کمک در God of War I

Gas

کاربر سایت
Oct 25, 2009
31
نام
ali10129
خوب دوست عزيز زماني ميتوني اين كار رو انجام بدي كه جلوي مجسمه شما اول سپر رو بدست بيارين كه بايد با يك باس يا قول كه داخل يكي از همين درهاي اين محوطه هست مبارزه كنيد و سپر رو از اون بگيرين و جلوي همين مجسمه قرار بدين بعد مجسمه رو بالا بدين و سري خودتون بالا برين و با دكمه فكر كنم ال 1 روي چشم ديگه باعث ميشين نور بخوره به اين يكي چشم و راه باز ميشه

سلام ازت ممنونم که منو همیشه راهنمایی می کنی
ولی اگه یکم بیشتر توضیح می ددی که توی کدوم دره ممنون می شم.:blushing:

:love::love::love::love::love:

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
خوب شما اول توي مراحل به تو همين قسمت بايد اول داخل يكي از اين درها بشين كه فكر كنم اولش به يجا ميرسين كه روي يه گياه پا ميزارين و اون گياه ميره جلو و از روش رد ميشين 3 تا قسمته كه بعد از رد كردن 3 قسمت ميرسين به يك قول شبيه سگ سياه كه مبارزه ميكنين و يه قدرت ميده كه شبيه موچ بند به دستتون كه وقتي اتيش مياد طرفتون اون رو با دكمه ال1 برميگردونين تو همين منطقه يه جا عكس هستش كه گذاشتين يجا از داخلش همينجوري اتيش مياد بيرون با اون قدرت بايد اتيش رو برگردوني طرف همون مجسمه كه اتيش از دهنش مياد بيرون و يه راه باز ميشه ميگيري ميري جلو اول بايد اين كارها ر انجام بدي

Gas

کاربر سایت
Oct 25, 2009
31
نام
ali10129
اون مرحله رو رد کردم اما توی مرحله ی غولی که کره رو روی دستاش نگه داشته وقتی با اون فول صحبت می کنه (توی فیلم ) بازی وای می ایسته و هنگ می کنه نوارش که خش نداشت به نظر شما مشکل از شبیه سازیه که من استفاده می کنم

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
اون مرحله رو رد کردم اما توی مرحله ی غولی که کره رو روی دستاش نگه داشته وقتی با اون فول صحبت می کنه (توی فیلم ) بازی وای می ایسته و هنگ می کنه نوارش که خش نداشت به نظر شما مشکل از شبیه سازیه که من استفاده می کنم
احتمالا.از چه شبیه سازی استفاده میکنید ؟!؟

Blackrose_6600

کاربر سایت
Jul 10, 2009
5
سلام
توی بازی god of war 1 اونجا که شمشیرا از دست کریتوس جدا میشه و خانوادشو میکشه بعدش میره سراغ Aresکه باهاش مبارزه کنه تصویر قطع میشه کسی میدونه اشکال از کجاست؟ راستی تا یادم نرفته بگم با مبدل بازیش می کنم.

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,823
سلام......
در معبد پاندورا رو چه جوری میشه باز کرد............
(یه جا یه سری پرنده هی آدمارو میندازن تو آتیش)
هر کاری میکنم دره باز نمیشه

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
:eek:چی بگم
برو سمت چپ برو از اون پایین تا برسی به یه اهرم و بکشش طرف خودت.مثل پله میشه سریع بپر برو بالا
با یه کورو کچا صحبت میکنه و در رو باز میکنن برات

Gas

کاربر سایت
Oct 25, 2009
31
نام
ali10129
سلام
توی بازی god of war 1 اونجا که شمشیرا از دست کریتوس جدا میشه و خانوادشو میکشه بعدش میره سراغ Aresکه باهاش مبارزه کنه تصویر قطع میشه کسی میدونه اشکال از کجاست؟ راستی تا یادم نرفته بگم با مبدل بازیش می کنم.
مال من هم توی اونجا گیر کرد راه حلی کسی نداره

Itnog

کاربر سایت
Jan 1, 2010
40
من تو اون جایی که یه دری هست و دو تا چیز می خواد تا باز بشه گیر کردم. اون چیزایی که می خواد گرد و روشون شکل اسکلت هست. بعد از اون جایی که Maiden شمشیرش رو به ما میده. البته اسم خدا رو درست یادم نیست، همون گمونم Maiden بود. اون شمشیره که آبی رنگ هست و با L1 R1 ازش استفاده می کنه.
خیلی خیلی ممنون میشم بگید من اون جا رو باید چی کار کنم. اوه راستی تا یادم نرفته بگم، من یکی از اون چیز ها رو داخل در گزاشتم. اونی که از یه جایی زیر زمین بر می داریم. وقتی برش میداریم یه سری دشمن میاد و یه چوب که روش تیغ هایی هست اروم اروم به سمت ما میاد و طرف دیگه هم بسته شده، با اون چیز میز های قرمز رنگ.

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
اون در 2 تا آیتم میخواد که فکر کنم یکیشو پیدا کردی
همون پایین که با تناب میری یچی گرد آبیرنگ ورمباری
دومی اون بالا هست که اون دره میچرخه باید بری پشت اون در
اونجا یچیزی مثل سنگ میمونه اون رو تکون بده ببر نزدیک اون اهرمی که اون در رو میچرخونه و با قدرت بفرستش طرف اون اهرم تا در بچرخه و خودت قل بخور طرف در تا برسی به اون طرف در

Itnog

کاربر سایت
Jan 1, 2010
40
من اون جایی که یکسری چیز شبیه سنگ بود رو گزاشتم رو اون یه چیز شبیه دکمه که در رو می چرخوند ولی راهی به داخل نمی بینم! آیا باید با سرعت خیلی زیاد برم تا وقتی در داره میچرخه از بقلش رد بشم؟

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
من اون جایی که یکسری چیز شبیه سنگ بود رو گزاشتم رو اون یه چیز شبیه دکمه که در رو می چرخوند ولی راهی به داخل نمی بینم! آیا باید با سرعت خیلی زیاد برم تا وقتی در داره میچرخه از بقلش رد بشم؟

دوست عزيز شما اون وسيله رو كه بايد حل بديد رو ميگيرين دقيقا ميبرين پيش همون در كه سري ميچرخه بعد بوسيله دكمه ار 1 يا ال 1 دقيق يادم نيست نگه ميدارين با قدرت حلش ميدين روي اون جا حل ميده كه روي اون دكمه قرار ميگيره اونوقت با شوك سمت راست يه حركت سور خوردن به عقب ميزنين سري ميرين روي همونجا كه ميچرخه سري بايد انجام بدي اون حركت سور خوردن رو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر