کمک در مورد راه اندازی یک کلوپ PS3

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام

میخوام یک کلوپ محلی برای PS3 راه بندازم یک سری اطلاعات میخواستم اگر کسی هست بتونه کمک کنه ممنونم

1- برای اتصال 2 دستگاه ps3 یا 4 دستگاه به هم به منظور بازی شبکه ای باید چی کار کنم؟
آموزش کجاست؟

2- تو کلوپ و کلا چه بازی بیشتر حال میده که بخرم

3- فیفا 10 رو بخرم یا سوکر

4- چه فرمونی برای ps3 بخرم که حال بده

منتظرم

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
سلام

میخوام یک کلوپ محلی برای PS3 راه بندازم یک سری اطلاعات میخواستم اگر کسی هست بتونه کمک کنه ممنونم

1- برای اتصال 2 دستگاه ps3 یا 4 دستگاه به هم به منظور بازی شبکه ای باید چی کار کنم؟
آموزش کجاست؟

2- تو کلوپ و کلا چه بازی بیشتر حال میده که بخرم

3- فیفا 10 رو بخرم یا سوکر

4- چه فرمونی برای ps3 بخرم که حال بده

منتظرم

1_برای اتصال میتونید از شبکه کردن استفاده کنید یعنی هر 4 تا ps3 رو با سیم lan به یک دستگاه کوچولو که اسمش رو یادم رفته وصل کنید و مارک های مختلفی داره و D_LINK هم خوبه بد نیست
2_ببین اگر تونستی 4 تا PS3 رو شبکه کنی بازی های نظیر MW2 و CALL 5 هم مپ زامبیش هم خوب هست
3_هر 2 چون شما وقتی کلوپ بزنید نمیشه که مثلا یه فیفا بخرید چون بیشتر اوقات در عین حال میبینید که چند نفر فیف میخواهند پس بهتر است 2 تا فیفا و 2 تا هم سوکر بخرید(بعضی از کلوپ ها همش یه فیفا میخرند و میبینند که کم اومده و بقیه هم میخواهند پس مجبور میشوند چند تا بخرند)
4_نمیدونم والا ولی علاوه بر فرمون بهتر است گیتار هم بخرید:biggrin1:
5_سعی کنید ماینتور های سری جدید بزارید اگر نتونستید 40 اینچ بخرید به هر دلیل مثل گرونی و کمبود جا بهتر هست حداقل 32 اینچ بخرید ولی تلویزون جدید باشه
6_صندلی پلاستیکی به هیچ وجه استفاده نکنید چون واقعا کلاس رو پایین میاره بهتر هست از مبل های راحت اسفاده کنید و چرم هم نباشه چون گرون میشه ولی مبل راحت یادتون نره
7_تهویه ی هوا یعنی 100 درصد کولر گازی بزارید چون توی تابستون هوا خیلی گرم میشه و همینطور بعضی از جون ها دوست دارند در عین بازی سیگار هم بکشیند که باید مغازه تهویه ی خوبی داشته باشه
8_داشتن دسته های اضافه یعنی سعی کنید هر دستگاه 2 تا دسته رو کم کم داشته باشه چون ممکنه چند نفر بخواهند 4 نفری یا 3 نفری بازی MW و FIFA بازی کنند
9_بازی های خوب و باحال یعنی بازی های نظیر MW2 و FIFA و UNCHARTED 2 , GOD3 رو 100 دردصد تهیه کنید و هر وقت بازی جدیدی اومد به سرعت بازی رو تهیه کنید
چیزی یادم اومد بازم مینویسم:love:

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
من کلا میتونم 4 تا دستگاه داشته باشم مساحت مغازه کوچک هست

رفتم تو این فکر که 2 تا xbox و 2 تا ps3 داشته باشم
ps3 ها برای فوتبال و بازیهای انحصاری خاص
و xbox هم متفرقه مثل GTA , MORTAL TEKKEN و .... ابنجوری خیلی برام بصرفه تر میشه

گیتار هم فکر نکنم بتونم بگذارم صداش بقیه رو اذیت میکنه چون محیط کوچیک هست. ولی اگر میشد چی میشد حتی WII هم میذاشتم

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
من کلا میتونم 4 تا دستگاه داشته باشم مساحت مغازه کوچک هست

رفتم تو این فکر که 2 تا xbox و 2 تا ps3 داشته باشم
ps3 ها برای فوتبال و بازیهای انحصاری خاص
و xbox هم متفرقه مثل GTA , MORTAL TEKKEN و .... ابنجوری خیلی برام بصرفه تر میشه

گیتار هم فکر نکنم بتونم بگذارم صداش بقیه رو اذیت میکنه چون محیط کوچیک هست. ولی اگر میشد چی میشد حتی WII هم میذاشتم
از نظر من صبر کنید و یه جای بزرگ رو انتخاب کنید راست میگم اگر 2 تا x360 و 2تا ps3 بزارید بیشتر میاند و بازی های شبکه میکنند دیگه وقتی 2 تا x360 بزارید نمیتونند راحت بازی کنند مثلا شبکه کنند من بودم صبر میکردم یه جای بزرگ میگرفتم توی یه مغازه باید کم کم 4 تا X360 و 4 تا ps3 باشه واقعا راست میگم شما صبر کن یه جای بزرگ پیدا کنی

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
5 هم میتونم جا بدم البته میشه 6 تا هم جا داد مغازه رو گرفتم و دیگه همه چیز OK هست فقط باید دستگاه ها رو بخرم

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
سعی کنید دستگاه های SLIM 120 GB دوست دارید بخرید برق کمتر هم مصرف میکنه به صرفه هست و شما گفتید که محیط مغازه کوچیک هست کلا هرچه تهداد دستگاه بیشتر باشه بهتر هست مثلا اگه میتونید 3 تا X360 و 3 تا PS3 بزارید یا 4 تا X360 که عالی میشه و 2 تا PS3 به هر حال بستگی به پولتون داره و فضای مغازه

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
1- برای اتصال 2 دستگاه ps3 یا 4 دستگاه به هم به منظور بازی شبکه ای باید چی کار کنم؟ آموزش کجاست؟ 2- تو کلوپ و کلا چه بازی بیشتر حال میده که بخرم 3- فیفا 10 رو بخرم یا سوکر 4- چه فرمونی برای ps3 بخرم که حال بده ..................................... ......والا تو کلوپ همین بازیهایی که میگم باشه کافیه بعدا هم میتونی تکمیل کنی!! 1.modernwarfare بگیر برای شبکه بازی کردن.به تعداد کنسولها یا یکی کمتر 2.pes09 10 رو هم پنجا پنجا بگیر (همینات کا رو کامل راه میندازه) 3.بقیه بازیهارو اگر خواستی بگیر اما ممکنه خریداری نداشته باشه و برات صرف نکنه یا حداقل اگه چن تا بخری اصلا برات صرف نکنه!!مثلا میتونی فیفا 2 تا بگیری اول کار بعدا اضافه کن. بقیه بازیهاروببین مشتری چی میخواد بیشتر کم کم بگیر . هر جایی و مکانی یه جور بازی مشتری داره برا من که فیفا 2 بار هم تو 3 ماه تو دستگا نرفت. 4.tv هم ال سی دی 32 بگیر لازم نیست گرون بگیری 5.محیط کلوپ بهتره تاریک باشه (نه تاریک تاریک اما روشن هم نباشه) 6.اگه مغازه(یا گاراژ یا پارکینگ) بزرگه یخچال و بساط هم بگیر . 7. مبل راحتی هم هست که دسته و پایش فلزیه شبیه اهن قوطی که خراب شدن نداره و راحت هم هستن و ارزون. برای هر سیستم دو تا از اونا و دو تا صندلی پلاستیکی پیش بینی کن 8.بهتره بین تی وی ها پرده بزاری (اتاق اتاق کنی) 9.فرمون نمیخواد میشه جای بچه . . .

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
حد اکثر میتونم 5 تا دستگاه داشته باشم

بنظرتون 4 تا XBOX بگیرم با یک دونه ps3
علت شبکه کردن XBOX هست و اروزن تر بودن بازیهاش مثلا اگر بخوام کال رو شبکه کنم روی ps3 باید 240 تومن فقط بازی پیاده بشم درحالی که برای XBOX با 8 تومن حل میشه 4 تاش.
یک دونه ps3 هم برای گاد اف وار و بازیهای انحصاریش.

اصلا همش رو XBOX کنم؟

نظر شما چی هست بچه ها با کدوم دسته راحت تر هستند.
قضیه شبکه کردن خیلی مهمه؟ یعنی کال 4 نفره خیلی حال میده؟

امیر xbox

کاربر سایت
May 21, 2009
274
به نظر من اگه همش را ps3 بزاری بهتره چون هم دست و پات برای سه چراغ شدن نمیلرزه هم بازی های ps3 مشتری بیشتری نسبت به بازی x360 داری البته منظورم بازی های انحصاریه

saman_nikou

کاربر سایت
Feb 26, 2010
194
نام
saman
البته فکر اینم بکن که با xbox تقریبا بعد سه ساعت باید به دستگاه اف بدی واسه s3 هم باید یه جای خوب برا کنسول ها تعبیه کنی که هم امن باشه هم داغ نکنه

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
برای اینکه پول زیاد ندی hdtv برو مانیتور lcd بگیر خیلی ارزون تر میشه
پلی دو مشتری بیشتری داره
انلاین هم بزاری خیلی توپه

Yasharp

کاربر سایت
Aug 22, 2009
34
نام
یاشار
سلام من پارسال تابستون با هزارتا قرض و قوله راه انداختم 3 پلی استیشن 3 با تلویزیون های LCD32 اینچ درامدش خوبه مخصوصا تو تابستون الان 2 تا دیگه اضافه کردم اینترنت رو هم راه انداختم. بچه ها هم آنلاین بازی می کنن هم بصورت 4 نفری و هم Lan Party می زنیم . خودم هم که همیشه آن هستم:laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر