کمک برای خارج کردن PS3 از حالت کپی خور....

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
دستگاهات ریجن چنده؟!!همون آپیدت 3.73 رو با پی سی دانلود کن بد بریز تو دستگات:D البته آپدیتت باید با ریجن دستگات یکی باشه:D من 128 وایرلسم آنلاین میزنم چه برسه 256 :D خیلی حال میده PSN:D

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
دستگاهات ریجن چنده؟!!همون آپیدت 3.73 رو با پی سی دانلود کن بد بریز تو دستگات:D البته آپدیتت باید با ریجن دستگات یکی باشه:D من 128 وایرلسم آنلاین میزنم چه برسه 256 :D خیلی حال میده PSN:D
دستگام 3.55 هست...جدی؟؟؟بعد از طریق وایرلس کنسول به نت کانکت شم که مشکلی نیس؟مودمم وایرلسه...

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
ممنون از راهنماییتون...الان wipe history 2.0 رو به حجم 357 کیلوبایت دانلود کردم...ولی تو منوی setting دستگاه قسمت pkg installer رو پیدا نکردم!
بخوام از طریق فلش این کارو بکنم خود فایل wipe history رو باید دقیقا کجا بریزم!؟!ممنون میشم کامل توضیح بدید....>:d
بعد اگه این نرم افزارو اجرا کنم تمام تروفی هام پاک میشه!؟!؟:-s

نه توی Setting نیست توی همون منوی اصلی Game هستش.همون که عکس یه فولدره که یه ستاره اول اسمشه.شما باید وایپ هیستوری را توی ریشه ی فلشتون کپی کنید(یعنی فایل رو مستقیما بریزید روی فلش توی فولدری چیزی نذارید) و حله.وقتی اجراش کنید یه صفحه ی سیاه میاد برای 2-3 ثانیه و بعدش خودش میپره بیرون از برنامه.نه تروفی هاتون و سیوهاتون مشکلی براشون پیش نمیاد

دستگام 3.55 هست...جدی؟؟؟بعد از طریق وایرلس کنسول به نت کانکت شم که مشکلی نیس؟مودمم وایرلسه...

نه رفیق چه مشکلی ! خیلی راحت میتونید با وایرلس وصلش کنید و لذت ببرید

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
نه توی Setting نیست توی همون منوی اصلی Game هستش.همون که عکس یه فولدره که یه ستاره اول اسمشه.شما باید وایپ هیستوری را توی ریشه ی فلشتون کپی کنید(یعنی فایل رو مستقیما بریزید روی فلش توی فولدری چیزی نذارید) و حله.وقتی اجراش کنید یه صفحه ی سیاه میاد برای 2-3 ثانیه و بعدش خودش میپره بیرون از برنامه.نه تروفی هاتون و سیوهاتون مشکلی براشون پیش نمیاد

نه رفیق چه مشکلی ! خیلی راحت میتونید با وایرلس وصلش کنید و لذت ببرید
مرسیییی داداش....ممنون از راهنماییات.....

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر