کمک در بازی Gears Of War 2

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام
بره من یه مشکل تو این بازی پیش اومده من تو مرحله Hive قسمت No Turning Back وقتی که سوار تله کابین میشم وقتی به آخرش میرسم و همگی از تله کابین پیاده میشیم یه ذره که میرم جلو اولین دمو که نشون میده بازی هنگ میکنه و باید کنسول رو خاموش کنم .

DVD سالم و بدون خط بود.....
رفتم از یه جای دیگه مجددا بازی رو خریدم بازم تو همین قسمت هنگ میکنه .
Chapter رو ریست کردم با DVD جدید و از اول Chapter اومدم بازم تو همین قسمت هنگ میکنه .:-/

دیگه قاطی کردم دو بار بازی رو خریدم از جاهای مختلف ولی بازم همین قسمت هنگ میکنه کسی این مشکل براش پیش نیومده من رو راهنمایی کنه
اگر یه راهی بره من پیدا کنید ممنون میشم

اینم عکس داخل تله کابین

Gears-of-War-2_large_0496.jpg

آخرین ویرایش:

navid.persian

کاربر سایت
Jun 5, 2010
59
نمیدونم بازی را توی هارد ریختی یا نه؟ ولی فکرک نم بازی را توی هارد بریزی شاید درست بشه.
منم توی battlefield2:bad company 2 همین مشکل را داشتم ولی وقتی ریختم توی هارد مشکلم حل شد.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
منم تقریباً همین مشکلو داشتم (دقیقاً جایی که باید با ملکه لوکاست ها میجنگیدیم) ولی خُب هنگ نمیکرد فریز میکرد بعدش هم برمیگشت تو محیط داشبورد که با تعویض دیسک و ارتقاء اون درست شد...

تو این بازی اصلآ با ملکه لوکاست ها نمیجنگیم! حتمآ داشتید بازی دیگه ای رو انجام میدادید:))
حالا خودش یا نوچه ش زیاد فرقی نمیکنه! منظورم جایی بود که باهاش حرف میزنیم...

آخرین ویرایش:

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,702
نام
امیر
منم تقریباً همین مشکلو داشتم (دقیقاً جایی که باید با ملکه لوکاست ها میجنگیدیم) ولی خُب هنگ نمیکرد فریز میکرد بعدش هم برمیگشت تو محیط داشبورد که با تعویض دیسک و ارتقاء اون درست شد...

تو این بازی اصلآ با ملکه لوکاست ها نمیجنگیم! حتمآ داشتید بازی دیگه ای رو انجام میدادید:))

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شما به احتمال زیاد مشکلتون از سیو هست از سیو قبلی بازی رو بیارید باید درست بشه!
اگر درست نشد بگید که آیا صدا رو میشنوید و فقط تصویر فریز میشه؟ یا کلآ دکمه ی (گولی وسط دسته!)Xbox Guideهم کار نمیده؟

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شما به احتمال زیاد مشکلتون از سیو هست از سیو قبلی بازی رو بیارید باید درست بشه!
اگر درست نشد بگید که آیا صدا رو میشنوید و فقط تصویر فریز میشه؟ یا کلآ دکمه ی (گولی وسط دسته!)Xbox Guideهم کار نمیده؟

سلام
Chapter رو ریست کردم ولی اصلا فرقی نکرد باز همون جا کلا هنگ میکنه دسته هم دیگه کار نمیکنه و باید کنسول رو از دکمه خودش خاموش کنم .

بازی خودش تاپیک داره!
نیاز به تاپیک جدید نبود!

شرمنده هر چی من گشتم دنبال تاپیک پیدا نکردم که راجب به این مشکلم صحبت کنم به همین دلیل دیگه تاپیک زدم

بازی را توی هارد ریختی یا نه ؟

کنسول من متاسفانه هارد نداره ( یعنی فعلا نخریدم براش )

navid.persian

کاربر سایت
Jun 5, 2010
59
ممکنه ربطی نداشته باشه ولی اگر دستگاه را به صورت افقی میزاری در هنگام اجرای بازی عمودی بزارش و برعکس.
و اگر بازم درست نشد پیشنهاد میکنم پروفایلتو کپی کنی و توی یک دستگاه دیگه هم امتحان کنی در این صورت حداقل میتونی بفهمی مشکل از دستگاست یا از پروفایل.

nebuchadnezzar

کاربر سایت
Feb 26, 2009
12
سلام منم تو گیرز 1 درست بعد از اینکه act 2 به پایان می رسه و می خواد بره تو Act 3 هنگ می کنه.لطفا یکی کمک کنه چون اگه درست نشه یکی از بزرگترین ضد حال های زندگیم رو می خورم

mr.moharreri

کاربر سایت
Aug 26, 2010
18
سلام
من وقتی به یکی از مرحله های geow 2 میرسم کنسولم هنگ میکنه،(فکر میکنم مرحله hive یا همچین چیزی باشه)توی هیچ بازی دیگه ای این اتفاق نمیافته،در ضمن دیسک بازی رو هم عوض کردم(3 بار) ولی باز هم درست در همون مرحله و همون صحنه هنگ میکنه،به نظر شما مشکل از چیه؟"
اون کارهایی که آقای Mohammadreza_gh هم انجام دادند من هم انجام دادم ولی بازم درست نشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر