کرایتک : PC یک نسل از کنسول ها جلوتر است اما به عقب رانده میشود .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
screenshot_241156_thumb300.jpg

رییس کرایتک چوات یرلی اذعان داشته که توجه و فوکوس کردن سازنده ها بر روی کنسول ها مانع پیشرفت کیفیت آن ها بر روی PC می شود .
او همچنین گفته که PC یک نسل از کنسول های حال حاضر جلوتر است و کنسول های حال حاضر خلاقیت های استودیو هایی مانند کرایتک را محدود می کنند .

" تا وقتی که کنسول های نسل حاضر وجود دارند و تا وقتی که PC به عقب رانده میشود , سخت میشود از هر دو جناح سود برد . "

" PC به راحتی یک نسل جلوتر است ما باور داریم با 360 و PS3 کیفیت بازی ها فرای Crysis 2 و پیشرفت موتور گرافیکی ما( Cryengine) بسیار محدود میشوند . کار بیشتری از این ها بکشید . "

" من در کل فکر میکنم همچنان این طرز فکر سازنده هاست که باید شماتت شود "
" بسیاری اکنون PC را چیز برجسته ای نمی دانند . انتظارات فروش و سود دهی آن ها باعث شده که آن ها هیچ وقت برای نسخه PC مثل کنسول نباشند . تا وقتی که PC نتواند در آمد قابل قیاسی برای سازنده ها بدست آورد , کمپانی ها روی نسخه PC وقت و هزینه کافی صرف نمی کنند . "

منبع

آخرین ویرایش:

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
خداییش راست میگه واقعا همینطوره:|

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
یکی نیست بهش بگه آخه اُلاغ همه که کارت گرافیک X که قیمتش 4 تا PS3 و 360 ندارند که , واقعا هنر کردی این حرفو زدی..

sadegh13

کاربر سایت
Jan 13, 2010
118
نام
صادق
یکی نیست بهش بگه آخه اُلاغ همه که کارت گرافیک X که قیمتش 4 تا PS3 و 360 ندارند که , واقعا هنر کردی این حرفو زدی..
دقیقا مشکل pc همین است ولی فکر کنم منظورش از شماتت سازنده ها اینه که برای همین گروه نه چندان کوچک هم سرمایه گزاری کنن و اینقدر پول پرست نباشن.

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
برای اجرای یه بازی فوق خفنش باید حداقل یه تومان ناقابل پیاده شیم! البته شاید خوب فریم نده و ضدحال بخوری! و البته برای بازی فوق خفن بعدیش هم باید یه تومان دیگه و این داستان ادامه دارد...!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
حرف راست رو این آقا گفت.
متاسفانه این بحث دزدی بازیهای PC اینقدر شده که دیگه شرکتها به PC محل ... هم نمیزارن.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
ای بابا :D این حرف رو که یکی دو سال پیش زدیم و ملت نزدیک بود به شهادت برسوننمون ! قبلآ هم گفتم تفاوتی که قدیما بین بازیهای PC بود خیلی بیشتر از الآن بود. مثلآ تفاوت Doom 3 با بازی 3 سال قبلش. یا تفاوت Crysis با بازی دو سه سال قبلش. ولی الآن از Crysis بازی ای نبوده که تفاوت چشمگیری داشته باشه چون اکثر بازیسازها به سمت کنسولها اومدن و به هزار و یک دلیل دوست ندارن گرافیک نسخه PC بازیشون چند برابر نسخه کنسولی باشه !

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
اصلا يك نسل نه و دو نسل جلوتر
كو بازي ؟
4 تا بازي از رو كنسول port ميشه
اكثر بازي هاي خوف هم كه اصلا نمياد رو pc

• Like
Reactions: Morteza

hadi-pc

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3
خدایشش با نظرتون موافقم
نگاه کن چقدر براشون سود مهمه که بازی اره 2 را واسه پی سی نزدن (هر چند بهتر که نزدن):d
ولی این بازیهای پی سی هم برای ماها داستانی داره:book:
1- یکی کرکش مشکل داره2- یکی تاخیر میخوره - 3- یکی کنسل میشه 4- یکی تا میخواد تائید بشه دهن ادمو...5- یکی رو سیستم نمیکشه 6- یکی فلان قفل روشه 2 ماه طول میکشه7- یکی سازنده ها کلاس میزارن 8- یکی ناشرها منت میزارن
خدا وکیلی اگه دروغ میگم یکی بیاد بگه من پستمو پاک کنم

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
والا ما از هر حرکت به نفع PC استقبال می کنیم :D اما خوشم میاد هر ماه یه بار کرایتک یه مصاحبه میده بیرون میکوبونه تو سر کنسول :D

پ.ن:یه جعبه میگیری 200 تومن.میندازی زیر تلویزیون. یه پول بازی میدی و تمام.حوصله نصب و هرماه پول برای بازی انلاین دادن و وجود نداشتن بسیاری از بازیها روی PC .همگی میگه بیخیالِ PC .(ما که وا... این همه خرج PC کردیم و سیستم خوب داریم ولی خدایش 1 بازی روی PC تا تهش نرفتم،فقط تست گرافیک میگیرم)
رضا بیخیال :D همین الان برو Dota بزن اگه معتادش نشدی :D یا کرایسی بزن بعد پشتش Page ـه Bc ـیت باز باشه :D انقده حال میده :D کلا من بهشتو با یه PC high end عوض نمی کنم :D

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
PC با وجود هزینه های سرسام اور(برای خرید سیستم توسط یوزر) و کپی بازی کلا ارزش سرمایه گذاری نداره.فقط بخش MMO هست که میشه روش حساب باز کرد!

درکل این Crytekـــی ها چرت زیاد میگن.تو این شکی نیست:D

پ.ن:یه جعبه میگیری 200 تومن.میندازی زیر تلویزیون. یه پول بازی میدی و تمام.حوصله نصب و هرماه پول برای بازی انلاین دادن و وجود نداشتن بسیاری از بازیها روی PC .همگی میگه بیخیالِ PC .(ما که وا... این همه خرج PC کردیم و سیستم خوب داریم ولی خدایش 1 بازی روی PC تا تهش نرفتم،فقط تست گرافیک میگیرم:D)
تا نسل بعد کنسولا نیان PC بازم محکومه به اینکه بازیهایی که روی کنسولهایی با چیپ های گرافیکی X1950 , 7800GTX اجرا میشن با کارتهایی که بدون اغرار بیشتر از 10 برابر اونها قدرت دارن ; بخاطر اهمیت ندادن بهشون با لگ و افت فریم اجرا کنه ...
بازیهای کنسولی یعنی گرافیکشون 7800 هست؟؟؟:-/
یعنی KZ2 مثلا روی 7800 اجرا میشه؟ همین فیفا 11! (این از چیپ انویدیا)
مثلا AW هم روی 7800 اجرا میشه؟ الان دقیقا ویندوز7 روی X1950 میاد بالا؟:D که بازی اجرا بشه:D!
مثلا PES2011 که روی 8600 میمیره تا اجرا بشه بعد روی 7800 اجرا میشه؟
نزنید این حرف رو....

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
والا ما از هر حرکت به نفع PC استقبال می کنیم :D اما خوشم میاد هر ماه یه بار کرایتک یه مصاحبه میده بیرون میکوبونه تو سر کنسول :D

عزیز این که بیشتر PC گیمر ها رو برد زیر سوال و این که بیشتر کوبید سر PC گیمر ها که شما .... هستین .

برای این که شما ... بازی رو استفاده میکنید بازی برای شما نمیاد یا اگرم میاد ... ماه بعد نسخه بازی کنسولیش .

بعدشم مگه بازی فقط گرافیک هستش . PC HIGH هم بدرد یکی دو بازی نمیخوره که شما از این ور پول بدی فقط برای 1 بازی بیاد که میخواد بازی خوب باشه باهاش و port نباشه اصلا صرف نمیکنه که آدم این کار رو بکنه .

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
مشکلا همش بخاطر اینه که کنسولا نمیخوان بازنشسته بشن !
نسلهای قبل هم کنسول بود درکنار PC و بهردو توجه میشد الان بخاطر هزار و یک دلیل کنسولها کنار نمیرن و مخاطب رو مجبور کردن با سخت افزار قدیمیشون کنار بیان .
زمان اوج PS2 بازیهاش از نظر کیفیت (حتی گرافیک) درحد بازیهای روز PC بود و تا یکمی بین کنسول و PC فاصله افتاد همه منتظر سخت افزارهای جدید برای کنسول بودن که خیلی زود کنسولهای این نسل اومدن ...
تا نسل بعد کنسولا نیان PC بازم محکومه به اینکه بازیهایی که روی کنسولهایی با چیپ های گرافیکی X1950 و 7800GTX اجرا میشن با کارتهایی که بدون اغرار بیشتر از 10 برابر اونها قدرت دارن ; بخاطر اهمیت ندادن بهشون با لگ و افت فریم اجرا کنن ...
بازیهای کنسولی یعنی گرافیکشون 7800 هست؟؟؟
یعنی KZ2 مثلا روی 7800 اجرا میشه؟ همین فیفا 11!
بله ! حتی کمی کمتر ! عجیبه نه !
مثلا PES2011 که روی 8600 میمیره تا اجرا بشه بعد روی 7800 اجرا میشه؟
نزنید این حرف رو...
دوباره فارسی تر میگم:
کنسولها با قدرت گرافیکی معادل اون کارتهایی که گفتم PC رو مجبور کردن با داشتن قدرت خیلی بیشتر ولی بخاطر بی توجهی به کیفیت پورت بازیها رو با کلی مشکل و افت فریم و... اجرا کنن !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Wander

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
عزیز این که بیشتر PC گیمر ها رو برد زیر سوال و این که بیشتر کوبید سر PC گیمر ها که شما .... هستین .

برای این که شما ... بازی رو استفاده میکنید بازی برای شما نمیاد یا اگرم میاد ... ماه بعد نسخه بازی کنسولیش .

بعدشم مگه بازی فقط گرافیک هستش .

والا ما که تا الان فهمیدیم که گفته به PC توجه نمی شه ... نسل بعدی کنسول ها نیاز داریم .. کنسول های حال حاضر به قول معروف شیرشونو کشیدن .
این الان کوبیدن PC هست ؟

بازی فقط گرافیک نیست اما این نسل واقعا دیگه قدرتش بوغه . نیاز به نسل جدید احساس میشه .
راست میگی بازی فقط آسونتر شدن نسبت به قبل هست که به لطف کنسول ها عملیات کنسولیزه داره خوب اجرا میشه .

• Like
Reactions: Dreadlord
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر