کمک در Resident Evil 4

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
آخه یکی می گفت اشلی زامبی شده مجبور می شی بکشیش.......یکی می گفت با آر پی جی هلی کوپتر رو زده همه چیز تموم شده من هم که همون پایان عادی کلید رو برام از تو هلی کوپتر پرت کرد منم سری فرار کردم با اشلی سوار جت اسکی شدم و رفتیم.........
:confused:

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
آخه یکی می گفت اشلی زامبی شده مجبور می شی بکشیش.......یکی می گفت با آر پی جی هلی کوپتر رو زده همه چیز تموم شده من هم که همون پایان عادی کلید رو برام از تو هلی کوپتر پرت کرد منم سری فرار کردم با اشلی سوار جت اسکی شدم و رفتیم.........
:confused:

همون پایانی که خودت دیدی اصلشه بقه شایعه پرونی کردن آخه اگه اشلی زامبی میشه پس اونجایی که میرن ویروسو میکشن برای چیه ؟;)

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
بازی یک دونه پایان بیشتر نداره(همونی که خودتون رفتید) بقیه به احتمال زیاد اشتباهی دیدن یا خواستن آخرشو هیجانی کنن.

اونجا زامبی گیر نمیومد که بخواد اشلی رو هم بکنه.انکه هیچی;)
تو بازی لیون از ساکش ار پی جی میتونست در بیاره ولی تو دمو...بعید میدونم.:)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
رهام جان کی همچین اطلاعات غلطی در اختیارت قرار داده :cheesygri بچه ها گفتن دیگه لازم نیست منم توضیح بدم ;)

اين جمله خبري بود و در پاسخ دوستمون بود كه تو كليسا مشكل داشت
هاااا از اون لحاظ

m_nikakhtar

کاربر سایت
Aug 3, 2006
50
re4

باسلام وخسته نباشيد
درمرحله اي ازبازي كه سالازاربه داخل پوسته يك غول داراي دستهاي بزرگ مي ره وبا ليون مي جنگه بازدن چندتيربه دست غول دست آن به داخل مي رودوسپس بازدن چندتيربه چشم غول پوسته بازشده وسالازاربيرون مي آيد ولي هرچه به اون شليك ميكنيم ازبين نمي ره حتي چندين باراين كارروانجام ميدم يعني چندين باربازدن تيربه چشم غول پوسته بازميشه ولي سالازاردراثرتيرها نميميره ودرآخرليون يا به وسيله دستهاي غول ويا به وسيله عقربها ازبين ميره.لطفآراهنمايي بفرماييد

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
روش زدن سالازار همینه یعنی به چشم اون هیولا بزنی تا خود سالازار رو ببینی بعد بهش تیر بزنی.... چندیدن بار این کار رو انجام بدی کارش تمومه
اگر صبر نداری میتونی 30000 تا خرج کنی و یه راکت لانچر بگیری و وقتی پوسته باز شد با یه ار پی جی کارش رو تموم کنی

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
مرسی بچه ها از دوباره تموم کردن بازی نجاتم دادین....
اینجا 100000001 شایعه هست منم الان یک ماه هست Ps2 دار شدم دوباره.........
آهان راستی یک سوال برای اینکه همه چیز باز بشه چه کارهایی باید کرد؟؟؟؟؟
در مورد کشتن سالازار روش من تیر زدن با handgun به چشم و با magnum به سالازار بود و خیلی راحت کشتمش........

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
من یه سوال دارم فقط نخندید
من بازی رو رو نرمال تموم کردم بعد خورد به امتحانا ما هم داریم میخونیم(چون نمونه دولتی)
حالا من سلاح بی نهایت از کجا بیارم جواب بدید

liyona

کاربر سایت
Nov 27, 2006
337
مرسی بچه ها از دوباره تموم کردن بازی نجاتم دادین....
اینجا 100000001 شایعه هست منم الان یک ماه هست Ps2 دار شدم دوباره.........
آهان راستی یک سوال برای اینکه همه چیز باز بشه چه کارهایی باید کرد؟؟؟؟؟
در مورد کشتن سالازار روش من تیر زدن با handgun به چشم و با magnum به سالازار بود و خیلی راحت کشتمش........

چند تا رو ميشه خريد
سخت ترين هم اینه که بايد با همه کاراکتر ها 5 star بگيری

MaSouD_FifaGameR

کاربر سایت
Sep 29, 2006
59
نام
masoud
من یه سوال دارم فقط نخندید
من بازی رو رو نرمال تموم کردم بعد خورد به امتحانا ما هم داریم میخونیم(چون نمونه دولتی)
حالا من سلاح بی نهایت از کجا بیارم جواب بدید

سلام

سیو تمامی مراحل . تمامی اسلحه ها. مهمات بی نهایت.توانایی بازی با شخصیت های دیگر
http://www.4shared.com/file/18945867/8dc3a82b/RE4_UNLoCk.html
نشانه گیری و شلیک با ماوس: http://www.4shared.com/file/18945805/35976e81/Loader.html
و http://www.4shared.com/file/18945804/42905e17/DInputHook.html
بعد از دانلود فایل هارو تو محل نصب بازی کپی کنین :cheesygri

صورتي

کاربر سایت
Aug 2, 2007
68
من بازي resident evil3را نصب كردم ولي فقط يك دمو نشان ميدهد و بعد صفحه سياه ميشه و يك جمله انگليسي پايين صفحه نوشته و بعد كامپيوتر هنگ ميكنه و من مجبورم restart كنم در ضمن رم كامپيوترم 256است و كارت گرافيكم 128است مرا راهنمايي كنيد:confused::confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر