کمک درباره دانلود از rapidshare

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
بچه ها من وقتی که میخوام یه فایل رو از رپید شیر دانلود کنم بای اینکه فایل رو دانلود کنه یه صفحه html رو دانلود مبکنه.برنامه دانلودم هم IDM هستیش.عکس اول موقعی هستش که رو یک فایل کلیک میکنم برای دانلود
4keiwzs.jpg

عکس دومی :بهعد از چند لحضه فیلی که مثلا rar بوده تبدیل میشه با html.
4lr6deh.jpg

یکی از بچه ها من رو راهنمایی کنه که خیلی مهمه

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
شما احتمالا راست کلیک میکنی و بعد save as . . . ؟! این کار اشتباهه.

اشتباهه دیگه اینه که میخواید با دانلود مَنِجر از رپید فایل دانلود کنید که من تا حالا ندیدم بشه اینکارو کرد . . .

پیشنهاد من اینه که 1- IE رو بندازید دور و بجاش Firefox نصب کنید.
2- دانلود منجر رو غیر فعال کنید بعد برید سراغ دانلود فایل . . . یعنی بعبارتی بذارید مرورگرتون خودش فایل رو دانلود کنه . . .

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
اشتباهه دیگه اینه که میخواید با دانلود مَنِجر از رپید فایل دانلود کنید که من تا حالا ندیدم بشه اینکارو کرد . . .

البته وحيد جان يه همچين نرم افزاري هست " Rapidown " كه مثل دانلود منيجر براي لينك هاي رپيد كار مي كنه .

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
البته وحيد جان يه همچين نرم افزاري هست " Rapidown " كه مثل دانلود منيجر براي لينك هاي رپيد كار مي كنه .

این نرم افزار با چند تا نرم افزار دیگه توسط دکتر تست شدن و هیچکدوم درست کار نمیکنن! این Rapiddown هم مثله اینکه بجای اینکه فایل رو دانلود کنه ، اطلاعات و فایل های فرد رو آپلود میکرد . . .

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
حالا من چکار کنم که بتونم دانلود کنم.نمیشه مرورگرم رو عوض نکنم؟

شما هرجور راحتی ! مرورگرت رو عوض نکن ولی سعی نکن فایل های رپید رو با دانلود منجر دانلود کنی . بذار خوده Ie دانلود کنه .

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
خوب خود Ie دانلود نمیکنه.خودبخود میزاره Idm دانلود کنه.راهی هست که بشه بزارم خود Ie دانلود کنه؟یادم قبلا یه بار این کار رو کردم(حالا یادم رفته)

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
خوب خود Ie دانلود نمیکنه.خودبخود میزاره Idm دانلود کنه.راهی هست که بشه بزارم خود Ie دانلود کنه؟یادم قبلا یه بار این کار رو کردم(حالا یادم رفته)

توی تنظیمات دانلود منجر همیشه گزینه ای هست برای اینکه بهش اجازه بدین هر دانلودی خواستین بکنید بپره وسط یا نه ! مثلا یه چیزی توی مایه های Integrate into IE

راهه دیگه اینه که دانلود منجر رو از حالت Default Donload Manager بیارید بیرون.

اینا راه های اصولی بود ! راه غیر اصولی اینکه دانلود منجر رو ببندید و برید توی آدرسی که نصب شده ، و اسم پوشه رو تغییر بدین . مثلا اگر اسم پوشه IDM ـه ، بکنیدش IDMe (اینکار باعث میشه وقتی خواستین دانلود کنید چیزی رو ، ویندوز نتونه فایل اجرایی منجر رو پیدا کنه و نتونه بازش کنه )بعد برید دانلودتون رو انجام بدین و بعد از اتمام کار اسم پوشه رو به حالت اول برگردونید.

اگر هیچکدوم این راه ها جواب نداد دانلود منجر رو uninstal کنید !

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
این نرم افزار با چند تا نرم افزار دیگه توسط دکتر تست شدن و هیچکدوم درست کار نمیکنن! این Rapiddown هم مثله اینکه بجای اینکه فایل رو دانلود کنه ، اطلاعات و فایل های فرد رو آپلود میکرد . . .
این رو من اضافه کنم که اگه اکانت RapidShare رو داشته باشید میتونید فایل هاش رو با هر نرم افزار مدریت دانلود به راحتی دانلود کنید! اکانتش هم که به راحتی تو ایران میشه تهیه کرد

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
از برنامه Grabber استفاده كن لينك مستقيم رو بهت ميده بعد اون لينك رو كپي كن داخل دانلود منيجرت بعد دانلود كن.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
از برنامه Grabber استفاده كن لينك مستقيم رو بهت ميده بعد اون لينك رو كپي كن داخل دانلود منيجرت بعد دانلود كن.
اینم لینک دانلود Grabber فقط باید اینو بتونی از Rapidshare دانلود کنی .

باید سریع دانلود کنید . چون ممکن لینکش پاک شه !

در ضمن این برنامه فاصله ی بین دانلود ها رو کم میکنه ( مطمئن نیستم )

http://rapidshare.com/files/52386118/grabber.rar

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
اینم لینک دانلود Grabber فقط باید اینو بتونی از Rapidshare دانلود کنی .

باید سریع دانلود کنید . چون ممکن لینکش پاک شه !

در ضمن این برنامه فاصله ی بین دانلود ها رو کم میکنه ( مطمئن نیستم )

http://rapidshare.com/files/52386118/grabber.rar
اگه از قسمت دوم اين برنامه استفاده كنيد ميتونيد بلافاصله بعد از دانلود فايل، يه فايل ديگه دانلود كنيد. فقط بايد از پروكسي درست استفاده كنيد.

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
دوست عزیز من الان یه مدت مدیدیه دنبال درست استفاده کردن از پراکسی این برنامه هستم
ولی خوب اصلا نفهمیدم باید چیکار کنم میشه یه توضیحی بدی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر