کمپانی EA می گوید بزرگترین تیم تاریخ فرنچایز Battlefield در حال ساخت یک لایو سرویس فوق العاده‌ی دیگر از این سری است

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,693
نام
alireza
battlefield12.jpg

آقای Andrew Wilson، مدیر اجرایی کمپانی Electronic Arts گفته است که بزرگترین تیم تاریخ فرنچایز Battlefield در حال توسعه نسخه‌ی بعدی بازی است. این شرکت ماه گذشته اعلام کرد که استودیوی Motive به تیم توسعه دهنده Battlefield می‌پیوندد. EA گفت که Motive در کنار دیگر استودیوهای EA ،DICE ،Criterion و Ripple Effect برای ساخت یک Battlefield بزرگ با تجربه‌های چندنفره و تک‌نفره کار می‌کند.

در روز سه‌شنبه، آقای Wilson گفت که اخیراً این شانس را داشته که برخی از ثمرات کار آنها را تجربه کند. او گفت: این بزرگترین تیم Battlefield در تاریخ فرنچایز است. چند هفته پیش، من با تیم‌ها دیدار کردم و من بسیار هیجان‌زده شدم از این که آن‌ها چه چیزی نشان دادند و چه چیزی را می‌توانستیم بازی کنیم. من مدت زیادی را با تیم Battlefield گذراندم و این بازی یک لایو سرویس فوق‌العاده‌ی دیگری خواهد بود.

EA اخیرا تایید کرده است که Battlefield 2042 Season 7 که در ماه مارس عرضه شد، آخرین فصل بازی Battlefield 2042 خواهد بود.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,531
نام
مــاکــان
باز این یارو شروع کرد و دوباره داره از تعداد کارمندهایی که روی بتلفیلد کار میکنن میگه!

ایندفعه من تا خود روز انتشار بازی اصلی هیچ احساسی به بازی نخواهم داشت.
ملت دیگه با اون تریلرهای نوستالژی قبل 2042 به راحتی گول نمیخورن.

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,792
باز این یارو شروع کرد و دوباره داره از تعداد کارمندهایی که روی بتلفیلد کار میکنن میگه!

ایندفعه من تا خود روز انتشار بازی اصلی هیچ احساسی به بازی نخواهم داشت.
ملت دیگه با اون تریلرهای نوستالژی قبل 2042 به راحتی گول نمیخورن.
از بتا 2042 میشد حدس زد محصول نهایی چی میشه
مشخص بود از کارهای قبلی خیلی ضعیفتره

اونجا باز میگفتن که بیلد چندماه پیشه و...
تاپیک اخبار بازی یادته؟

با 2042 رسما زدن کمیونیتی رو ترکوندن.
خوب اسمش بتا روشه دیگه . مشخصه
حقیقتش من بتا رو که رفتم ، دیگه ، اخبار بازی رو دنبال نکردم
ولی نکته عجیب تعریف رسانهای مثلا بزرگ و معتبر از بتا بود

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,531
نام
مــاکــان
از بتا 2042 میشد حدس زد محصول نهایی چی میشه
مشخص بود از کارهای قبلی خیلی ضعیفتره
اونجا باز میگفتن که بیلد چندماه پیشه و...
تاپیک اخبار بازی یادته؟

با 2042 رسما زدن کمیونیتی رو ترکوندن.

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
526
نام
محمدصادق
کلا هر وقت این یارو میاد میگه فلان و بهمان مطمئن باشید بازی ترکیبی از قیمه و ماست خواهد بود. من به عنوان دارنده یک مغز، دیگه گول حرفای این یارو رو نمیخورم و تمام اخبار بازی هم تا روز عرضه دایورت خواهد شد. هر وقت بدون هیاهو و حاشیه یه بتلفیلد تونستن بسازن، احتمال موفقیت وجود داره.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,629
نام
حسین
بابا چقدر نفهمین که نمیدونن فنا چی میخوان و این بازی چی باید باشه یعنی این ۵۰۰ نفر ۱۰۰۰ نفر تو این استدیو گاون نمیفهمن مشکل کار کجاست؟
آخه بتلفیلد جای زنه؟
بتلفیلد جای هیروئه؟
بتلفیلد جای گراپل هوکه؟
بتلفیلد جای عروسک رو تانکه؟
بتلفیلد جای اسکینای رنگارنگ و بچه گونست؟
بابا هر بازی راهه خودشو داره بتل که کالاف نیست
وقتی بخوای ادای بقیه رو در بیاری و فرموله موفق خودتو به هم بزنی به فاک رفتی

آخرین بتلفیلد موفق و محبوب بین فن ها ؟بتلفیلد ۱
چرا؟ تمش چی بود؟ یه شوتر کاملا جدی نظامی و تم دارک و حماسی
بتل های موفق دیگه ؟ ۳ و۴ بازم تم جدی و حماسی

آخرین ویرایش:

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
557
نام
Ahmadreza
مشکل بیشتر سازنده های FPS اینه اولش با غرور کاذب میان یه گ*ی به اسم گیم رو میدن بیرون بعد به فکر درست کردن مشکلاتش و اضافه کردن خواسته های پلیر ها میفتن در حالی که تو نسخه های آلفا و بتا و... همه پلیرا مشکلات و خواسته هاشون رو میگن. این قضیه رو هم توی COD و هم تو Battlefield شاهد هستیم..

• Like
Reactions: ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر