (ايمان تك ) هستش به بقيه اطميناني نيست

موفق باشيد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر