کمک بعد از خرید 360

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
نه امین جان اگر به صورت ایستاده بزاری پنجره های کناریه دستگاه بیشتر هستش تا زیره دستگاه
من اصلا با حالت ایستاده موافق نیستم

پنجره های زیر که بیشتر از کنار هستش.

با اینکه اگر ایستاده بذارین کمتر خنک میشه ولی ما تا حالا جایی ندیدیم توی کنفرانس های خبری یا توی فیلمها و دموها دستگاه رو خوابیده بذارن با اینکه خودم خوابیده گذاشتم ولی فکر کنم که درستش اینه که ایستاده بذاریم!!شاید خوابوندنش تاثیر منفی روی جاییش بذاره..نه؟!

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
شما میتونی از کنار بزاری ، مشکلی نیست ولی وقتی دستگاهت Over Heat کرد نیا بگو ....
بحث را نمیخوام ادامه بدم ولی اگر اشتباه نکنم شما مشکل حرارت داشتید درسته ؟
در ضمن کتاب فراموش نشه زیره دستگاه...

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
امین جان ببین
کنار دستگاه (نه سمتی که هارد هستش) روزنه هایی داره که واقعا برای خنک کردن تاثیر داره
من کلا با حالت ایستاده مخالفم ، به دلیل اینکه Dvdی 8 هزار تومنی (یا 10 هزار تومنی) را اگر بخوای بزاری توی Dvd Rom دستگاه با کناره ها و لبه ی Dvd رام درگیر میشه و کم کم خش میندازه .
ولی اگر از مورد خش افتادن بگذریم خیلی بهتر که دستگاه را افقی بزارید و یه چیزی زیرش قرار بدیم که هوا بتونه از زیره دستگاه عوض بشه
در ضمن دریچه های زیره دستگاه خیلی محدود هستند نسبت به کنارش
البته این نظر منه ، دیگران را نمیدونم
من که هرگز حاضر نیستم در حالت ایستاده قرارش بدم هرچندم که در این حالت دستگاه پایدار نیست و هر لحظه ممکنه بیوفته

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
در مورد افقی یا عمودی گذاشتن دستگاه نظر و تجربه من میگه عمودی بهتره!
چرا ؟ بدلیل اینکه گرما در ارتفاع ( عمودی) حرکت می کنه و نه بصورت افقی! پس اگه کنسول رو عمودی قرار بدیم گرما سریعتر از کنسول خارج میشه! من آلان 6 ماه که کنسول رو خریدم و از روز اول عمودی گذاشتمش و تا حالا مشکل حرارتی نداشته!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
در مورد افقی یا عمودی گذاشتن دستگاه نظر و تجربه من میگه عمودی بهتره!
چرا ؟ بدلیل اینکه گرما در ارتفاع ( عمودی) حرکت می کنه و نه بصورت افقی! پس اگه کنسول رو عمودی قرار بدیم گرما سریعتر از کنسول خارج میشه! من آلان 6 ماه که کنسول رو خریدم و از روز اول عمودی گذاشتمش و تا حالا مشکل حرارتی نداشته!
پس چی میگن که اگه عمودی بزاریم خش میندازه دی وی دی رو؟؟؟؟؟؟؟؟;)

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
پس چی میگن که اگه عمودی بزاریم خش میندازه دی وی دی رو؟؟؟؟؟؟؟؟;)
من فقط میدونم که حالت خوابیده یک مود استاندارده. ضمنا در مورد بحث تهویه باید نحوه قرار گیری فن ودریچه اون رو درنظرداشته باشید.درکل اگه زیر دو طرف کنسول در وضعیت خوابیده دو پایه برای ارتفاع بگذارید سطح مقطع تماس با هوا هم یکی میشه تازه جریان هوا هم بهتر میشه خطر DVD رو هم نداره.
البته خودمونیم ایستاده شیکتره

Catdog

کاربر سایت
Aug 18, 2006
211
نام
امیر
امین جان ببین
کنار دستگاه (نه سمتی که هارد هستش) روزنه هایی داره که واقعا برای خنک کردن تاثیر داره
من کلا با حالت ایستاده مخالفم ، به دلیل اینکه Dvdی 8 هزار تومنی (یا 10 هزار تومنی) را اگر بخوای بزاری توی Dvd Rom دستگاه با کناره ها و لبه ی Dvd رام درگیر میشه و کم کم خش میندازه .
ولی اگر از مورد خش افتادن بگذریم خیلی بهتر که دستگاه را افقی بزارید و یه چیزی زیرش قرار بدیم که هوا بتونه از زیره دستگاه عوض بشه
در ضمن دریچه های زیره دستگاه خیلی محدود هستند نسبت به کنارش
البته این نظر منه ، دیگران را نمیدونم
من که هرگز حاضر نیستم در حالت ایستاده قرارش بدم هرچندم که در این حالت دستگاه پایدار نیست و هر لحظه ممکنه بیوفته
اقا به حرف این احسان گوش نکنید! کنسول خودش داره نفسای اخرو میکشه!:cheesygri
ولی گذشته از شوخی به نظر منم کنسولو افقی بزارید. به خاطر همون خطر چپه شدن دستگاه!
راسی احسان کنسولت درس شد؟ چقدر خرجش کردی؟

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
حالا 360 این طوریه!!
کنسولهای دیگه واقعا این ایستاده گزاشتن تاثیری داره؟!
من که فکر نمیکنم ایستاده یا خوابیده گذاشتنش فرقی بکنه. هر طور که با دکورت جوره بذار.:)
خش دی وی دی رو هم من به شدت تکذیب میکنم.
پ.ن: شما چرا انقده کنسولهاتون رو سوسول بار میارید؟ کنسول من تا حالا 2 بار افتاده زمین ( یه بار روشن بود) یک بار هم به مدت 2 ساعت داخل میز تلویزیون درحالی که درهای میز هم بسته بود کار کرد. که وقتی به شدت بوی داغیش بلند شد. درش رو باز کردم و 4 ساعت بعدش باز روشن بود. سعی کنید به کنسولتون سختی بدید تا مرد بار بیاد:-". ( مسئولیت گوش دادن به نصایح بنده بر عهده خودتان خواهد بود.:cheesygri)

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
بيشتر اين خرابيها در اثر گرم شدن بيش از حد دستگاه...پس چه بهتر که از چند فن اضافی
برای خنک کردنش استفاده شه......فقط کجا گزاشتن فنها مهمه و اين که به چه صورتی باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر