کلیه مباحث مربوط به LT-MAX feature in LT+ 2.0

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
سلام دوستان امروز 4تا کنسول فت ایکس باکس رو lt2 کردم بدونه هیچ مشکلی البته اول با روش سوزنی key گرفتم روش سوزنی مثل آبخوردن کار کرد چند نکته بگم که چه اول داشبورد رو آپدیت کنی چه بعد lt کردن هیچ فرقی نمیکنه کارتون درست هست در هنگام کار با جانگل هنگهایه کوچیکی دیدید دست به هیچی نزنید بعد چند ثانیه کار خودشو انجام میده در مورد بازیهایه cod m2 و nfs hp و ac و halo هیچ جایه نگرانی نیست و اینکه لازم نیست دوباره پیج بشن بازیهایه XGD3 هم عالی کار میکنن در مورد Gears of War 3 هم بگم که گفتن چرا از رو هارد اجرا نمیکنه اگه 2 یا 3 دقیقه صبر کنید درایو خاموش میشه و از هارد اجرا میشه در آخر هم از c4 و بچه هایه گل تاپیک تشکر میکنم دست همتون درد نکنه

ashash

کاربر سایت
Jan 14, 2009
223
من نمی دونم واقعا این تاپیک واسه چی زده شده.

LT Max یک ویژگی در LT 2.0 هست که اصلا شما اثری ازش نمی بینید، با ما و شما هم کار نداره اصلا، این تو هم کلا در مورد چیزای دیگه بحث می شه.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
من نمی دونم واقعا این تاپیک واسه چی زده شده.

LT Max یک ویژگی در LT 2.0 هست که اصلا شما اثری ازش نمی بینید، با ما و شما هم کار نداره اصلا، این تو هم کلا در مورد چیزای دیگه بحث می شه.

والا منم یه بار همین نکته رو خدمته اساتید عرض کردم ولی عکس العملی ندیدم
یه تاپیکه lt2.0 تو قسمته فیرمور ها هست و کافیه
اینو قفل کنید please

vahid_pop

کاربر سایت
Jul 15, 2010
16
میشه خواهشا یکی لینک دانلود lt +2 رو برام بزاره و یه اموزه هم برام بزاره و یه سوال دیگه این که اصلا بازی gow 3 , driver sanfransico رو نمیشه رایت کرد شما اول چطور رایشت میکنید ؟
چون برنامه ارور میده میگه دی وی دی 8.3 گیگ جاداره و لی بازی 8.7 هست
و در اخر نکته رو هم بگم که اصلا بازی بخر نیستم چون یه اینترنت 15 مگ رایگان دارم ترجیح میدم دانلود کنم و دستگاه منم xbox 360 arcade هست

komeil65

کاربر سایت
Feb 2, 2011
114
میشه خواهشا یکی لینک دانلود lt +2 رو برام بزاره و یه اموزه هم برام بزاره و یه سوال دیگه این که اصلا بازی gow 3 , driver sanfransico رو نمیشه رایت کرد شما اول چطور رایشت میکنید ؟
چون برنامه ارور میده میگه دی وی دی 8.3 گیگ جاداره و لی بازی 8.7 هست
و در اخر نکته رو هم بگم که اصلا بازی بخر نیستم چون یه اینترنت 15 مگ رایگان دارم ترجیح میدم دانلود کنم و دستگاه منم xbox 360 arcade هست
سلام دوست عزیز
[h=3]مهم: عرضه فیرمور iXtreme LT+ v2.0 و سوالات پیرامون آن[/h]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر