کمک در بازی silent hill downpour

nanii

کاربر سایت
Jun 11, 2012
1
سلام دوستان من در78 % بازی گیر کردم اون قسمتی که توی زندان از کنار یک سلول باید آروم رد بشه بعد یه دونه از اون جونورا میاد از پشت گردنشو میگیره بعد خفش میکنه . اونو نمی تونم بکشم لطفا راهنمایی کنید ...

az-downloads

کاربر سایت
Feb 21, 2012
3
من بازیو تمام کردم ، ولی دارم دوباره روی hard بازی میکنم . کسی میدونه چجوری در این گاوصندوق ها که روشون رمز هست ، باز میشه ؟؟؟؟

---------- نوشته در 04:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:49 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان من در78 % بازی گیر کردم اون قسمتی که توی زندان از کنار یک سلول باید آروم رد بشه بعد یه دونه از اون جونورا میاد از پشت گردنشو میگیره بعد خفش میکنه . اونو نمی تونم بکشم لطفا راهنمایی کنید ...

وقتی از دستش رها شدی ، برو جلو توی اون سلوله که جلوش یه سیم برق داره تکون میخوره ، وقتی جونوره میخواد بیاد دنبالت ، گیر میکنه به سیم برق و میمره !!

آخرین ویرایش:

soroushlink

کاربر سایت
Nov 18, 2011
14
اوایل بازی توی اون رستورانه من گیر کردم.نمیدونم چه کنم.حتی من از طبقه بالا(2) اون تفنگ رو گرفتم و معماش رو حل کردم(اولین معما.اون 5 تا شماره.)
.

kayvanbahman

کاربر سایت
May 4, 2011
325
نام
کیوان بهمن
اوایل بازی توی اون رستورانه من گیر کردم.نمیدونم چه کنم.حتی من از طبقه بالا(2) اون تفنگ رو گرفتم و معماش رو حل کردم(اولین معما.اون 5 تا شماره.)
.
باید طبقه ی پایین تو اون اشپزخونه بری بغل گاز ها یه شیره قرمز هست برو جلوش ببندش بقیشم نمیگم خودت ببینی.;);)b-);)

soroushlink

کاربر سایت
Nov 18, 2011
14
ممنون ولی من او تیکه رو نمیگم...
اون جا رو رد کردم و رفتم توی اون ساختمون مسکونی و اونجا هم همه چیزو گرفتم حتی اون تفنگه که توی یه اتاقی هست و رو تختش سگه مرده.حالا نمیدونم چیکار کنم.ممنون بازم :d

kayvanbahman

کاربر سایت
May 4, 2011
325
نام
کیوان بهمن
ممنون ولی من او تیکه رو نمیگم...
اون جا رو رد کردم و رفتم توی اون ساختمون مسکونی و اونجا هم همه چیزو گرفتم حتی اون تفنگه که توی یه اتاقی هست و رو تختش سگه مرده.حالا نمیدونم چیکار کنم.ممنون بازم :d
خوب گفتی رستوران من فکر کردم...
هنوز دقیق نفهمیدم کجایی8-| طبقه ی زیرزمین رفتی؟:-/:-o:(

arash1369

کاربر سایت
Jul 2, 2012
4
Slm agha kasi nist javabe maro bede

---------- نوشته در 05:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:26 PM ارسال شده بود ----------

سلام ،تورو قرآن اگه میشه یکی جوابه منو بده ،من اونجایی که اون ماشین پلیسه برای اولین بار بهت حمله میکنه تو شهر گیر کردم ،توی اداره ی پلیس رمزو وارد کردم ،ماشین پلیس دیگه نمیاد ،ولی الان تو شهر همینجوری دارم ول میچرخم اصلا نمیدونم کجا باید برم ،تورو خدا یکی واضح توضیح بده که کجا باید برم ممنون میشم .

arash1369

کاربر سایت
Jul 2, 2012
4
agha bazam salam ..age mishe javabe manam bebdid mamnoon misham ...varede ye sakhtemun shodam hamunja ke zan rohaniye daro vasash rad mikone ...alan be ye ja residam ke hame dara ghofle ..ye dar hast ke varede unja mishi ye takhtast ke akse ye zanjire ye ghofl behesh avizunero ru takhte keshidan aslan nemidunam tuye un marhale bayad chikar konam torokhoda yeki komam kone

pourya619

کاربر سایت
Sep 26, 2011
3
دوستان راهنمایی کنید!
الان من رسیدم جایی که میگه برو ایستگاه پلیس
زامبیام میان با ماشین
رفتم یک جایی که تو پاکت شیر ور یک روح مانند بود کشتمش بعد نمیدونم کجا برم!انگا نقشه هم بر نداشتم برای اینجا!!!!
درسته.منم نقشه رو برنداشته بودم>:d

---------- نوشته در 11:52 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:45 AM ارسال شده بود ----------

سلام.من اونجایی گیرکردم که باید یه در رمزدار باز کنیو بری تو اتاق(رمزش 851136 بود)رفتم تو اتاق و با یه پلیس حرف زدم و پلیسه غیب شد.اگه به خاطر داشته باشید اونجا 3طبقه داشت که میتونستین با آسانسور برین بالا و پایین(همون آسانسور که لاش ویلچر گیر کرده بود)من هر3طبقه رو گشتم و تمام اتاقارو رفتمو همه ی کارارو کردم.دیگه هیچ علامتی تو نقشه ها نیست.چیکنم؟راستی پلیسه بم هیچی نمیده ها!:-/

---------- نوشته در 11:57 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:52 AM ارسال شده بود ----------

من در قسمتی که باید ترن رو روشن کنی گیر کردم دکمه های A, B,C,D,E,F هست چیکار باید بکنم
معماها رو رو چه درجه سختی گذاشتی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر