کمک در Resident Evil 4

m_nikakhtar

کاربر سایت
Aug 3, 2006
50
Resident evil 4

باسلام.دريكي ازمراحل بازي به يك غول برخوردكردم كه دريك محوطه دايره شكل كه چندتاكلبه هم دراون هست ويك سگ هم به كمك مي آد.غوله درختهارومي كنه وياباسنگهاي بزرگ حمله مي كنه.نمي تونم غول روازبين ببرم.لطفآكمك كنيد

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین

m_nikakhtar

کاربر سایت
Aug 3, 2006
50
Resident evil 4

باسلام.دريكي ازمراحل بازي به يك غول برخوردكردم كه دريك محوطه دايره شكل كه چندتاكلبه هم دراون هست ويك سگ هم به كمك مي آد.غوله درختهارومي كنه وياباسنگهاي بزرگ حمله مي كنه.نمي تونم غول روازبين ببرم.لطفآكمك كنيد

x_omid_360

کاربر سایت
Feb 2, 2006
448
نام
امید
سعی کن همون اول سریع بهش تیراندازی کنی وقتی سرشو گرفت و خم شد یه چیزی رو کمرش دیده میشه یا با شاتگان بزنش یا به غول نزدیک شو و با چاقو تو مینی گیم بزنش

Black_cloud

کاربر سایت
Mar 15, 2007
182
نام
Mohammad REza
سلام دوستان آقا من یه جا گیر کردم. اونجا که این یارو قد کوتاهه با اوون جونوره ترکیب میشه و یه غول خفن درس میشه. هر چی بهش تیر می زنم اصلا ککشم نمی گزه. راه خاصی داره کشتن این؟؟؟

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
سلام دوستان آقا من یه جا گیر کردم. اونجا که این یارو قد کوتاهه با اوون جونوره ترکیب میشه و یه غول خفن درس میشه. هر چی بهش تیر می زنم اصلا ککشم نمی گزه. راه خاصی داره کشتن این؟؟؟

باید اول به چشم جونور که وسط هست تیر یزنی بعد خم میشه پایین حفاظه سالازار میره کنار میتونی با تیر بزنیش او دوتا جونور گوشه هم اگه با تیر بزنی برای مدتی میرن تو سوراخشون.

Black_cloud

کاربر سایت
Mar 15, 2007
182
نام
Mohammad REza
آقا دستت درد نکنه بد اینارو از پایین انجام بدم یا از بالا از پایین این جونورا اذیت می کنن بالام که هی مزنن آدمو :(

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
آقا دستت درد نکنه بد اینارو از پایین انجام بدم یا از بالا از پایین این جونورا اذیت می کنن بالام که هی مزنن آدمو :(
از بالا راحتر چون فوقش چند تا جا خالی میدی فقط باید مواظب باشی که اونی که چشم داره نخورتت یعنی زمانی که داشت دهنشو باز میکرد برو پایین یا به گوشه ها فرار کن.

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,686
نام
Sepehr
دوست عزیز من بهت پیشنهاد میکنم که اول یه آر پی جی بخری.بعد بو یوزی چشم طرف را نشونه بگیر.وقتی زدیش و اون حفظه باز شد با آر پی جی دقیق بزن به سالازار(همون کوتوله-هه).
تمام! طرف مرد!

dahaka

کاربر سایت
Feb 17, 2007
18
کمک

اول سلام . دوم پیشاپیش عیدتون مبارک . آقایون حرفه ای من در اویل 4 آنجایی
که کنترل اشلی ( دختره ) را بدست دارم به یک پازل بر خوردم که هرکاری می کنم
نمیشود حلش کرد اگر کسی راه حلش را دارد لطف کند و سوال دیگر این که محل سیوهای
بازی در کجای هارد است . با تشکر

سال نو مبارک
:(

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
شما همون اول بدون هیچ حرکت اضافی این کار رو انجام بده.....
از سمت چپ ستون اول، قسمت وسطی رو به سمت وسط ببر....بعدش از ستون اول قسمت پایین شروع کن بده بالا.... همینجوری ادامه بده

dahaka

کاربر سایت
Feb 17, 2007
18
سلام وکمک

سلام . من اونجائی که لیون مکانیزم چرخ دنده را درست میکند گیر کردم اول پل جابه جا شده ولی هیچ راهی
نیست که به پل برسم لطفا کمک کنید
:( :( :( :( :( :( :( :( :(

Black_cloud

کاربر سایت
Mar 15, 2007
182
نام
Mohammad REza
گمونم اگه درست بگم باید از نوردبونا بری پایین بد می رسی به همون طبقه که اولش اومدی تو. اونجام باز یه نوردبون هس که از اونم می ری پایین و...

Paymax

کاربر سایت
Aug 6, 2006
179
نام
پیمان نیکخواه
Rpg

به قول dj_mj غوله دیگه باید بزنی تا بمیره میخوای با RPG یه دونه بزن بمیره. تازه تو اول بازی بازی هستی از این سختتراش میان جلوتر;) دل به کار بده:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر