کمک برای خارج کردن PS3 از حالت کپی خور....

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
سلام بچه ها....
دستگاه من در حال حاضر کپی خوره...
ولی دیگه خسته شدم...میخوام آنلاین بازی کنم!:d
۱-سرعتم ۲۵۶ کیلوبایته...با ایکس باکس رفیقم تست کردم PES 2011 رو...عالی جواب داد...از نظر سرعت به مشکل بر نمیخورم؟(اینترنتم ADSL نیس..وایرلسه...)
۲-الان من میخوام از کپی خور درارم چی کار کنم؟ی راست به نت وصل بشم که آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟
اینم تقدیم به اونایی که جواب سوالامو میدن===>:flowers::thanks:

movaffag

کاربر سایت
Jun 25, 2011
63
نام
موفق
شما می تونین با وصل کردن ps3 به اینترنت و اپدیت از حالت هک شده خارج کنین وگه اپدیت کنی هیچ مشکلی پیش نمیاد و سرعت 256 خوبه به شرطی که ping کمتر از 250 باشه

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
شما می تونین با وصل کردن ps3 به اینترنت و اپدیت از حالت هک شده خارج کنین وگه اپدیت کنی هیچ مشکلی پیش نمیاد و سرعت 256 خوبه به شرطی که ping کمتر از 250 باشه
مرسی از جواب...فقط این جریان بن شدن و اینا چیه؟...
چطوری میتونم ping مو تست کنم که چقده؟...

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
مرسی از جواب...فقط این جریان بن شدن و اینا چیه؟...
چطوری میتونم ping مو تست کنم که چقده؟...
بن فقط برای XBOX Live هست شما Update کن خیالت از این بابت جمع باشه !
SpeedTest.net

movaffag

کاربر سایت
Jun 25, 2011
63
نام
موفق
نه تا زمانی که سر به سر سونی نزاشتی بن نمیشی

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
ابدیت کن که این کپی به قول علی پروین مثل کشک میمونه :dچون اصلان بدرد نمیخوره هفته بعد انچارد 3 میاد بیا انلاین بازی کن که یک لحضه اون برابر با هر چی کپی هست>:d< .تا دلت میخواد همه بچه ها تو psn هستن از این بابت هم خیالت راحت . پس بزن این هک بدرد نخوره بزن بشکون بره بیا انلاین بزن :xبا 128 هم میشه انلاین بازی کرد چه برسه به 256 .خیلی ها با 128 هم دارن انلاین بازی میکنن .از اون بایت هم خیالت راحت :d

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام بچه ها....
دستگاه من در حال حاضر کپی خوره...
ولی دیگه خسته شدم...میخوام آنلاین بازی کنم!:d
۱-سرعتم ۲۵۶ کیلوبایته...با ایکس باکس رفیقم تست کردم PES 2011 رو...عالی جواب داد...از نظر سرعت به مشکل بر نمیخورم؟(اینترنتم ADSL نیس..وایرلسه...)
۲-الان من میخوام از کپی خور درارم چی کار کنم؟ی راست به نت وصل بشم که آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟
اینم تقدیم به اونایی که جواب سوالامو میدن===>:flowers::thanks:

دوست عزیز همینطوری که کنسولت جیلبریک هستش وصلش نکنی به اینترنت !!!
اول از منو برو به این قسمت Setting > System Setting > Restore PS3 System به وسیله این گزینه دستگاهت رو به همون ورژن قبلش برگردون که دستگاه از حالت جیلبریک خارج بشه و به تنظیمات کارخانه خودش برگرده بعد از این کار یا دستگاهت رو به اینترنت وصل کن آپدیت کن یا آخرین آپدیت فریمور رو از اینترنت دانلود کن و بریز تو فلش بعد وصلش کن به دستگاه تا به جدیدترین فریمور دستگاهت ارتقا پیدا کنه

برای آپدیت هم از منو گزینه Setting > System Update > Update Via Internet 'Or' Update Via Stronge Media رو انتخاب کنی میتونی آپدیت رو انجام بدی.
برای تست پینگ هم برو مستقیم به این لینک http://pingtest.net
موفق باشی.

• Like
Reactions: Politiciλn

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
ابدیت کن که این کپی به قول علی پروین مثل کشک میمونه :dچون اصلان بدرد نمیخوره هفته بعد انچارد 3 میاد بیا انلاین بازی کن که یک لحضه اون برابر با هر چی کپی هست>:d< .تا دلت میخواد همه بچه ها تو psn هستن از این بابت هم خیالت راحت . پس بزن این هک بدرد نخوره بزن بشکون بره بیا انلاین بزن :xبا 128 هم میشه انلاین بازی کرد چه برسه به 256 .خیلی ها با 128 هم دارن انلاین بازی میکنن .از اون بایت هم خیالت راحت :d
مرسی....ممنون از راهنمایییییت داداشششششمممممم>:d:x

---------- نوشته در 01:46 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:43 AM ارسال شده بود ----------

اول از منو برو به این قسمت Setting > System Setting > Restore PS3 System به وسیله این گزینه دستگاهت رو به همون ورژن قبلش برگردون که دستگاه از حالت جیلبریک خارج بشه و به تنظیمات کارخانه خودش برگرده بعد از این کار یا دستگاهت رو به اینترنت وصل کن آپدیت کن یا آخرین آپدیت فریمور رو از اینترنت دانلود کن و بریز تو فلش بعد وصلش کن به دستگاه تا به جدیدترین فریمور دستگاهت ارتقا پیدا کنه

برای آپدیت هم از منو گزینه Setting > System Update > Update Via Internet 'Or' Update Via Stronge Media رو انتخاب کنی میتونی آپدیت رو انجام بدی.
موفق باشی.
آقا مرسی ممنون...خیلی لطف کردی....ولی اگه همینجور که کنسول جیلبرک هس وصل کنم به نت چی میشه؟:-s

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
آقا مرسی ممنون...خیلی لطف کردی....ولی اگه همینجور که کنسول جیلبرک هس وصل کنم به نت چی میشه؟

خوب معلومه شناسایی میشی از طرف سونی بعد کنسول به فنا میره
شما اول دستگاهت رو Restore کن برگرده به حالت اولش بعد وصلش کن اینترنت به فریمور جدید دستگاهت آپدیت بشه بعد تو PSN ثبت نام کن و بیا از مزایایی که داره لذت ببر
دیگه دستگاه شما میشه اورجینال و باید دیسک اورجینال بخری بازی کنی پس از نظر بن و شناسایی وقتی اورجینال بازی میکنی در خطر نیستی و لذتشو میبری PSN هم بازی کردن توش مثل XBL اکانت GOLD نمیخواد بازی اورجینال میگیری هر چه قدر خواستی آنلاین بازی میکنی

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
فقط بچه ها ی چیز دیگه....
آنلاین بازی کردن چقد ترافیک مصرف میکنه؟!زیاده!؟!؟
ping ام هم تست کردم!با اروپا تست میکردم میشد ۲۰۰ تا ۲۵۰!
با کویت شد ۳۳۷!با جاهای دور دیگه ام شد ۴۰۰-۵۰۰!!!!
چیکار کنم اخه من!!گیج شدم!!!کدوم اینا ملاکه!؟!؟
تورو خدا جوابمو بدید!اصلا میشه با این سرعت ها آنلاین بازی کرد؟!؟!؟:-s
...====>:((

آخرین ویرایش:

movaffag

کاربر سایت
Jun 25, 2011
63
نام
موفق
اصلا ربطی نداره تو از همون اینترنت اپدیت کن هک دستگاهت میره!!!!!!!!!!!

ترافیکم مونده به بازی که می خوای بکنی مثلا black ops و farcry خیلی کم در حد مگ کم میکنن ping هم بد نیست می تونی بازی کنی ولی شاید نتونی به بعضی از سرور های بازی کانکت بشی ولی بازم می تونی بازی کنی مطمئن باش

Silent Dream

In madness you dwell
کاربر سایت
Jan 3, 2010
1,831
ای بابا پس من فکر میکردم اگه اپدیت کنم دیگه کنسول رو باید بندازم سطل آشغال.
خوب شد این تایپک رو دیدم.حالا میرم به 3.73 اپدیتش کنم.گوره بابای هک

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان

موفق باشی.

البته برای اطمینان قبل از اینکه این کارهای دوستمون رو بکنی(آپدیت فرمویر) توصیه میکنم بهتون که برنامه ی Wipe History را(یک فایل PKG هستش که میتونی از قسمت PKG Installer نصب کنی) دانلود و نصب کنی و یک بار قبل از آپدیت فرمویر اجرا کنی و بعدش هم یه بازی اوریجینال رو اجرا کن و دیگه بعدش بازی کپی اجرا نکن که توی LOG دستگاه معلوم میشه.این برنامه تمام History را پاک میکنه.شما هر چی بازی کنی با دستگاهت توی یه فایل Log سیو میشه که هر بار که به PSN وصل بشی این فایل برای سونی ارسال میشه اگر این برنامه رو اجرا کنی تمام اثرات کپی رفع میشه به شرطی که بعد از اجرای این برنامه یه بازی اوریجینال اجرا کنی(یا اگر بازی توی دستگاهت از PSN دانلود کردی) تا توی Log ات یه بازی حداقل باشه ولی بعدش دیگه هیچ برنامه ای مثل منیجرهای بازی ها رو اجرا نکن دیگه و فرمویرت رو آپدیت کن و حله

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
البته برای اطمینان قبل از اینکه این کارهای دوستمون رو بکنی(آپدیت فرمویر) توصیه میکنم بهتون که برنامه ی Wipe History را(یک فایل PKG هستش که میتونی از قسمت PKG Installer نصب کنی) دانلود و نصب کنی و یک بار قبل از آپدیت فرمویر اجرا کنی و بعدش هم یه بازی اوریجینال رو اجرا کن و دیگه بعدش بازی کپی اجرا نکن که توی LOG دستگاه معلوم میشه.این برنامه تمام History را پاک میکنه.شما هر چی بازی کنی با دستگاهت توی یه فایل Log سیو میشه که هر بار که به PSN وصل بشی این فایل برای سونی ارسال میشه اگر این برنامه رو اجرا کنی تمام اثرات کپی رفع میشه به شرطی که بعد از اجرای این برنامه یه بازی اوریجینال اجرا کنی(یا اگر بازی توی دستگاهت از PSN دانلود کردی) تا توی Log ات یه بازی حداقل باشه ولی بعدش دیگه هیچ برنامه ای مثل منیجرهای بازی ها رو اجرا نکن دیگه و فرمویرت رو آپدیت کن و حله
ممنون از راهنماییتون...الان wipe history 2.0 رو به حجم 357 کیلوبایت دانلود کردم...ولی تو منوی setting دستگاه قسمت pkg installer رو پیدا نکردم!
بخوام از طریق فلش این کارو بکنم خود فایل wipe history رو باید دقیقا کجا بریزم!؟!ممنون میشم کامل توضیح بدید....>:d
بعد اگه این نرم افزارو اجرا کنم تمام تروفی هام پاک میشه!؟!؟:-s

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر