کسی این رزیدنت اویل 4 رو خریده

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
من این Evil 4 رو خریدم ، بچه هایی که بازی کردن آیا این راسته که بخش داستانی این بازی قسمتهاییش حذف شده !!!؟
یکی هم می گفت اگه روی درجه ی سختی هارد بریم اون قسمتهای حذف شده هم هست !
خلاصه یکی که هم این بازی و هم نسخه ی اصلی و قدیمی رو بازی کرده بیاد مارو روشن کنه ببینم قضیه چجوریاست !

دِکّی !
خوب شد تاپیکو بالا آوردم !
یکی هم جواب مارو بده خوب !
:D

mehdi1897

کاربر سایت
Nov 25, 2007
49
نام
مهدی
مثل اینکه نسخه PAl هم اومده :
RESIDENT EVIL CODE: Veronica X - Xbox.com
لینک دانلود تورنتش :
Torcache - Torrent Cache.
یا

Resident.Evil.code.Veronica.X.GOD.XBOX360-MoNGoLS › CODE Veronica › isoHunt › the BitTorrent & P2P search engine
اگه کسی دانلود کرد و کار کرد ما رو هم بی خبر نزاره

نه عزیز...متاسفانه این فایل تورنتی که شما پیدا کردی مال کنسولهای jtag هستش...انگار تنها راهش اینه که از لایو خریداری بشه که اونم بچه پولدار میخواد ومنم تنها چیزی که ندارم همین پول بی صاحابه!!!!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود بر همه
خوب من چند سال پیش این بازی را رو pcرفته بودم ولی به علت مشکلات بازی تو اون زمان دیگه بی خیال اون نسخه شدم و همون اوایل باز ی ولش کردم
تااینکه نسخه hd بازی را رو کنسول گرفتیم :d
جالب اینجاست که 13 صفحه تاپیک رفته جلو هیچ کس از گیم پلی و داستان و از اینجور صحبت ها حرفی نزده :|
خوب با اینکه بازی برا چندین سال پیش هست و الان به صورت hdبازیش کردم ولی انصافا گیم پلی بازی ادم میخکوب می کنه به صورتی که دیگه نمی تونه از بازی دل بکنی .داستان عالی با اینکه ترس تو بازی مثل شماره 2 و 3و 1 نبود ولی باز خیلی خوب بود به نظرم تو بعضی جاها شدیدا غافلگیر می شدی بد ترین و یک جورای ترس ناک ترین حالت بازی وقتی بود که با اشلی گراهام می رفتی جلو تقریبا هیچ کاری نمی تونستی بکنی :dیکی هم اون موجود بزرک ها که دست پاشونو میزدی دوباره دست پا در می اورد یک سریشون هم تیغ از بدنشون در می امده :d

در کل واقعا تجربه نابی بود برای من
نمره من به بازی
گیم پلی :10 -10
داستان :10-10
صداگذاری :10-9
گرافیک :10-9

Resident Evil 4 HD:
9.5 از10

mazi_professor

کاربر سایت
Jun 26, 2009
100
یادش بخیر موقعی که نتایج کنکورم اومده بود من داشتم RE4 بازی میکردم داداشم هی داشت میزد تو سر خودش ببینه من قبول شدم یا نه....
دوستان شما بازی رو از کجا تهیه کردید؟
هوس کردم دوباره بازیش کنم...

mehdi1897

کاربر سایت
Nov 25, 2007
49
نام
مهدی
حسین جان من 100 درصدش رو گرفتم اسم اچیومنت هاش رو بگو تا برات توضیحشون بدم

این اچیومنت رو برا من بگو:do not shoot the water!

---------- نوشته در 10:56 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:52 AM ارسال شده بود ----------

دوستان بازی رو فلش هم نصب میشه یا حتما باید هارد داخلی داشت؟
یه فلش 8 گیگ بزار وحال بازی رو ببر...به نظرمن بهترین بازی عمرم بعد از رزیدنت اویل 2 این بازی بود وهست وخواهد بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر