کمک در بازی red dead redemption(لطفاً یه سری بزنید)

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
سلام من این بازی رو امروز خریدم یه جاش باید با اسب تند بری من تند میرم اما اسب رو پاش وامیسته میندازه سوارش رو باید چه کار کنم؟

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
ممنون

---------- نوشته در 05:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:44 PM ارسال شده بود ----------

مشکلم حل شد

---------- نوشته در 06:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:52 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال دیگه
مثلا من سوار اسب هستم میتونم یه اسب دیگه رو هم دنبال خودم بکشم؟

---------- نوشته در 06:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:04 PM ارسال شده بود ----------

در اون مرحله ای که باید اسب احلی کرد من حتی سوار اسبه هم میشم اما میندازتم باید چه کار کنم؟

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
آقا تاپیک برای راهنمایی در این بازی نبود من مجبور شدم بزنم این تا پیک هم واسه همین سوالات هست دیگه

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
ممنون

---------- نوشته در 05:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:44 PM ارسال شده بود ----------

مشکلم حل شد

---------- نوشته در 06:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:52 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال دیگه
مثلا من سوار اسب هستم میتونم یه اسب دیگه رو هم دنبال خودم بکشم؟

---------- نوشته در 06:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:04 PM ارسال شده بود ----------

در اون مرحله ای که باید اسب احلی کرد من حتی سوار اسبه هم میشم اما میندازتم باید چه کار کنم؟

تو مرحله احلی کردن وقتی سوار اسب وحشی میشی با انالوگ ها کنترل کنی که نیوفته
ینی وقتی به چپ کج شد تو به راست ببر و بالعکس

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
من اون جاش گیر کردم که علامتشAهست باید بری تو خونه و نمیدونم چه کار کنم؟

این بازی خیلی از زمان عرضش میگذره و حتی خیلی از فن ها هم ممکنه یادشون نیاد منظورت چیه - واضح تر توضیح بده و چند خطی در موردش حرف بزن تا یکی ج بده

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
ممنون از همه دوستان همین چند دقیقه پیش تمومش کردم مرحله آخرش خیلی قشنگ بود داشت بغضم میگرفت

تموم؟؟؟؟ منظورت مردن جان مارستنه؟ مگه تموم شده؟ تیتراژ بازی رو دیدی؟ندیدی! چون تازه باید بری انتقام پدرتو از اون پلیسه بگیری داداش
راستی 10 تا گنجشم حتما پیدا کن خیلی باحاله من که همشو پیدا کردم

میگم دوستان اون لباسه که میگه باید بازی رو صد در صد بری تا باز شه رو شما گرفتین؟اون که میگه همه چالنج ها رو برید چی؟ من همه لباس ها رو گرفتم جز این دوتا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر