کمک برای دانلود از شیرکش

lost mc

کاربر سایت
Apr 18, 2011
171
نام
سینا
سلام به همه
این تاپیکو باز کردم که هرکس راهی برای دانلود از شیرکش به ذهنش میرسه بیاد اینجا بگه تا به یه نتیجه ای برسیم
آقای kolange_edalat قبلا یه برنامه معرفی کرده بود ولی کار نمیکرد
حالا شروع کنید راه حل هاتونو بگید

lost mc

کاربر سایت
Apr 18, 2011
171
نام
سینا
پسورد خیلی از فیلم هایی که دانلود میکنم تو این سایته
حالا هم دنبال روش دانلود از این سایتم ( نمیخام کسی برام دانلود کنه )

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
پسورد خیلی از فیلم هایی که دانلود میکنم تو این سایته
حالا هم دنبال روش دانلود از این سایتم ( نمیخام کسی برام دانلود کنه )
لينكتو بده به اين سايت هاي ليچر كه شير كش رو ساپورت ميكنن !‌اونم مستقيم ميكنه بعد دانلود كن !‌

lost mc

کاربر سایت
Apr 18, 2011
171
نام
سینا
لينكتو بده به اين سايت هاي ليچر كه شير كش رو ساپورت ميكنن !‌اونم مستقيم ميكنه بعد دانلود كن !‌
بی رحمت آدرس همین لیچری رو که میگی یا بزار تو تاپیک یا برام پ.خ کن
مرسی
ببین رفیق، من جات باشم همین رو از جای دیگه می گردم دانلود می کنم.
مجبورم از سایت های خارجی فیلم بگیرم
یکبار از یه سایت ایرانی فیلم گرفتم.نامردا فیلم 2 ساعتی رو اینقدر س-ا-ن-س-و-ر کرده بودن شده بود 1 ساعت :| :D

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
مجبورم از سایت های خارجی فیلم بگیرم
یکبار از یه سایت ایرانی فیلم گرفتم.نامردا فیلم 2 ساعتی رو اینقدر س-ا-ن-س-و-ر کرده بودن شده بود 1 ساعت :| :biggrin1:

من گفتم از سایت ایرانی بگیر؟! من می گم از یه سرور دیگه بگیر. این فایل ها رو n تا سرور وجود داره. بدترینش همین هاست که نظرسنجی می خوان. من تاحالا هرچی روی این طور سرورها بودن رو روی سرورهای دیگه گشتم پیدا کردم. ضمن اینکه شما سی دی کی زدی که هزارجای دیگه می تونی پیدا کنی. سی دی کی بازی ها که ریخته تو نت. بدون نظر سنجی البته!

lost mc

کاربر سایت
Apr 18, 2011
171
نام
سینا
من گفتم از سایت ایرانی بگیر؟! من می گم از یه سرور دیگه بگیر. این فایل ها رو n تا سرور وجود داره. بدترینش همین هاست که نظرسنجی می خوان. من تاحالا هرچی روی این طور سرورها بودن رو روی سرورهای دیگه گشتم پیدا کردم. ضمن اینکه شما سی دی کی زدی که هزارجای دیگه می تونی پیدا کنی. سی دی کی بازی ها که ریخته تو نت. بدون نظر سنجی البته!

اولا اون لینکو واسه مثال دادم
بعدشم من فیلم هارو دانلود میکنم ولی پسوردش اکثرا همین جا آپلود شده

Gh0$t

کاربر سایت
Feb 25, 2014
1
نام
مهدی
دوستان کسی بلده از سایت top file دانلود کنه ؟؟؟ دوبار خودم با نظر سنجی ها و ... هاش ساختم و اون فایل رو دانلود کردم اما یکی دیکه پسورد هم می خواد اگه می دونین لطفا بگین ممنون !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر