کمک در God of War

only4u-m

کاربر سایت
Feb 25, 2010
22
نام
هادی
دوستان این علامت پایین سمت راست نبود و تازه اومده کسی می دونه این چیه؟ (شاید با این مشکل من حل بشه)

00065314.jpg

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
دوستان این علامت پایین سمت راست نبود و تازه اومده کسی می دونه این چیه؟ (شاید با این مشکل من حل بشه)

00065314.jpg
عزيزم اون Rage of the Gods هستش و وقتی که L3 و R3 رو با هم فشار بدی فعال ميشه و به يه قدرت بسيار بالا ميرسی ولی برای يه لحظه کوتاه

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
رفیق تیرکمون در کار نیست!
زئوس بهت به قدرتی داد که می تونی رعد پرت کنی تو این عکسی هم که گذاشتی انتخابش کردی، با اون ، اون یارو پیزوریه (:cheesygri) رو بزن.
اون ازترسش نمی خواد که جک جونورا بیان اونور.

only4u-m

کاربر سایت
Feb 25, 2010
22
نام
هادی
soroushq عزیز خیلی ممنون:cheesygri واقعا خوشحالم کردی پس اون قدرتی که همه می گفتن این بود...
ولی من این عکس رو از تو نت برداشتم و هنوز خودم این قدرت رو ندارم نمی دونی از کجا می تونم این قدرت رو بدست بیارم؟

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
وقتی به پل میرسی دو تا مسیر داری...در واقع 3 تا....یکی اون مسیری که ازش اومدی،یکی مسیر عبوری از پل که فعلا تعطیله و یکی دیگه سمت راست پل که در تصویر قابل مشاهده نیشت و باید هیکل اون کریتوس رو تکون بدی بیای اونطرف تا دیده بشه...چطور بهت بگو پشت به دوربین سمت راست میشه....بعدش یه قدرتی بهت میده توی همون راستا...همون رعد و برق که من اشتباه گفتم تیر و کمون...

only4u-m

کاربر سایت
Feb 25, 2010
22
نام
هادی
از همه دوستان ممنونم :love:... جواب سوالم هم پیدا کردم

یک دوستی برام توضیح داد که: "" .....باید بری عقب بعد بع یع جاهایی میرسی که فک کنم یکمی از دیوارا خرابه از اونجا یه راه بود به پایین ( از این دیوارا که آویزونش میشی نه ، یه راه بود ) از اون باید میرفتی ، یه تیر کمون بزرگ بود باید می بردیش تو یه جایی که از چند تا پله میرفت پایین و بعد با دوتا وسیله که اینور اونور اون اتاق بود می چرخوندیش بعد درو داغون میکردی بعد میرفتی جلو تر یه کارایی می کردی ( ! ) بعد هم زئوس قدرت خودش رو به تو انتقال میده . "" :biggrin1:

KHOROOS

کاربر سایت
Feb 10, 2010
151
نام
محمد امین
دوستان سلام
من یه جا تو قسمت اول موندم
اونجایی که تو یه محیط دایره ای شکل هستیم و میتونیم دیوار رو بچر خونیم تا در های مختلفی باز شه.بعد اون که به کلی میکنیم تو دهن اسکلت وارد یه محیط دایره کوچکتر میشیم که یه غلطک آهنی میزاره دنبالمون.من همینجا موندم با غلطکه باید چه کنیم؟:confused::confused:
ممنون

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
شما بايد روي غلطك راه بري جوري كه نيفتي دوست عزيز بعدش همونجا كه رو غلطكي بايد يه نردبون اون بالا پيدا كني بري روش و ادامه راه

KHOROOS

کاربر سایت
Feb 10, 2010
151
نام
محمد امین
شما بايد روي غلطك راه بري جوري كه نيفتي دوست عزيز بعدش همونجا كه رو غلطكي بايد يه نردبون اون بالا پيدا كني بري روش و ادامه راه
خیلی ممنون دوست عزیز رد کردم.:love:
یه جا دیگه موندم.
بعد از اینکه غول آهنی رو میکشیم.رفتم رفتم رسیدم به یه محیط بسته که 2 قطعه سنگ هست.
یکیشون ارتفاعش 2 برابر دیگریه.همون جایی که یه گردن بند سبز پشت میله است و یه جای دایره ای کوچک هم هست که میچرخه(رو زمین).اوجا چی کار باید بکنم؟:confused:
ممنون

mah10vi

کاربر سایت
Oct 15, 2008
385
نام
مارکوس
دوست من اونجا بیشتر از 2 تا سنگ هست. شما باید سنگ ها رو مانند پازل کنار هم , جلوی اون در میله ای بچینی تا در باز بشه و گردنبند رو برداری. بعضی از سنگ ها رو باید بزاری رو اون دایره و اهرم رو بکشی تا سنگ بچرخه تا بتونی سنگ ها رو کنار هم بچینی.

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
راه حلش رو اين دوستمون گفتش فقط بايد با اون سنگها اون جلوي گردنبند پر بشه 1 سنگ هم تا اونجا كه يادمه اضاف هست سنگ كوچيك فكر كنم

ZOZ

کاربر سایت
Feb 18, 2010
9
آقا بازی من اونجایی که از غار داریم میایم بیرون گیر میکنه .فکر کنم مشکل از دی وی دی بازی باشه.دی وی دی من 4 گیگه .آیا دی وی دی 9گیگ دیگه این مشکل رو نداره؟من چند جا گشتم 9گیگ نداشتن ؟شما جایی سراغ نداریدکه بتونم 9گیگش رو بخرم؟

ab360

کاربر سایت
Jul 26, 2008
57
دوستان من تو god2 اونجایی که بعد از کشتن او موجود سه سر و در اوردن او چیزی که می خواستم از تو دهنش بعدش گیر کردم هیچ راهی نست همه جا بستس فقط یه دست گیره وجود داره که اگه اونو تکون بدم از دهن یه مجسمه اتیش میاد چی کار کنم تا بتونم ردش کنم؟؟؟

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
اونجا وفتی اون دسته رو مکشی از اون صورت که رو دیوار هست گلوله ی آتیش پرت میشه.
زود باید بری جلوش وایسی ، وقتی گلوله آتیش اومد طرفت بلاک کن تا کریتوس گلوله رو بگیره و به سمت دیوار پرت کنه.

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
آقا بازی من اونجایی که از غار داریم میایم بیرون گیر میکنه .فکر کنم مشکل از دی وی دی بازی باشه.دی وی دی من 4 گیگه .آیا دی وی دی 9گیگ دیگه این مشکل رو نداره؟من چند جا گشتم 9گیگ نداشتن ؟شما جایی سراغ نداریدکه بتونم 9گیگش رو بخرم؟

بازي اصلا همونجا مورد داره بايد 5 تا 10 دقيقه وايسي تا رد بشه اونجا خودبخود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر