کمک از اساتید

R!HANNA

کاربر سایت
Apr 22, 2012
352
نام
فهیمه
با سلام به دوستان
راستش حوس یک بازی قدیمی و البته زیبا که یادمه من رو خیلی در گیر خودش کرده بود و آخرش هم نتونستم تمومش کنم افتادم
کمک میخوام برای معرفی یک شبیه ساز خوب با پلاگین مناسبش تا بتونم این بازی رو اجرا کنم . cd بازی رو دارم
اسم بازی SkullMonkeys هست . من بچ هبودم بهش میگفتم مرد خمیری!

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
با سلام به دوستان
راستش حوس یک بازی قدیمی و البته زیبا که یادمه من رو خیلی در گیر خودش کرده بود و آخرش هم نتونستم تمومش کنم افتادم
کمک میخوام برای معرفی یک شبیه ساز خوب با پلاگین مناسبش تا بتونم این بازی رو اجرا کنم . cd بازی رو دارم
رو ویندوز اکس پی نصب میشه؟ می تونی از DOSbox یا Advanced Game Loader استفاده کنی.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
با سلام به دوستان
چه کنسولی؟:-/

R!HANNA

کاربر سایت
Apr 22, 2012
352
نام
فهیمه
بازی آدم خمیری PS1 هست . و ویندوزم سون هست . لینک دارید بهم بدید برا این برنامه ها
ممنون از همتون
دوستان یه بازی دیگه هم بود که اسمش رو یادم نیست
بازی پلتفورمر بود و یک کاراکتر بچه مانند با مو های قهوه ای بود که درطول مسیر مراحل باید یک سری تخم مرغ رنگی جمع میکردی . در آ خر مراحل به تخم فرغ ها امتیاز می دادی و اونها میشکستند و از توشون یه سری جک و جونور میامد بیرون و کمک میکردن . اسمش یادم نیست . اسم این بازی رو یادتون هست .

آخرین ویرایش:

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
بازی آدم خمیری PS1 هست . و ویندوزم سون هست . لینک دارید بهم بدید برا این برنامه ها
ممنون از همتون
دوستان یه بازی دیگه هم بود که اسمش رو یادم نیست
بازی پلتفورمر بود و یک کاراکتر بچه مانند با مو های قهوه ای بود که درطول مسیر مراحل باید یک سری تخم مرغ رنگی جمع میکردی . در آ خر مراحل به تخم فرغ ها امتیاز می دادی و اونها میشکستند و از توشون یه سری جک و جونور میامد بیرون و کمک میکردن . اسمش یادم نیست . اسم این بازی رو یادتون هست .
Download from MegaUpload.com - Direct Link
اون بازی رو هم تابه حال بازی نکردم! عکس نداری ازش؟

Archraziel

کاربر سایت
Jul 27, 2012
73
نام
مسعود
توی بخش شبیه ساز فروم برای PS1 زیاد امولاتور گذاشتن بچه ها، لیتک سالم هم داره....
من با ePSXe و psxfin همه بازی ها رو دارم روی 7 بالا میارم...

پلاگین ها هم به صورت پیش فرض توی نسخه های فاینال هستش لازم نیست خودت بگردی دنبالشون...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر