کمک برای رایت Dvd

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
یه برنامه خوب برای رایت Dvd بهم معرفی کنین .
همراه با آموزشش .

Ulead DVD MovieFactory 3 Suite

پرهام جان اينو پيدا كن.....بعد من بهت آموزش رو برات مي ذارم

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
بهزاد یه چیزی میخوام که بتونم باهاش dvd 9 رو روو dvd 4.7 بزنم .
شنیدم بعضی برنامه ها این کار رو میکنن .

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
سلام
پرهام جان مگه neroچشه که شما دنبال برنامه ی دیگه ای میگردید من با این برنامه DVDرایت میکنم و ازشم راضیم.کمکی بتونم بکنم در خدمتم.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

رايتر من خودش دو لايه مي زنه....برا همين هم تا حالا تست نكردم كه باهاش 9 رو هم رايت كنم....ولي ميشه...چون بعضي فيلمهاي 9 گيگي رو ديدم كه روي 4.7 زدن

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط alireza862002:
سلام
پرهام جان مگه neroچشه که شما دنبال برنامه ی دیگه ای میگردید من با این برنامه DVDرایت میکنم و ازشم راضیم.کمکی بتونم بکنم در خدمتم.
nero بد نیست اما حرفه ای نیست و مخصوص dvd نیست اونی که بهزاد جان گفت خوبه
برنامه Sonic MyDVD Studio Deluxe Suite v6.0 چیزه جالبی است
برای vhs به dvd هم این برنامه بد نیست Honestech VHS to DVD v2.0 Final
کلا برنامه خوب زیاد است ولی من با اینا بیشترحال کردم برنامه ای که بهزاد جان هم گفت خوبه

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
يرنامه هاي خوب زياد هستن

دليل گفتن اين يكي هم چون من هميشه با اين كار مي كنم .....

تازه با nero نمي شه dvd ساخت و منو بندي كرد....

اول برنامه رو هركدوم كه مي توني گير بيار و بعد آموزش رو بهت مي ديم

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
دوست عزيز , برنامه CloneDVD 2 ميتونه كاملا يك DVD9 رو به DVD5 تبديل كنه . اين برنامه با كم كردن كيفيت قطعات موجود در DVD9 و يا به انتخاب شما حذف كردن هر قطعه دلخواه (مثلا پشت صحنه هاي فيلم) حجم DVD رو پايين مياره. البته با استفاده از اين برنامه شما ميتونيد يك DVD9 رو به دو DVD5 تبديل كنيد و بدون كم كردن كيفيت , فيلم رو به روي دو DVD منتقل كنيد.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
دوست عزيز , برنامه CloneDVD 2 ميتونه كاملا يك DVD9 رو به DVD5 تبديل كنه . اين برنامه با كم كردن كيفيت قطعات موجود در DVD9 و يا به انتخاب شما حذف كردن هر قطعه دلخواه (مثلا پشت صحنه هاي فيلم) حجم DVD رو پايين مياره. البته با استفاده از اين برنامه شما ميتونيد يك DVD9 رو به دو DVD5 تبديل كنيد و بدون كم كردن كيفيت , فيلم رو به روي دو DVD منتقل كنيد

اطلاعات مفيدي بود طاهر جان...من خودم نمي دونستم....راستي اين برنامه پروژه هاي از پيش تعيين شده dvd رو هم داره؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
اینم لینک دانلود برنامه ای که طاهر جان لطف کردن توضیح دادن:
CloneDVD 2 copies movies in unparalleled picture quality. If it's only the main movie or a complete DVD - CloneDVD compresses even long footage in brilliant quality and at high speed: A special transcoding technology compresses your choice of DVD titles according to your audio and language selection automatically to a freely adjustable target size. Our unique Film Strip assistant will guide you step by step through all settings. With the help of the Video Preview you select the desired DVD titles and decide if you want to trim individual chapters. Quality bars show the direct influence of the title and language selection on the quality of the movie copy. Even beginners always keep track. Copy protected movie DVDs can only be copied with AnyDVD.

2.8.5.1 D O W N L O A D Clone DVD
key gen

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

بچه ها حالا كه بحث dvd شد...تو اينترنت ميشه براي فيلمها دنبال زير نويس هاي فارسي گشت....فقط تاپيك منحرف نشه يه جواب بديد كافي هست

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
از جواب هه دوستان ممنون .
تازه با nero نمي شه dvd ساخت و منو بندي كرد....
با nero 7 peremium میشه این کارو کرد .
ابزار بسیار قوی ای هم برا رایت dvd داره .
ولی من نتونستم کاری که میخواستم رو باهاش انجام بدم .
رايتر من خودش دو لايه مي زنه....برا همين هم تا حالا تست نكردم كه باهاش 9 رو هم رايت كنم....ولي ميشه...چون بعضي فيلمهاي 9 گيگي رو ديدم كه روي 4.7 زدن
رایتر منم dual layer میزنه .
ولی وقتی dvd 9 رو می خوام بزنم میگه باید dvd خام dual layer بذاری تو رایتر .
برنامه Sonic MyDVD Studio Deluxe Suite v6.0 چیزه جالبی است
این برنامه خودش همراه رایترم بود .
برنامه یه ساده و خوبیه .
ولی بازم من نتونستم باهاش 9 رو روو 44.7 بزنم .
چه ها حالا كه بحث dvd شد...تو اينترنت ميشه براي فيلمها دنبال زير نويس هاي فارسي گشت....فقط تاپيك منحرف نشه يه جواب بديد كافي هست
فکر کنم هر کی سوالی در باره dvd داره بیاد هینجا بپرسه خوب باشه .
=====
از طاهر و امین تشکر سفارشی دارم .

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
ولی وقتی dvd 9 رو می خوام بزنم میگه باید dvd خام dual layer بذاری تو رایتر

خوب مگه اونجا گير نمي ياد...

فکر کنم هر کی سوالی در باره dvd داره بیاد هینجا بپرسه خوب باشه .

فكر خوبي هست....

راستي اگه زودتر تاپيك رو باز مي كردي همراه با مجله برات اون نرم افزار رو هم مي فرستادم.....ولي اگه همين رو گير بياري نرم افزار توپي هست....خود نرم افزار حدود 600 مگ هست

FashisT

کاربر سایت
Sep 26, 2005
109
ولی وقتی dvd 9 رو می خوام بزنم میگه باید dvd خام dual layer بذاری تو رایتر .
خب برای رایت dvd9 باید dvd خامت 9 باشه.. ولی اگه میخوای حجمش رو از 9 به 4.8 بیاری یکی همون clone هست که کارت رو راه میندازه!
فعلا

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط behzadr:
سلام

بچه ها حالا كه بحث dvd شد...تو اينترنت ميشه براي فيلمها دنبال زير نويس هاي فارسي گشت....فقط تاپيك منحرف نشه يه جواب بديد كافي هست
نمیدونم من خیلی دنبالش گشتم ولی پیدا نکردم
البته با برنامه ای که من معرفی کردم میشه خودمون زیرنویس بزاریم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر