کمک در بازی Shade: Wrath of Angels

Nfs_Mw

کاربر سایت
Sep 12, 2006
12
سلام دوستان
میخواستم بدونم کسی از دوستان در مورد این بازی اطلاعاتی داره؟
من توی یکی از مرحله هاش گیر کردم یه جایی میرسه که یه اسکلت بزرگ دایناسور هست و من اون قسمت گیر کردم.
اگه کسی تا آخرش بازی کرده لطفاً بگه چقدر دیگه تا آخرش مونده.
ممنون

Leon S.Kennedy

کاربر سایت
Sep 19, 2006
61
عجب بازی های عطیغه ای بازی می کنی رفیق:o

اگر همون جایی باشی که فکر می کنم کنارت یه ستون شکسته هست که رو دیوار افتاده که اگر خوب دقت کنی می بینی آخر همون ستون شکسته هه یک آجر بزرگ از دیوار کنده شده حالا کافیه که غول بشی و از لیست قدرتی هات اون قدرتی آبی رنگ که توش چندتا ستاره هست رو انتخاب کنی و به طرف آجر بزرگ نشونه روی کنی و بهش قدرتی بزنی ممکنه که بار اول موفق نشی اگر دیدی که کلا موفق نشدی سنگ رو تکون بدی یه قدرتی آبی رنگ دیگه رو انتخاب کن
فکر کنم که قدرتی یه همونه که مرحله قبل بهت داده

Nfs_Mw

کاربر سایت
Sep 12, 2006
12
سلام دوست خوبم ممنون که پاسخ دادی ولی یکم جلو تر باز هم گیر کردم یه جایی بعد از اینکه اون دیوار ها که بهشون میخ های بلند وصل شده دنبالت میکنن گیر کردم همون جایی که اون اصلحه که فکر کنم clow یا یه همچین اسمی داره رو بهت میده (همون اصلحه که شبیه شلاق نورانی هست) توی یه اطلاق که اون اصلحه رو میگیری و اون فرشته میاد باهات صحبت میکنه بعدش دیگه نمیدونم باید چه کار کنم؟
باز هم از پاسخت ممنونم راستی تا آخر بازی چقدر مونده؟

6462

کاربر سایت
Oct 17, 2006
12
من هم دوست عزیز توی این مرحله گیر کردم میشه بگی چطوری این مرحله رو رد کنم.
یه جایی بعد از اینکه اون دیوار ها که بهشون میخ های بلند وصل شده دنبالت میکنن گیر کردم همون جایی که اون اسلحه که فکر کنم clow یا یه همچین اسمی داره رو بهت میده (همون اصلحه که شبیه شلاق نورانی هست) توی یه اطلاق که اون اصلحه رو میگیری و اون فرشته میاد باهات صحبت میکنه بعدش دیگه نمیدونم .

متشکرم

Leon S.Kennedy

کاربر سایت
Sep 19, 2006
61
خودم هم دقیقاً یادم نیست که این جارو باید چکار می کردی

ولی یادم هست توی یه اتاقی دقیقا وسط اتاق یه سکو بود که شمشیر اولت رو توی اون فرو می کردی بعد سه تا چیز توپ مانند یا حالا هر شکلی اونا رو رو سه تا مجسمه می ذاشتی شمشیرت قدرتی می شد بعد دو باره اونو بر می داشتی و راهت باز می شد

6462

کاربر سایت
Oct 17, 2006
12
دوست عزیز مرحله ای که گفتی رد کردم دو مرحله قبل بود این مرحله ای که میگم برای بدست آوردن آخرین تکه از قلب فرشته است من دقیقا همان مشکل دوستمان که در چند پست بالا نوشته رو دارم. یک طرف این اتاق یه مجسمه فرشته است طرف دیگرش هم یک سکو که شلاق نورانی را از روی اون بر می داری در انتهای این اتاق در هر دو طرفش دو مجسمه بلند است این هم عکسهایی ازاین مرحله

Attachments

• 3_001.JPG
    3_001.JPG
    7.1 KB · مشاهده: 20
  • 1_001.JPG
    1_001.JPG
    8.6 KB · مشاهده: 17
  • 2_001.JPG
    2_001.JPG
    9.7 KB · مشاهده: 21
آخرین ویرایش:

Nfs_Mw

کاربر سایت
Sep 12, 2006
12
سلام دوست من ببخشيد كه اينقدر دير جواب دادم راستش مدتي بود توي اين قسمت نيومده بودم.
فكر كنم شما هم مشكل من رو داشته باشي راستش من از كد تقلب استفاده كرده بودم و قبل از اينكه به اين قسمت برسم اون Clow رو داشتم براي همين وقتي به اين مرحله رسيدم و Clow رو برداشتم اتفاقي نيفتاد. براي حل اين مشكل چند مرحله قبل كه هنوز Clow رو نداشتم رو Load كردم و دوباره بازي رو بدون داشتن Clow ادامه دادم و بعد رسيدم به اون ديوارها كه ميخ داره و بعد هم رسيدم به همون مرحله كه Clow رو ميده . وقتي كه ميرسي به اون اطاق، تا Clow رو برداري يهو يه يارو مياد به جنگت وقتي اون رو كشتي يه در باز ميشه.
(خدايي سر اين موضوع خيلي سر كار بودم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر